230 zł poszło na konto auraa, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam![/URL]
Mamy konta w tym samym banku, więc jeszcze dzisiaj pieniążki powinny być!