Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Gdzie starsze pieski w potrzebie? kasa leży i nie wspiera psiaczków:(
  2. Taki piękny pies, a ciągle bez domu :( Czy Plama ma aktualne ogłoszenia?
  3. Jeśli sunia ma 8 lub więcej lat to zapraszam po pomoc do Skarpety im. Talcott, która wspiera finansowo starsze pieski. Pomoc na pewno otrzymacie:)
  4. Dzień dobry, jestem na zaproszenie i podnoszę chłopaka!
  5. Zapraszam na bazarek między innymi i dla zamojskiej Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-Lusi-Iwy-i-Konga-do-30-listopada-do-godz-20-00-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-Lusi-Iwy-i-Konga-do-30-listopada-do-godz-20-00-%29[/URL]
  6. Serdecznie zapraszam na bazarek w 25% przeznaczony dla iwy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-Lusi-Iwy-i-Konga-do-30-listopada-do-godz-20-00-%29[/URL]
  7. Serdecznie zapraszam na bazarek i dla Lusi: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-Lusi-Iwy-i-Konga-do-30-listopada-do-godz-20-00-%29
  8. Zapraszam na bazarek między innymi i dla Kongusia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-Lusi-Iwy-i-Konga-do-30-listopada-do-godz-20-00-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-Lusi-Iwy-i-Konga-do-30-listopada-do-godz-20-00-%29[/URL]
  9. Zaglądam, ale pomysłu nijakiego nie mam:(
  10. [quote name='Ewanka']Są takie adresówki zakręcane, do środka wkłada się zwykłą karteczkę. http://allegro.pl/trixie-adresowka-metalowa-zakrecana-dla-psa-2280-i3614414823.html Na kartce jednak dałabym nazwę choroby i nazwy leków, które są niezbędne. Mieliśmy takie, u spokojnego psa sie sprawdzaja, ale u wariatuńciów nie:) Po prostu same się rozkręcają i zawartość wypada, więc od czasu do czasu trzeba sprawdzać, czy są w całości:)
  11. Druga opcja zdecydowanie lepsza, bo znając ludzi mogą się wystraszyć:(
  12. [quote name='sharka']w zamiarze stała :)[/QUOTE] Super, to serdecznie witamy w gronie stałych deklarowiczów:)
  13. Zabieram się za bazar, między innymi i dla Iwki!
  14. [quote name='auraa']czy kiedy chcecie coś napisać, pojawia sie u was informacja o zgodzie na opuszczenie strony?[/QUOTE] Tak, wkurzające, no nie?
  15. Mam spakowaną paczkę dla Pani Krystyny, postaram się wysłać po 11 listopada. Mogę też wpłacić pieniążki na dług w lecznicy, tylko komu je przelać? Żeby poszły na dług, bo szkoda mi tej stówki na kojec, a kojca nie ma:(
  16. Witam Konga weekendowo!
  17. Powodzenia mała:)
  18. Przelałam listopadowa deklarację dla Nadinki, proszę o info, czy moje deklaracje dochodzą i co z tymi wysyłanymi wcześniej na konto osoby prywatnej?
  19. [quote name='Tola']Wykupiłam Iwie pakiecik ogłoszeń - jak będą gotowe - wkleję na wątek.[/QUOTE] Super, dzięki:)
  20. Poszła moja deklaracja listopadowa dla Konga:)
  21. Poszła moja deklaracja listopadowa dla Lusi + 50 zł na długi:)
  22. Otrzymałam deklaracje Toli do grudnia i handzi za listopad, dziękuję. Stan konta Iwy wynosi 346 zł 55 gr.
  23. [quote name='sharka']poproszę o nr konta skarpety, pozdrawiam :)[/QUOTE] Sharko zapisałam |Twoją wpłatę jako deklaracje stała, ale nie wiem, czy nie jest jednorazowa, daj znać, ew. poprawię:)
×
×
  • Create New...