[quote name='daśka']To przykre,kiedy ginie pies.....ale wspaniałe jest to,że nadal myslisz o suni!!!
Sara ma w książeczce wpisane 10 lat,ale każdy z trzech wetów powiedział,że tak naprawdę to ma co najmniej 12 lat a może i więcej.[/QUOTE]
Myślę, bo nie wiem co się z nią stało . I to jest najgorsze. Wolałabym nawet wiedzieć, że nie żyje. Oznaczałoby to ,że nie cierpi. A jeśli trafiła do pseudo? Albo marnieje gdzieś w schronie?