Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Lucky , kochany Piesku, pamiętamy [*]
  2. A kiedy się ukaże i gdzie będzie można kupić?
  3. Witaj Scorpionku:) Może uda mi się Was odwiedzić:)
  4. [quote name='...robaczek']Uwielbiam zapach dziecięcej oliwki, sama bym się dała tak wygąbkować:loveu:[/QUOTE] No to do Daśki ( albo do Jej TZ-ta:diabloti: )
  5. Z tymi uszami to nic nie róbcie. Trzy lata temu wzięłam ze Skierniewic rasową Onkę ( też pewnie z pseudo). Miała problemy z uszami( te o których piszecie u Tuli) , zrobiliśmy operację.Kupę kasy wydaliśmy i .... dalej kulamy się z uszami. Systematycznie czyścimy a i tak się wydziela to paskudztwo :(
  6. [quote name='scorpio133']Ogula z dzisiejszego spacerku. CIOTECZKI KOCHANE ja juz nie UCIEKAM- Naprawde!Biegam sobie biegam a jak mnie moja pani zawoła to przychodze. Pozdrawiam serdecznie- wasz Ogus[/QUOTE] Jak to zrobiłaś Scorpionku? Nasz Reks wraca .... jak chce:(
  7. Masz rację. Odszedł kochany. Miał swego Ludzia. Kasiu- dzięki :)
  8. To może napisz o mamie Elfa w tej książce? Może w ten sposób znajdzie dom?
  9. Żegnaj Kamelku [*] Biegasz z Faksikiem za Tęczowym Mostem. A Wy wszyscy jesteście wspaniali, za to,że daliście im domek na starość .
  10. Boże, co za potwór doprowadził Tulę do takiego stanu ????????????????
  11. Agaton, jesteś wspaniała :) Trzymamy kciuki!
  12. [quote name='beataczl']juz zaglosowalam ;):evil_lol:[/QUOTE] Ja też :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Tweety'][B]niestety, nie udało się wygrać konkursu "Pomysł na Małopolskę", 10 tys zł "pojechało" do wędkarzy za ich projekt o małej retencji. No cóż, bezdomne koty to takie przyziemne ... Ale tak czy inaczej jeszcze raz bardzo dziękujemy tym, którzy widzą sens powstania przytuliska dla kotów podkrakowskich (krakowskie mają) i poparli nasz projekt![/B][/QUOTE] No właśnie :( Koty???? Kotami zajmują się wariaci :(:( ::( Miałam nadzieję,że wygracie :( Przykro :(
  14. Próbuję zrozumieć ale nie mogę. Jeśli jest tak jest to albo na policję i z nią odebrać psa albo do prokuratury.
  15. Żegnaj Dogusiu [*] Biegaj szczęśliwy za TM. Pozdrów Dianę , Azę i Kamę. One się z Tobą zaprzyjaźnią. Kikou - dziękujemy za troskliwą opiekę :(
  16. [quote name='Akrum']Welsh - wprzychodzę tu po kilku dniach nieobecności i co widzę? Welsh aniołkiem się stał :)[/QUOTE Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :multi:
  17. Kociaki śliczne. Jak znajdę jakiś grosz, to wspomogę.
  18. Lakusiu, kolejny miesiąc .... :(
  19. A może znajdziecie tę osobę na wątku Basty http://www.dogomania.pl/threads/188996-Pozna%C5%84.-Onka-Basta-i-jej-Pani-potrzebuja-pomocy.-Zbieramy-fanty-na-bazarki-dla-Basty Tam są Cioteczki z Poznania .
×
×
  • Create New...