Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Budrysku- podziwiam:) A co robi u Ciebie mój Garfield?
  2. [quote name='Melody27']A czy EVA2406 będzie chętna do pomocy w tej kwestii? :) Bardzo bym prosiła...[/QUOTE] Napisz prywatną wiadomość do EVA2406 :)
  3. Do Gorzowa mam 150 km
  4. [quote name='beataczl']Człuchów ( 20 km do Chojnic od strony zachodniej)[/QUOTE] czyli mam do Ciebie ok. 70 km A może transport kombinowany ?
  5. [quote name='beataczl']w.pomorskie - niedaleko Chojnic[/QUOTE] A dokładniej? Jestem z północy Wielkopolski, w kierunku Chojnic.
  6. Nie potrafię nic powiedzieć :placz::placz::placz: Trzymaj się Aksonku, zaufaj Biafrze. Wieczorem podeslę niewielki grosik. Tylko tyle mogę zrobić:placz::placz::placz:
  7. Dziękujemy za info o Morisku. Cieszę się ,że u chłopaka OK :) Prześlij może komuś fotki na maila ( ja nie umiem wstawiać fotek) ale EVA2406 zapewne potrafi. Mizianka dla Moriska :)
  8. [quote name='anawa']Może po prostu.......... Senior albo Nestor?[/QUOTE] Nestor brzmi nieźle :)
  9. Trzymamy kciuki za złapanie psiny. Porób zdjęcia , jak pisały Cioteczki DON-ki mają wzięcie i może szybko znajdzie się DS.
  10. To nie dobrze,że chce dominować. Już mam jednego dominanta i nie pozwoli nikomu wejść na posesję :(
  11. Ja też od Welsha. Może coś będę miała? Tylko muszę wiedzieć co nieco więcej.
  12. A jaki jest stosunek staruszka do psów i kotów?
  13. Multikota zamieniła psa:)
  14. Emilko, trzymamy kciuki za nowy domek :)
  15. Zapisuję i będę myśleć.Straszne !!!! :(:(:(
  16. Czytam i płaczę . Z radości :) :) :) JESTEŚCIE WSPANIALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Aż serce rośnie , jak się patrzy na szczęśliwego Boska:)
  18. Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. Na zdjęciu widać spokojnego psa :) Wesoły to on będzie jak się zaaklimatyzuje. A na to potrzeba czasu:)
  20. Ewa, czytaj ze zrozumieniem:) Nie napisałam, że sunia mnie nie obchodzi , że jej nie pomogę. Napisałam jedynie, że nie będę jej łapać.Z tego samego powodu, z którego Ty jej nie łapiesz. A odezwałam się, bo mam dosyć czytania wypowiedzi mrs.ki, w których obraża innych.
  21. [quote name='mrs.ka']To może ją weźmiesz do siebie tak jak ja to zaproponowałam , bo jeśli nie to co tu wogóle robisz ????[/QUOTE] Masz chyba problemy emocjonalne - są lepsze metody ich rozwiązywania niż pisanie na forum. Suni nie wezmę do siebie ( nie jestem taka wspaniała jak Ty :) ) A na forum mogę być, nie jestem zbanowana :)
  22. Wysłałam pismo do sieci POLOmarket z oburzeniem ,że w okresie zimowym personel nie dokarmia psa i wyrzuca go ze sklepu. Napsałam ,że przestaję być ich klientem i że, przekonałam już do tego innych. Napiszcie do nich coś podobnego adres do nich [email][email protected][/email]
  23. Daj Kobieto (?) Dziewczyno (?) na luz. Jak czytam Twoje wypowiedzi to ( cytuję Cioteczką z Dogo) cycki mi opadają. Jesteś Naj :najwspanialsza, najmądrzejsza i jedyna pomagająca psom. Jeśli tak, to jedź sama i złap sunie. Bo dla Ciebie to pikuś a Dziewczyny mają z tym problem . [COLOR=black]P[/COLOR][COLOR=red][COLOR=black]okaż swoją moc a nie strasz :[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red] to jest dopiero wstęp jeśli ktoś naprawdę nie zrobi tego o czym pisał przez cały ten wątek i zawracał ludziom głowy, tyle ludzi się zaangażawało , a tu co... mały problem , wszyscy chcą pomóc suni -tylko ,że fizycznie jej nie ma nigdzie. [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Uprzedzając Twoje ataki na mnie : nie pomogę łapać suni. I nie będę się tłumaczyć dlaczego . [/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...