Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Piękna sunia, oby szybko znalazł się ktoś kto ją pokocha!!!
  2. [quote name='ewakrakow']Agusia właśnie poszło do Ciebie[/QUOTE] Dziękuję, doszło, zaraz przeleję:)
  3. Chętnie dokonałabym wpłaty za styczeń, ale nie otrzymałam konta:(
  4. Witam, otrzymałam wpłaty: 260 zł bazarek Moniki z Katowic 30 zł Mok56 za styczeń, 10 zł joaaa za styczeń Wypłynęło: 100 zł dla Azira Stan konta: 757 zł 83 gr.
  5. Mam nadzieję, że wszystko u Lizki w porządku!
  6. [quote name='joteska']przyszły wpłaty dla Nuki :) [B]agusiazet[/B] - w imieniu skarpety Talcott - 100 zł [B]mdk8[/B] - 20 zł [B]DiunaB[/B] - 10 zł [B]Tianku[/B] - 50 zł [B]unixena[/B] 60zł ( w ramach cegiełki bazarkowej) [B]dor_cia[/B] 35zł ( w ramach cegiełki bazarkowej) razem [B]275zł[/B] bardzo Wam dziękujemy!:loveu::loveu::loveu: od siebie dorzucam 50zł :) [B]razem 325zł[/B][/QUOTE] Agusiazet czyli ja wpłaciłam 100 zł we własnym imieniu, od Skarpety im. Talcott nadejdzie druga wpłata na 120 zł:)
  7. U nas pod jedną z przychodni tak mieszkają kotki. Pewna starsza Pani takie lokum im zorganizowała i bardzo dba, aby był tam porządek i czystość. Kotki są straszne dzikusy:( A psiaczka strasznie szkoda, tylko jak mu pomóc?
  8. A jaki jest stosunek Nuki do innych psów, szczególnie do suczek?
  9. Wpływy: 230 zł agusiazet bazarek od 1 zł 25 zł agusiazet za I 20 zł Ukryty Smok za I 20 zł Jolanta08 za I 10 nuncek za I 30 zł bakusiowa za I 25 zł + 5 zł jednorazowo Wypłynęło: 120 zł dla Nuki 50 zł dla Bartusia [B]Malwa, poproszę o numer konta Azira, niechcący wykasowałam!!![/B] Stan konta 557 zł 83 gr.
  10. Malwa, niechcący usunęłam konto dla Azira. Proszę podeślij mi je jeszcze raz.
  11. [quote name='bakusiowa']Poszła moja stała za styczeń.[/QUOTE] A czemu 30 zł? Deklarowałaś 25. Czy ja coś pomyliłam?
  12. I co tam doktor stwierdził? Nuka dostała od Skarpety im. Talcott 120 zł, pieniążki przed chwilą przelałam, proszę o potwierdzenie jak dotrą!
  13. [quote name='Monika z Katowic'][COLOR=#ff0099][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Z mojego bazarku "OCZKO 2" przesłałam na konto Skarpety im. Talcott kwotę [B]260 złotych.[/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=comic sans ms]Proszę o potwierdzenie wpływu pieniędzy na bazarkowym wątku: [/FONT][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249385-KONIEC!-Dziękuję-wszystkim!-OCZKO-2-dla-Ibisa-i-Skarpety-do-6-01-2014-do-g-12-00"]KONIEC! Dziękuję wszystkim! OCZKO 2 dla Ibisa i Skarpety do 6.01.2014 do g. 12.00[/URL][/QUOTE] Wspaniale, dziękujemy. Jak pieniążki napłyną, sprawdzę i potwierdzę:)
  14. Też się popłakałam, ale takie jest życie, że odchodzimy.... Sabinko, trzymaj się.
  15. To ten watek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Lusia-odeszła-za-TM-bazarek-cegiełkowy-zakończony-rozliczony!
  16. To ten watek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Lusia-odesz%C5%82a-za-TM-bazarek-cegie%C5%82kowy-zako%C5%84czony-rozliczony!
  17. [quote name='Monika z Katowic']Oczywiście obie prośby też popieram: - i biednej suni z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-zbiera-na-konsultację-i-transport-do-dr-Jagielskiego"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...r-Jagielskiego[/URL] - i Bartusia z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...rak-BEZ-SZANSY[/URL].[/QUOTE] Dziękujemy:)
  18. Bira przeżyła okres wystrzałów jako tako, głównie odmawiając współpracy spacerowej - wychodziła tylko rano i późno wieczorem. Sam sylwester nie wiem, bo nie było mnie w domu, ale u nas strzelali w tym roku nadzwyczaj mało. Postaram się o nowe zdjęcia futrzaka:)
  19. Przelałam100 zł dla Nuki. Od Skarpety im. Talcott najprawdopodobniej będzie 120 zł, ale to jeszcze nie jest potwierdzone. Dam znać jak zostaną przyznane.
  20. [quote name='asikowska']bardzo dziękuję:)[/QUOTE] Przelew pójdzie na weekendzie, chyba, że znajdę czas wcześniej, w co watpię.
  21. [quote name='asikowska']czy mogę zatem wysłać numer konta?[/QUOTE] Jak najbardziej, poproszę:)
  22. [quote name='lunarmermaid']Potwierdzam otrzymanie 100 zł dla Spajka. Jeszcze raz bardzo dziękuję i od razu się zdeklaruję na 10 zł miesięczni od lutego. 25 zł i tak zwróce do skarpety - przyda się innym staruszkom.[/QUOTE] Super, zatem serdecznie witamy:)
  23. O matko:((( Kolejna tragedia. Ja mogę wesprzeć tylko kasą - jak będziecie zbierać poproszę o numer konta!
×
×
  • Create New...