Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Rozliczenie finansowe: Wpłaty: asiuniab 10 zł jolantina 10 zł Monika z Katowic 10 zł cancer43 26,80 zł cancer43 44,70 zł dexterka 10 zł ajula 10 zł Wypłaty: 120 zł bezimienna onka na prośbę bea100 120 zł Kasja na prośbę sharki Stan konta 1 170 zł 88 gr.
  2. Witam, w dniu dzisiejszym przelałam 120 zł dla suni od Skarpety im. Talcott, proszę o potwierdzenie na wątku skarpetowym jak dojdą:smile:
  3. [quote name='Havanka']Żegnaj Tolu...czas jest nieubłagany. Wierzę, że tam, po drugiej stronie jest też życie, ale bez chorób, bólu i cierpienia.[/QUOTE] Niestety... czas jest nieubłagany:( Współczuję, mój Sony w tym samym wieku co Tola, więc też drżę o niego!
  4. Poproszę numery kont i dane osobowe do przelewów dla Kasji i Maksia, przelewy polecą na weekendzie!
  5. Poproszę o numer konta i dane osoby, której mam przelać 120 zł na wsparcie suni z Olkusza!
  6. Super, może teraz....:)
  7. [quote name='bea100']Ja z (pierwszą) prośbą o wsparcie. Wyjęta właśnie z mordowni w Olkuszu bezimienna sunia ON- ma ok. 10 lat - wet znalazł czipa, rejestrowany w 2007 roku przez schronisko w Chorzowie, podana data urodzenia 2004 rok W tym tygodniu powinna mieć zrobioną podstawową diagnostykę - morf + biochemia, USG, pewnie RTG- a nie ma na to funduszy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252059-Kolejna-owczarka-w-mordowni-narośl-na-pyszczku-POMOCY-zbieramy-dekl-na-hotel-i-weta[/URL] i dla tej (bezimiennej na razie) ONeczki z Olkusza jako deklarowicz proszę Skarpetę o wsparcie na badania i pewną operację, suka ma paskudną narośl na kufie- stąd też moja prośba o maksymalne dla niej wsparcie bo w jej sytuacji to będą duże koszty. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/813/2997043cb8027419med.jpg[/IMG][/URL] Opiekunem/skarbnikiem suczki jest anett.[/QUOTE] To którego pieska prośba dotyczy? I na jaką kwotę? I na co kwota ma być przeznaczona?
  8. [quote name='cancer43']Poszedł przelew 26,80 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251278-Zakończony-rozliczam-dla-Diary-Seniora-i-Białogonków-do-11-III-godz-21?p=21913205#post21913205,Prosze"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251278-Zakończony-rozliczam-dla-Diary-Seniora-i-Białogonków-do-11-III-godz-21?p=21913205#post21913205, Prosze[/URL] o potwierdzenie na wątku bazarku po otrzymaniu[/QUOTE] Nic nie dotarło, wczoraj sprawdzałam:(
  9. Otrzymane wpłaty: dexterka 10 zł asikowska 20 zł Stan konta: 1 289 zł 38 gr.
  10. Zaglądam do Plamy. Chyba trzeba nowe ogłoszenia, bo nic się u psiaka nie dzieje:(
  11. [quote name='mari23'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/754/36e1c925345a2a63med.jpg[/IMG][/URL] tego biedaka z tragicznym stanem skóry, słaniającego się na łapach "odłowiono", bo się błąkał i skazano na śmierć ( bo do schroniska się nie opłaca - wezmą 2.000 i tak uśpią) - urzędnicze decyzje z sercem wiele wspólnego zazwyczaj nie mają :( uprosiłam kikou, żeby go wzięła na DT, pies pilnie potrzebuje diagnostyki i leczenia - czy mogłabym o jakąs pomoc na ten cel poprosić? jest podejrzenie świerzbu, nużycy, tarczycy, pies jest wycieńczony, ma chore uszy[/QUOTE] Chętnie wesprzemy pieska, ale warunek piesek musi mieć wątek na dogo i wiek ponad 8 lat!
  12. Finanse: wpłaty: 10 zł joaaa, 25 zł bakusiowa, 20 zł Jolanta08, 25 zł agusiazet, 10 zł _Lara, 10 zł mari23 Stan konta: 1 259 zł 38 gr. Nadal poszukuję skarbnika na wymianę!!!
  13. [quote name='Kinia1984']Dziękuję za pomoc dla Jarka i Leszka :)[/QUOTE] Dzięki za potwierdzenie otrzymania pieniążków:)
  14. [quote name='bela51']Ja od dłuzszego juz czasu korzystam z zapodaj.net. Wchodzisz w zakładke zapodaj na forum, potem rozmiar zdjecia500x500 i dalej tez tylko kopiuj wklej. Szybki,prosty, bez rejestracji.[/QUOTE] Dobrze wiedzieć. Ja rozpracowałam Fotosika. Na image są teraz limity i opłaty, więc zrezygnuję z ich usług, na razie! Za bazarek dla Diary wezmę się najwcześniej na weekendzie:)
  15. [quote name='Pianka']Jest cały czas na bieżąco rozliczenie na poczatku wątku. Wszystkie wpłaty jakie od ciebie doszły sa wpisane :) Innych nie mam.[/QUOTE] Faktycznie, a ja inteligentna inaczej, patrzę na koniec wątku i tam szukam bieżących informacji. Teraz już będę wiedzieć!
  16. Co tam słychać u Plamy? Czy moje deklaracje dochodzą? Bo nie ma bieżącej informacji:(
  17. Zrobiłabym Diarze bazarek, ale mam problem ze zdjęciami, bo na ImageShocku coś tam pozmieniali i nie wiem jak teraz pobierać zdjęcia. Ktoś umie obsługiwać fotosik? jeśli tak poproszę o instrukcję na PW!
  18. [quote name='Doda_']potwierdzam, że doszły pieniążki dla Cejlona :) 100 zł. Bardzo dziękujemy w jego imieniu!!!! Czy kikou ma przesłać faktury za diagnozowanie, leczenie ?jak Cejlonek z nią wybierze się do weterynarza.[/QUOTE] Nie, nie trzeba, na pewno zostaną jak najlepiej wykorzystane!
  19. [quote name='cancer43']Dziękujemy bardzo, :multi: dane do przelewu poda D0da_,-ona prowadzi atek Cejlona[/QUOTE Przelałam 100 zł, pomyłka, przepraszam, ale już nie będę dokładać, bo wszystko już podopisywałam i popodliczałam!
  20. W dniu dzisiejszy przelałam 100 zł dla Cejlona od Skarpety im. Talcott. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dojdą:)
  21. Wpłaty: lunarmermaid za III + zwrot za Spajka Ukryty Smok za III Mok56 za III Ajula zwrot za Oskara, ale on już był rozliczony jako prośba stałego deklarowicza, więc bezzwrotna, więc może jako darowizna jednorazowa pójdzie Wypłaty: 100 zł dla Cejlona, bezzwrotne, prośba od cancer 43. Stan konta 1 159 zł 38 gr.
  22. Mari23 przez co wklejacie zdjęcia? Jeśli przez imageShack to proszę o pomoc na PW jak się tam poruszać!
×
×
  • Create New...