Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. [quote name='elaja']Ja właśnie rozmawiałam ze znajomą i sytuacja Buraska jeszcze sie pogorszyła :-( Jego Pan wczoraj zmarł , a dzisiaj rodzina przyjechała aby załatwić formalności i Buraskowi udało się wcisnąć do domu . Przespał cały czas na tapczanie Pana , a teraz znowu wylądował na zewnątrz . Wyje tak strasznie , że podobno go słychać w całej wsi :-( , a najgorsze jest to , że wybiega na drogę i biegnie za każdym samochodem :placz: Znowu musi minąć parę dni zanim się wyciszy i uspokoi , a pojutrze jest pogrzeb Pana i Burasek na nowo będzie przeżywał swój dramat . Najlepiej byłoby go zabrać chociaż na parę dni aby ominęło go całe zamieszanie związanie z pogrzebem ...... ale nie ma dokąd :placz: Dom tymczasowy to chyba nierealne marzenie :-([/QUOTE] Straszne, ludzie są zwyczajnie bez serca. Może jakiś hotel zrzutkowy dla Buraska?
  2. [quote name='Dogo07']Czy ktoś zna nr tel do Toli ? Dałam zdjecia maluszków na fb u siebie,mam nadzieję że można.[/QUOTE] Marta jest teraz chyba w pracy. Mogę podać numer na PW, ale czy odbierze...
  3. Z bazarku troszkę będzie, ale dopiero w grudniu.
  4. [quote name='asikowska']dziękuję pieniążki dla Reza otrzymałam, karma zamówiona[/QUOTE] Super, dziękuję za informację:)
  5. Malutka, ładna, a domku ciągle nie ma:(
  6. Zajrzałam i odkryłam pięknego psa:)
  7. [quote name='cancer43']No dobra,sama jestem stara,moje psiaki też nie najmłodsze,dobrze że tymczasy obniżają średnią wieku Deklaruję 10 zł stałej.Poproszę o nr konta.Jeżeli to jest konto,z którego Agusiazet płaci deklaracje,to je mam Bazarki z 5% na Skarpetę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248687-Nowe-pi%C4%99knie-opakowane-b%C5%82yskotki-na-4-cele-do30-11-godz-21[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248763-Na-szyj%C4%99-na-grzbiet-na-nogi-do-przytulania-na-Diar%C4%99-31-11-godz-21[/URL][/QUOTE] Nie, nie, konto jest inne, specjalnie założone dla Skarpety, na prywatnym to już całkiem bym się pogubiła! Dziękuję za deklarację, konto prześlę na PW. Wielkie dzięki za bazarki, to wielka pomoc:)
  8. [quote name='__Lara']Moja też powinna przyfrunąć jeśli jeszcze jej nie ma, bo wczoraj bądź przedwczoraj robiłam przelewik.[/QUOTE] Była, już poprawiam, bo nie wiem czemu mi umknęła!
  9. [quote name='elaja']Wiem , że domu to on szuka od conajmniej 2 miesięcy :-([/QUOTE] I cały czas na tym progu domu? Nowi właściciele domu to są całkiem bez serca:(
  10. Piękne dzięki, może tym razem Iwie się poszczęści!
  11. Taki ładny, mały i kudłaty piesek, i nikt go nie chce? Niemozliwe, na pewno znajdzie nowy dom - przecież to psi ideał!
  12. Skarpeta im. Talcott przelała dla Kani 120 zł bezzwrotnego wsparcia. Proszę o potwierdzenie, gdy pieniążki pojawią się na koncie!
  13. Otrzymałam wpłaty: _Lara 10 zł mari23 (Maria Pustelnik) 10 zł Czy dobrze odgadłam nicka? zwrot za Simona + 30 zł Agata 51 +40 zł asiuniab 175 zł 72 gr. bazarek piklowy Przelałam: 120 zł dla Reksa 120 zł dla Kani Stan konta wynosi 891 zł 68 gr.
  14. [quote name='auraa']jesteś dobrą duszą Kongusia:lol:[/QUOTE] Zupełnie tak jak Ty:)
  15. [quote name='auraa']Ciotki, gdzie jesteście? Konguś został sam?:shake:[/QUOTE] Na pewno nie. Ja zaglądam:)
  16. [quote name='auraa']Zaglądam i prosze o pomoc. Wizyty kontrolne niestety kosztują:shake:[/QUOTE] Witaj mała, jak zdrówko?
  17. Biedna mała:( Delph, niewymownie mi przykro... Śpij spokojnie sunieczko.
  18. [quote name='Tola']Malutka sunia była w zaawansowanej ciąży - ktoś ja tak porzucił. Zniknęła wczoraj - prawdopodobnie gdzieś urodziła i pojawi się po paru dniach:placz: Ja poddaję się:([/QUOTE] Jasna cholera, mała pechowa sunieczka z przychówkiem:(
  19. Ale ruch się zrobił, aż miło!
  20. Ja niestety pomóc nie mogę:) Ale podnoszę - może ktoś zajrzy i wesprze gotówką!!!
  21. Oj, Sajuki i Delph.... Tak mi przykro, że obie musicie przez to przechodzić i cierpieć:(
  22. Nieustająco jestem z Wami.... mogę się tylko pomodlić ....
  23. [quote name='Jo37']Chyba powinny mieć oddzielny wątek.[/QUOTE] Na pewno, tutaj informacje o nich zginą!
  24. Ja deklaruję symboliczne 20 zł , po 10 zł na szczeniaka:)
×
×
  • Create New...