[quote name='Tweety'][B]niestety, nie udało się wygrać konkursu "Pomysł na Małopolskę", 10 tys zł "pojechało" do wędkarzy za ich projekt o małej retencji. No cóż, bezdomne koty to takie przyziemne ... Ale tak czy inaczej jeszcze raz bardzo dziękujemy tym, którzy widzą sens powstania przytuliska dla kotów podkrakowskich (krakowskie mają) i poparli nasz projekt![/B][/QUOTE]
No właśnie :( Koty???? Kotami zajmują się wariaci :(:( ::(
Miałam nadzieję,że wygracie :( Przykro :(