Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Ja też dołożę się do operacji suni - 50 zł:) Mam nadzieję, że małej się uda:)
  2. [quote name='Tianku']zaglądam do Nuki jutro wizyta...[/QUOTE] Właśnie, wszystko zaplanowane?
  3. [quote name='iwna5702']Dziękuje za przelanie piniażków pomocowych. U Kasi przebywaja same psie staruszki, które przyjeżdżają tu na dozycie. W sumie to każdy z nich potrzebuje wsparcia. Bedą po kolei badane, diagnozowane i leczone. Jeśli zostały przelane już pieniązki dla Bibi, bardzo proszę, żeby tak zostało. Sunie są u Kasi od niedawna i po kolei będą diagnozowane i w razie potrzeby leczone. W tej chwili u Kasi sa sunie; Bibi, Zoja, Florka, Natka i Olcia Jeśli poszły środki na Bibi będą one spożytkowane na tą sunię. :)[/QUOTE] Dziękuję za wyjaśnienie:) poproszę też o potwierdzenie jak wpłyną.
  4. Zapraszam na książkowy bazarek dla Diary: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250594-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Diary-do-31-01-2014-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250594-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Diary-do-31-01-2014-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29[/URL]
  5. Jak były większe na Podkarpaciu, to mnie nie było w kraju, a psami zajmowała się moja mama. Teraz jestem i są takie w okolicy - 5 stopni, więc nie straszne i moim psom nie czynią krzywdy, nawet 15-letniemu Sonusiowi! Zresztą to są pieski domowe, mają ciepło i dobre jedzonko, więc mają się dobrze:)
  6. Bira opanowała komendę leżeć:) I super bawi się zabawkami sznurkiem - szarpakiem i piłeczkami! Zdjęć nadal brak, sorki.
  7. Zadzwoniłam i wieści są byle jakie. Iwie siadają tylne stawy i ma bóle z tym związane. Właściciele byli z nią ponoć u weta, ale tabletki, które dostali niespecjalnie skutkują. Fur ma zawieźć im to, co zeszłej zimy ona podawała Iwie, ale dopiero w czwartek. Będe dzwonic i pytać, co się wykluło. Iwa najchętniej przesiaduje przy grzejnikach, znaczy się boli bidulkę:(
  8. Bieżące informacje finansowe: wpłaty: 10 zł _Lara za XI 2013 10 zł mari23 za I 2014 20 zł KasiaKia za XI, XII 2013 30 zł cancer43 za I, II, III 2014 wypłaty: 120 zł dla Bib na prośbę Iwny5702, zwrot 30 zł do 3 marca br. Stan konta: 707 zł 83 gr. [B]NADAL POSZUKUJĘ OCHOTNIKA NA SKARBNIKA SKARPETY!!![/B]
  9. Iwna5702!!! Podesłałaś mi konto dla Bibi z prośbą p przelanie 120 zł, ale prosiłaś o pomoc dla Florki. Ja pieniążki przelałam, ale teraz nie zgadzają mi się imiona piesków. Czy to ten sam piesek, czy inny. Proszę o wyjaśnienie! Jak najszybsze, bo pieniążki już poszły!!!
  10. Piękny pies, w ogóle nie rozumiem czemu nikt go nie chce:( Kasiu, napisz na wątku ile Plama ma lat, czy jest wykastrowany, szczepiony i zdrowy oraz coś o jego charakterze, zamówię mu ogłoszenia!
  11. Zrobię dla Diary bazarek książkowy, bo tenże najszybciej zrobić. Mam masę rzeczy do sprzedania, ale stary bazarek mam jeszcze nie rozliczony i nie mam czasu na pstrykanie zdjęć fantom, więc to musi poczekać. Wkleję link do bazarku jak go zrobię:)
  12. Brak jakichkolwiek wieści:( czy ktoś ma może numer komórkowy do Furciaczka? jeśli ma - niech mi odeśle na PW.
  13. Moja deklaracja wpłacona - nadal nie odnotowana. W związku z brakiem jakichkolwiek postępów w ratowaniu psa, kolejnych deklaracji nie wpłacam - dopóki pies nie zostanie wyciągnięty z łańcucha! Podobnie jak Poker nie popieram zamrażania kasy bez wyraźnej potrzeby!
  14. Witaj Plama, co tam słychać w nowym roku? Byloby fajnie, aby uaktualniono rozliczenia Plamy na pierwszej stronie wątku!
  15. [quote name='iwna5702']Dziękuje bardzo - poprosze o przelanie 120 zl :)[/QUOTE] OK. to dane i konto do przelewu poproszę na PW:)
  16. [quote name='Raczyna']Mieszkam w Chorzowie, to jest obok Katowic, gdyby ktoś się nie orientował. Mówiąc "szkoda że mieszkam tak daleko i nie jestem mobilna" miałam na myśli siebie jako DT. Byłam już DT dla Czakusia, który znalazł szczęśliwy dom w Warszawie. Przeprowadziłam się, zrobiłam remont, i mogę wrócić do bycia DT. Jedyny warunek bycia u mnie to pies musi umieć zachować czystość w domu, ale myślę że Nukuś nie będzie z tym miała problemu, bo to ewidentnie domowa sunia. I owczareczka, a ja na ONkach się wychowałam :) Ogranicza mnie w tej chwili tylko obóz sportowy w lutym, 9-23, nie miałabym jej jak wziąć ze sobą. Więc za żarcie i weta mogłaby u mnie być. Żarcie może mieć suche, jeśli będzie taki prikaz, albo będę jej robić domowe, którego jestem zwolenniczką (ryżyk z surowym mięskiem i warzywka). Nie zostawałaby sama dłużej niż 4-5 godzin i to też nie codziennie. Jeśli będzie wymagała jakiejś pracy "behawioralnej" to troszeczkę też potrafię. Z kwestią medyczną nie ma problemu, jedyne z czym nie miałam styczności to ewentualne robienie zastrzyków, ale jeśli to byłoby niezbędne to nie sądzę, żeby było to coś, czego nie jestem się w stanie nauczyć (wiadomo że do żyły się pakować nie będę, jak coś mam zaprzyjaźnionego weta jakieś 300m ode mnie). Nie mam innych zwierząt w domu, Nukuś byłaby jedyna.[/QUOTE] Chyba wspaniała oferta dla Nuki:) Czy nikt na nią nie zwrócił uwagi?
  17. [quote name='FLY']Bazarek w 50% na Skarpetę, zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250388-YES-APART-KRUK-Inglot-e-papieros-na-Psiegrane-Marzenia-i-skarp-im-Talcott-do-02-02[/URL] Zaproponowała wsparcie Was Aga76.[/QUOTE] Wielkie dzięki:)
  18. powyższego bazarku chciałabym zalicytować kalendarz za 30 zł, ale nie wiem jak:(
  19. Jestem poza Polska, więc pieniążki dla Florki przeleję najwcześniej w najbliższą niedzielę, tylko jaką kwotę -120 zł?
  20. To ja jeszcze dla Nuki na hotelik przez rok 25 zł deklaruję. Poproszę o dane do przelewu na PW, przeleję jeszcze za styczeń:)
  21. [quote name='KasiaKia']Przelałam pieniądze za dwa miesiące, wkrótce uzupełnię resztę, pozdrawiam :)[/QUOTE] Oczywiście, odnotuję:)
  22. Chciałabym zapytać, czy moja wplata nie doszła, że nie jest odnotowana?
  23. Szkoda, że nikt jak dotąd nie poznał się na zaletach Konga, ale na pewno to nastąpi, nie mam obaw, to piękny pies dla konesera!!!
  24. Możecie poprosić o pomoc finansową Skarpetę im. Talcott, która wspiera starsze pieski!
×
×
  • Create New...