-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
[quote name='asikowska']proszę o wsparcie dla Bartusia na hotelik , przez jakiś czas udawało mi się łatać dziury ale ostatni brakuje co miesiąc na hotelik, i każde wsparcie na wagę złota [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY[/URL][/QUOTE] Jestem za przyznaniem Bartusiowi 50 zł.
-
W dniu dzisiejszym przelałam 100 zł dla Spajka. Zwrot 25 zł do 17 lutego br. Stan konta 392 zł 83 gr. Przelałam 230 zł dla Skarpety z mojego bazarku od 1 zł, jak dojda potwierdzę. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam![/URL]
-
Poszła moja styczniowa deklaracja dla Kongusia:)
-
[quote name='obiezyswiat75']Zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe w wysokości 100 zł dla Azira z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244894-AZIR-Dziadzio-Staruszeczek-gorzej-ze-mną[/URL] Azirek już nie wstaje, konieczne są podkłady, dodatkowo jest leczony antybiotykami a deklaracje stałe nie pokrywają nawet kosztów utrzymania. Staruszek bardzo potrzebuje naszej pomocy.[/QUOTE] Zdecydowanie jestem za!!! Poproszę o dane do przelewu na PW:) I poproszę o wsparcie dla starszej onki z rakiem w wysokości 120 zł z tego watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-zbiera-na-konsultacj%C4%99-i-transport-do-dr-Jagielskiego[/URL]
-
Porzucone i wzgardzone zwierzaki ze Spały czekają na naszą pomoc
agusiazet replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam i zostaję, choć mogę pomóc tylko finansowo. Poproszę konto i dane do przelewu, ew. adres, pod który można wysłać potrzebne rzeczy jak karmę itp. -
[quote name='beka']Agusiazet w tym poście [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-zbiera-na-konsultację-i-transport-do-dr-Jagielskiego?p=21716446#post21716446[/URL] są rtg łapki i opis badania. w opisie wiek psa podano 8 lat 10 miesiecy.[/QUOTE] Dobrze, to już piszę do Skarpety!
-
[quote name='kama210']agusiazet - przepraszam że dopiero teraz , ale odpisałam wcześniej , a teraz zbieram info z wątku i widzę że dogo "zjadło" po raz któryś mój post .. jak możesz wspomóc to podam dane pa priv - bo wszystko zalezy jak lecznica bedzie chciała rozliczenienie - czy gotówką czy przelewem ale też pytanie dla formalności ? - wsparcie aktualne ? ________________ ps. nie wiem co sie dzieje z pisaniem postów na dogo - czy tylko ja mam ten problem ?? , ale napisanie lub poprawienie postu na dogo od jakiegoś czasu to męczarnia - nie zapisuje sie post lub zmiany lub okazuje się że nagle są dwa posty o tej samej treści ... ehhh[/QUOTE] Niestety nie, przelałam pieniążki na Skarpetę im. Talcott, ponieważ tutaj nie miałam odpowiedzi, a nie chciałam trzymać pieniędzy na swoim koncie! Jesli sunia ma 8 lat lub więcej mogę poprosić o pomoc dla niej w wysokości 120 zł. Przepraszam, że tak wyszło!
-
Bercik i Rudzik znowu razem... za Tęczowym Mostem...
agusiazet replied to Mortes's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W dniu dzisiejszym przelałam dla staruszków 240 zł od Skarpety im. Talcott. Proszę o potwierdzenie jak wpłyną na wątku Skarpety! -
[quote name='Monika z Katowic']Ojej! Przeoczyłyśmy ten post z prośbą o pomoc. Myslę, że tego psiego staruszka podróżującego do wymarzonego domu można dofinansować kwotą [B]100 złotych, ale koniecznie musimy mieć poprawny link do wątku Spajkiego. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=566&Itemid=21[/URL] [/B][/QUOTE] Zgadza się, piesek powinien być z dogomanii!
-
Taka piękna suczka i taka straszna choroba! Z mojego bazarku od 1 zł mam 230 zł, a Lusia - sunia dla której pieniążki były przeznaczone_ odeszła za TM. Z chęcią przekażę je na wsparcie na leczenie Nuki. Poproszę tylko o szczegółowe dane do przelewu, a jak napłyną o potwierdzenie ich otrzymania na wątku bazarkowym!
-
Konguś otrzymała szelki, bo bał się strzałów?
-
[quote name='sharka']Dziewczyny, dwaj przyjaciele staruszkowie są w potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249826-Bercik-i-Rudzik-proszą-o-podwójny-cud[/URL] Rudzikowi i Bercikowi pieniążki potrzebne na leki i weta, przebywają w domu tymczasowym, jeśli mogłabym - poproszę o wsparcie skarpetę w wysokości 120 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img713/2288/resc.jpg[/IMG][/QUOTE] Jestem za pomocą dla Bercika i Rudzika, nawet po 120 zł dla każdego pieska, tylko, że wtedy, że kwota zwrotu jest 2 razy większa!
-
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Przelałam dla suni 50 zł i życzę pełnego powrotu do zdrowia!