-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
[quote name='cancer43']Wnioskuję o wsparcie w maksymalnej kwocie na staruszka Cejlona z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-CEJLON-nic-nie-ma-psi-staruszek-ledwo-chodzący-pomóż-[/URL]!!! Wiek Cejlona oceniany jest na 14 lat,jest w bardzo złej kondycji.,siedzi w izolatce,bo w kojcach ogólnych jego dni byłyby policzone. Zabieramy go do Kikou.Cejlon deklaracji ma raptem 45 zł, [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Kvfgc1WPEjQ/UweXizT-OtI/AAAAAAAAFwM/yu927aP4qOg/w567-h480-no/Cejlon9.JPG[/IMG][/QUOTE] Do hoteli raczej nie dopłacamy! Może na leczenie jakieś?
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście!!! Ale bidulka mała:( -
Serca zwierzaków z interwencji błagalnie wołają o pomoc - ODPOWIEDZ!
agusiazet replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Postaram się też wpłacić grosik:) -
Kolejna zaległość w spłacaniu zwrot za pieska, któremu udzielono pomocy. Chodzi o zwrot za Spayka od lunamermaind. Nie otrzymałam zwrotu ani na moje prywatne konto, które pomyłkowo wysłałam, ani na konto Skarpety, które wysłałam w sprostowaniu. Termin spłaty minął 17 lutego. Co mam zrobić? Niestey wątek Spayka jest nie odnaleziony:(
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Super, że pieniądze na czynsz udało się uzbierać! czasami potrafimy się zjednoczyć:0 Co słychać we wspaniałej chacie? -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
agusiazet replied to erka's topic in Już w nowym domu
W dniu dzisiejszym przelałam dla Oskara 150 zł od Skarpety im. Talcott. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki wpłyną na wątku skarpetowym:) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zatem pieniążki, które były u mnie dla Iwy przelałam na Konto Skarpety im. Talcott:) Iwka wspomoże inne starsze psiaki bez domu! -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Przelałam wsparcie na czynsz w wysokości 100 zł. Udało się uzbierać potrzebną kwotę? -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Prawdopodobnie zmiany zwyrodnieniowe juz, ja sie zastanawiam czy nie doszły do tego problemy z kręgosłupem. Bedzie trzeba jakieś RTG machnąć, właściciele bez samochodu a do RTG Iwciowa będzie trzeba spacyfikować bo na żywca raczej sie nie da odpowiednio położyć. 27 mój TZ wraca to pojedziemy i pomożemy transportowo.[/QUOTE] Bidulka. Dla Iwy mam jeszcze 170 zł, może przydadzą się na leczenie? Miałam przelać na Skarpetę im. Talcott, ale jeszcze nie przelałam! -
[quote name='funia']Na FB wrze w tej sprawie.[/QUOTE] Daj link do wydarzenia!
-
[quote name='funia']Na FB wrze w tej sprawie.[/QUOTE] Podrzuć watek!!!