Rozmawiałam z Panią, niestety nie pojadą po psa. Nie wynika to z lenistwa - Senior ze względów zdrowotnych nie wybierze się w taką daleką podróż a nikt inny nie ma tam jeszcze prawka:)
Proszę, niech [B][COLOR=red]KTOŚ , KTO JEST PRAWNYM OPIEKUNEM PSA ODEZWIE SIĘ DO NICH!!!!!! BOJĄ SIĘ, ŻE NIE DOSTANĄ PSA A JA BOJĘ SIĘ, ŻE ZACZNĄ SZUKAĆ INNEGO PSIURKA [/COLOR][/B]:(