Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Niedobrze, co się z tym robi?
  2. Mam nadzieję, że pieskom się polepszy po Waszej interwencji!
  3. Z bazarku książkowego uzbierało się dla Diary 70 zł, dodam do tego moją lutową deklarację + bonus 10 zł i przeleję dla suni okrągłe 100 zł:)
  4. Zaglądam w imieniu Talcottowej Skarpety, jestem za pomocą pieskowi.
  5. Nowości finansowe - wpłaty: ewakrakow +30 zł - zwrot za Rysia asikowska +20 zł - za I asuniab +10 zł - za II Ajula +10 zł - za I Stan konta 657,83 zł
  6. Tekst rewelacyjny, sama bym się skusiła, gdybym mogła:)
  7. Tolu, Ty i Twój mąż jesteście wspaniali!!! Deklaruję 50 zł na pieski, będę wpłacać bezpośrednio do Murki, wpłacę jeszcze za styczeń:) i mam nadzieję, że taki śliczne, małe pieski szybko znajdą wspaniałe domki!!!
  8. [quote name='Ajula']Dzień dobry natchniona banerkiem cioci sharki mam pytanie, czy można się zapisać do Skarpety ze stałą deklaracją?[/QUOTE] Jak najbardziej zapraszamy:)
  9. Ja niestety mogę pomóc tylko finansowo, Bircia zajęła tymczas na amen:(
  10. [quote name='ewakrakow']teraz najlepiej, żeby potem już o tym nie myśleć:) numer konta już sobie zapiszę na przyszłość[/QUOTE] OK. to wysyłam:)
  11. [quote name='ewakrakow']potwierdzam - pieniążki doszły, dziękujemy potwierdzono na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250163-Rysiu-z-ogromną-przepukliną-około-odbytową-prosi-o-pomoc!/page6[/URL] czy ktoś mógłby mi wysłać nr konta do zwrotu? nie chcę agusizet ciągle głowy zawracać[/QUOTE] Czy już chcesz zwracać? Bo ja zawsze wysyłam numer konta, kilka dni przed upływem terminu zwrotu.
  12. Ogłoszenia Plamy: 1. [URL="http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/4OzGl/activate/"]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/co...OzGl/activate/[/URL] 2. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wroclaw/plama-piekny-pies-szuka-swojego-pana-562979210"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...pana-562979210[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL] 4. [URL]http://doadopcji.pl/[/URL] 5. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,89727,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9727,Lw==.html[/URL] 6. [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] 7. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/[/URL] 8. [URL]http://naszemiasto.pl/[/URL] 9. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Plama-piekny-pies-szuka-swojego-Pana,103828"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...go-Pana,103828[/URL] 10. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 11. [URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL] 12. [URL]http://www.olx.pl/posting_success.php[/URL] 13. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 14. [URL="http://sloniu.pl/index.php?view=post&cityid=191&lang=pl&catid=15&subcatid=108&shortcutregion=&"]http://sloniu.pl/index.php?view=post...ortcutregion=&[/URL] 15. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Plama-piekny-pies-szuka-swojego-Pana-id83664.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id83664.html[/URL] 16. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=10621[/URL] 17. [URL="http://www.psy.pl/adopcje/art18081,plama-piekny-pies-szuka-swojego-pana.html"]http://www.psy.pl/adopcje/art18081,p...jego-pana.html[/URL] 18. [URL]http://www.oddam-psa.pl/publikuje-nowe-ogloszenie.htm[/URL] 19. [URL="http://www.hodowcy.com.pl/adm/17e139aade774002205ae0a4808d7c67&added=1"]http://www.hodowcy.com.pl/adm/17e139...8d7c67&added=1[/URL] 20. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=21331[/URL]
  13. Potwierdzam chęć przeniesienia mojej deklaracji w wysokości 20 zł z pieska na łańcuchu na Zibiegi. Deklaracja styczniowa ode mnie już poszła na początku miesiąca, więc następna w lutym. Na razie pewna przez rok.
  14. Fajnie, że dobre wieści. Szkoda tylko, że nie ma chętnego domu do natychmiastowej adopcji suczki!
  15. Dzięki, mam nadzieje, że ogłoszenia coś dadzą:)
  16. W dniu dzisiejszym przelałam 120 zł dla Rysia. Proszę o potwierdzenie jak wpłyną. Zwrot 30 zł do 12 marca. Stan konta 587 zł 83 gr.
  17. [quote name='*Gajowa*']Konguś chyba tęskni za Tundrą. Nie jest tak aktywny ze swoim drągalem jak przedtem, co prawda nosi go w zębach i próbuje włożyć do budy /dołków kopać się nie da/ ale nie trwa to długo. Od trzech dni ma nową koleżankę Afrę podobnej wielkości i bardzo chętną do zabawy. Na razie relacje nie układają się dobrze, Konguś burczy na nią ostrzegawczo jak tylko chce się do niego zbliżyć. Potrzebuje duuuuużo czasu na zawiązanie przyjaźni...[/QUOTE] Ale wybredny facet z tego Kongusia:)
  18. Zakupiłam Plamie pakiet ogłoszeń. Tylko potrzeba mi Twój numer telefonu Kasiu, do kontaktu z ew. dzwoniącymi. Podasz?
  19. [quote name='Murka']Ja też nie pojmuję czemu nie ma nim choćby zainteresowania... Plama ma obecnie ok. 7 lat, jest wykastrowany, ma aktualne szczepienie p. wściekliźnie (wirusówki ma ze schroniska, na prośbę Pianki nie są aktualizowane), jest na bieżąca odrobaczany i zabezpieczany p. pchłom i kleszczom. Jest zdrowy, żadnych leków nie dostaje, "na oko" nic mu nie dolega. Wychował się w bloku i może spokojnie zamieszkać w mieszkaniu (problem może być jedynie z zostawaniem samemu) - zwłaszcza, że umie przeskakiwać ogrodzenia. Pięknie zachowuje czystość, umie chodzić na smyczy, jest karny, bardzo łagodny, przyjacielski, przymilny, lubi dzieci, uwielbia bawić się zabawkami, piłkami itd. Świetnie dogaduje się z innymi psami, nie jest zaczepny i potrafi się podporządkować. Dotyczy to zarówno psów jak i suk. A poniżej rachunek za wściekliznę (20 zł + 5 zł dojazd weta, częściowe koszty): [URL]http://images63.fotosik.pl/600/ab7e65a18ed54c14gen.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękuję, biegnę szukać bazarku z ogłoszeniami!
  20. Jaka jest sytuacja finansowa Megi na chwilę obecną? Mam bardzo dużo fajnych fantów, ale zupełnie nie mam czasu zrobić im zdjęcia, nie mówiąc o prowadzeniu bazarku. Ale jeśli sytuacja jest zła, to się zmobilizuję, bo bardzo optowałam za oddaniem Megi do hotelu, aby polepszyć jej marne życie. Deklaracji nie bardzo mogę składać, ale przemyślę.
  21. [quote name='Kamila Proc']szczesciarze[/QUOTE] Taka powinna być norma!
  22. [quote name='terra']Teraz kiedy Iwcia powinna beztrosko cieszyć się domkiem i życiem, to ją niemoc przytłacza :-( Jakie to smutne.[/QUOTE] Niestety, niewymownie smutne:(
×
×
  • Create New...