Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. [quote name='mrs.ka']no i znów ktoś się ekscytuje moją osobą , chociaż wszyscy doskonale wiedzą ,że mam w doopie opinie nawet wszystkich świętych na swój temat to muszą sobie ulżyć. Więc powtarzam wszystkim durnotom ,że nie zagłebiam się w treść sms AniP. którymi nie wiem po co mnie zamęcza skoro wszystko było potwierdzone i jeszcze Aga38 do niej dzwoniła z potwierdzeniem,że mają sunie do mnie przywieść. Ja nawet nie doczytałam o co jej chodzi w tym sms ,dla mnie wiążące jest to co uzgodniłam z [B]anita_happy[/B] na pw i to co napisałam na wątku. Jeśli bym napisała przywieźcie ją kiedy chcecie to pewnie do wielkanocy by jej nie złapały!!! a po za tym to ja mam inne sprawy na głowie i inne psy ,a nie stałą dyspozycyjność bo banda nawiedzonych panienek bierze się za coś o czym nie ma pojęcia.[/QUOTE] mrs.ka przesadzasz chyba ze swoimi epitetami.
  2. [quote name='malibo57']Już 4 zgłoszenia były. Cuda jakieś![/QUOTE] To nie cuda tylko Sisi cudna :evil_lol:
  3. [quote name='Igam']Cieszę się bardzo i z pralki u P.Joli (dzięki Bric'u) i z Fidowego nowego domku. Dziękuję także mojej koleżance za podarek i JOAPG za jego zawiezienie :) BTW - czy Fido zamieszkał w Warszawie? Jeśli tak, to może jakiegoś behawiorystę na przynajmniej 1 wizytę możnaby umówić (jeśli tak, to bym się już tym zajęła :) ). [B]Ponieważ 1 stycznia już za nami, a tym samym zbliża się nieubłagane rozliczanie z podatku :diabloti: [/B][B]pamiętam jak P.Jola mówiła coś o fundacji.[/B] [B]Ale słyszałam też, że wielu fundacjom nie udało się w zeszłym roku odzyskać wpłacanych na nie pieniędzy - podobno czegoś nie złożyły (przepisy się zmieniły, czy jakoś tak - był ten temat na Dogo).[/B] [B]Dlatego pytanie - czy na fundację, z której P.Jola może uzyskać pieniążki można wpłacać ten 1% ?[/B][/QUOTE]A jaka to Fundacja ?
  4. I wyszło, o co chodzi Jamorowi - nie o kasę ale o nogi i cycki:crazyeye::evil_lol: Jamora chyba nie odjajczyli:evil_lol:
  5. Powodzenia Karmelku w nowym domku :)
  6. A teraz poproszę o instrukcję wstawiania banerków ;)
  7. [quote name='MarcinPe']jak nazwać człowieka (?), który kopnął psa, cieszącego się jak wariat z każdego powrotu tego bydlęcia do domu?[/QUOTE] Sk.....l????????
  8. No to coraz lepsze informacje od Puszka :)
  9. [quote name='Cantadorra']Czy ktoś ma owczarka do 4 roku życia? Jest potencjalny dom.[/QUOTE] [url]http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-dlugowlosy-4-letni-i1389203242.html[/url] [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16803[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/198839-Barry-czarny-ONek-szuka-domu[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/173527-320-pi%C4%99knych-ps%C3%B3w-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-szuka-domk%C3%B3w-potrzebne-og%C5%82oszenia!!/page211[/url] [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16714[/url] [url]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=1519[/url] [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16862[/url] [url]http://uciechow.com/psiak/202[/url]
  10. Też mi się wydaje ,że warto. Może pod koniec miesiąca uda mi sie coś przelać. Niestety, w tym miesiącu poszalałam ( tych nieszczęść jest za dużo!!!!!!!) :(
  11. zaglądam, ale jak nic nie piszesz, to znaczy nie jest gorzej. A jak nie jest gorzej to jest nieźle. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)
  12. I oby tak było jak najdłużej :)
  13. [quote name='Poker']widocznie za mało dramatyczny wątek[/QUOTE] Wątek niestety jest dramatyczny :( Mogę tylko obserwować, kasy niestety nie mam :( :( :(
  14. Trzymaj się maluszku :) Zaufaj, to są Prawdziwi Ludzie, krzywdy Ci nie zrobią :)
  15. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  16. [quote name='Ingrid44']Chyba nie, kazdy moze glosowac na jakie Schronisko uwaza. Mozna glosowac tylko jeden raz. Sprawdzilam:cool3:[/QUOTE] Niekoniecznie ;) Głosowałam z jednego kompa 3 razy, podając 3 adresy mailowe :)
  17. [quote name='marget'][CENTER] [/CENTER] [COLOR=magenta][B][SIZE=5]Dziś jedziemy po psiaka[/SIZE][/B][/COLOR]:multi::multi::multi: [B]Dzieki życzliwości darczyńców, na dzień dzisiejszy psiak ma na [/B][B]swoim koncie [/B][B]75zl[/B] :loveu: [SIZE=5][COLOR=red][B]DZIĘKUJEMY !![/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Cieszę się :) Trzymamy kciuki za psiaka:)
  18. Szok, Szok, Szok!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie rokowania ?
  19. [quote name='Neigh']A to nie Ciebie aby widziałam na wątku Ryśka na miau?:-)[/QUOTE] Miau, miau :lol: to mnie widziałaś. Uwielbiam buraski . A Rysiek ma jeszcze 3 nogi zdrowe :evil_lol: Pytam się kogo mogę, czy nie chciałby Ryśka.
  20. Jak się czuje Michałek?
  21. [quote name='Neigh']Poza Gerardem ( ale o niego to sie martwie inaczej) to mi najbardziej na wątrobie leży Ryszard Beznogi. Znaczy on nogę to niby ma.....ale małą, pokurczoną i nie używaną. SUPER KOT, Niesamowicie kochany...... No ale wiecie - komu kot na 3 łapach potrzebny.....[/QUOTE] Mnie też zaległ na wątrobie (:evil_lol: ) Ryszard Beznogi. Śliczne kocię. Ale nie mogę tego zrobić Garfieldowi- staruszkowi:-(
×
×
  • Create New...