Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Wpłaty otrzymane: 10 zł _Lara 24,50 zł cancer43 bazarek 30 zł iwna5702 zwrot za Kazana 10 zł mari23 10 zł asikowska 100 zł Bea za I - V 2014 34,65 cancer43 bazarek 10 zł asikowska Wypływy: 120 zł dla Ligii z Chaty zwierzaka. Stan konta 667 zł 83 gr.
  2. W dniu dzisiejszym przelałam moją ostatnią deklarację dla Nadinki. Przepraszam, ale o suni nie ma wiadomości już od bardzo dawna. Jak zaczną się pojawiać - wrócę do wpłacania! Powodzenia Nadinko!
  3. Przelałam dzisiaj 130 zł z bazarku cegiełkowego dla Lusi, jak pieniążki pojawią się na koncie proszę o potwierdzenie!
  4. W dniu dzisiejszym przelałam 120 zł dla Ligii od Skarpety im. Talcott, proszę o potwierdzenie jak wpłyną:) Co z samochodem? Może trzeba by jakiś bazarek cegiełkowy zrobić?
  5. Biedna sunia, postaram się wpłacić 50 zł dla niej!
  6. Bardzo proszę o rozliczenie na pierwszej stronie!
  7. Do kogo mam wpłacać moją dekarację dla Plamy? Do Murki?
  8. Ponieważ Lusienka odeszła za TM, mogę jej deklarację w wysokości 20 zł przenieść na tego biedaka! Poproszę o dane i numer konta na PW. Deklarację będę wpłacać od stycznia.
  9. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1764/yczenia.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1764/yczenia.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1764/yczenia.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1764/yczenia.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1764/yczenia.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1764/yczenia.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Jolanta08']Jak najbardziej i przepraszam,że przeoczyłam takie nieszczęście :oops:[/QUOTE] Dziękuję serdecznie. Zatem dla Ligii przeleję 120 zł:)
  16. 230 zł poszło na konto auraa, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam![/URL] Mamy konta w tym samym banku, więc jeszcze dzisiaj pieniążki powinny być!
  17. Zaraz przeleję dla Konga 230 zł z mojego bazarku od 1 zł, więc coś tam będzie na koncie Kongusia!
  18. [quote name='agusiazet']To ja jeszcze poproszę o 120 zł dla ok. 9-letniej Ligii, która znalazła schronienie w Chacie Zwierzaka. Sunia została makabrycznie zagłodzona: [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1483116_460008084120495_928222052_n.jpg[/IMG] Wątek chaty: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240050-Owczarki-Iwony-watek-zbiorczy-onków-w-Chacie-Zwierzaka/page9[/URL][/QUOTE] Czy ktoś jeszcze - oprócz Moniki z Katowic - poprze pomoc dla Ligii?
  19. Na niektórych ludzi to już nawet słów nie ma:( Saruni, tylko szczęścia!!!
  20. Ja też zaglądam:) Jakiej pomocy potrzebujecie?
  21. Strasznie smutna wiadomość. Ja cały czas wierzyłam, że ta śliczna ruda suczka wygra walkę o życie. Chciałam wierzyć bo była waleczna, chwytała za serce i miała to coś! A teraz Lusieńki nie ma.... Strasznie smutna wiadomość! Lusiu - biegaj szczęśliwa za TM:(
  22. [quote name='auraa'][B]Ogłaszam wszem i wobec, że Sarunia już w swoim domu!!!![/B]:multi::multi::multi:[/QUOTE] Rewelacyjna wiadomość. Powodzenia!!!
  23. Nie mam żadnych informacji. Postaram się zadzwonić do Fur.
×
×
  • Create New...