Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. Zapraszam na bazarek m.in. dla Megi! Do kupienia eleganckie ciepłe kubraczki http://tinyurl.com/kubraczki
  2. Zapraszam na bazarek, z którego część dochodu zostanie przeznaczona dla Gustawa:razz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194570-KUBRACZKOWY-Bazarek!-Zbieramy-m.in.-na-poważną-operację-uszu...-do-21-X-2010-22h00[/url]
  3. Cześć ciotki i wujki:lol: Zapraszam na Greciowy bazarek! [url]http://tinyurl.com/kubraczki[/url]
  4. [quote name='ariss']ten rysunek jest świetny! a co do sznaucerowej szyi to właśnie taka powinna być;) broda kwestia gustu;)[/QUOTE] wiedziałem, że się tu odezwiesz:loveu: [quote name='Bolsbokser'] A teraz mam pytanie ściśle związane z tematem: jak jest niewyraźna fotografia, to jak radzić sobie ze szczegółami? Improwizować ? Tak samo niewyraźnie rysować, czy raczej uruchomić wyobraźnę i na upartego rysować włoski ?[/QUOTE] Improwizować:p Jeśli wiesz, jak powinna wyglądać sierść, jak się układa, w którą stronę, znasz anatomię, to masz z górki. Tak samo oczy i nos, jak są na zdjęciu tak czarne, że nie widać szczegółów, też trzeba improwizować, no bo jak tu zostawić czarną plamę... fotografia nie jest doskonała;)
  5. [quote name='betty_labrador']Kojocie nie obrażaj sie ....;)[/quote] Ja się nie obrażam:) to przecież dziecinne. [quote name='Unbelievable']Kojot, dla mnie Gasska ma brodę jak wykutą z marmuru ;) zero lekkości, zwłaszcza przez zbyt równą końcówkę(przetarte gumką?) Mimo wszystko powinien wystawać jakiś włosek raz tu raz tam ;) no i czepnę się do szyi, bo wydaje się za chuda bez kontekstu, czyli reszty ciała a oko, nos, cieniowanie bomba :loveu:[/QUOTE] Broda - kwestia gustu;) mi się podoba idealnie równa. Gumką pasteli nie wycieram. Co do szyi to częściowo się nie zgodzę;) popatrz na różne zdjęcia sznaucerów, raz ma szerszą szyję, raz węższą, zależy od ustawienia psa [quote name='Bolsbokser']za którą - pozwolę sobie powtórzyć się do obrzydzenia - serdecznie dziękuję. Bo jestem bogatsza o parę wskazówek.[/quote] Nie ma za co:) Zawsze, gdy wyłapuję czyjeś błędy to z nadzieją, że będzie to przydatne... [QUOTE]Jeśli chodzi o ton wypowiedzi, to często pozory mylą, bo nigdy nie da się odgadnąć czyichś emocji na podstawie pustych słów i kilku emotikonów. Nie widać mojej żartobliwej mimiki twarzy, nie widać też momentami ironii. [/QUOTE] Szkoda, że net ma takie wady;) [quote] Wracając do Twojej pracy, to generalnie bardzo mi się podoba, z wyjątkiem wykończenia brody, i załamanie sierści na szyi przebiega trochę inaczej :evil_lol:[/quote] Pisałem, że szyja celowo zmieniona, więc zdjęciem się nie sugerujcie;) ale dziękuję;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/6fe66805.jpg[/IMG] i zdjęcie [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/6ea378ed.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Bolsbokser'] Poza tym,jeśli rzeczywiście jest taki wprawiony, to mogę się jedynie poduczyć od niego. [/quote] Nie jestem ekspertem do rysunku, nie mam 30-letniego doświadczenia. Nauczyć się można nawet od niedoświadczonej osoby z nowym świeżym podejściem;) [QUOTE]Bo ja nie pozwoliłabym sobie na nią, wiedząc jakie sama błędy popełniam. [/QUOTE] Ja też wiem, jakie błędy popełniam, ale to nie znaczy, że nie można o nich pisać w stosunku do innych prac. [quote]Ale od nosa i żuchwy się odczep - bo za dużo mnie pracy to kosztowało i mi się podoba, co nie oznacza,że na tym etapie spocznę.[/QUOTE] Dla odbiorcy liczy się efekt końcowy, a nie nakład pracy, jaką się w to włożyło. I obyś nie spoczęła na tym etapie:cool3: [quote name='NightQueen']Przeglądając twoją stronę wpadłam na rysunek psa (bodajże 6 zdjęcie, pies rysowany ołówkiem) który wydaje mi się znajomy, masz może jego zdjęcie? skąd był pies? bo tak jakbym go znała ;-)[/QUOTE] To jest Ajlu, kojarzysz? Właścicielka ma chyba nick Anusia&Ajlu [quote name='Bolsbokser'][B]LeCoyotte[/B], pomimo tej całej krytyki, sprawiłeś mi jednak ogromny komplement :loveu: - nie wiem tylko czy świadomie, czy nie ?! [/quote] Mimo, że pisałem w nocy, to było to całkiem świadomie:evil_lol: [quote] PS. złoszczę się sama na siebie tak na prawdę,a nie na krytykę, ale ... nie zgodzę się z tym nosem i żuchwą :eviltong:[/QUOTE] Dobrze, że masz swoje zdanie i tak go zaciekle bronisz:p [QUOTE]Nadal czekam na Twoje prace. [/QUOTE] Może być taka? [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/gassira_flavago_m-www_animart_pl.jpg[/IMG] i fota [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/efafb856.jpg[/url] (szyja zmieniona celowo)
  7. hmmm....... Miałem nie pisać nic, bo trudno prowadzić dyskusję z osobą nie przyjmującej krytyki...:roll: [QUOTE]Krzywy i za duży nochal ??? Hmmm...a to ciekawe, bo nawet jak zrobiłam symulację w PSie i nałożyłam dwie warstwy na siebie, to jakoś ten nochal i ta "dolna szczęka" zwana żuchwą niemalże idealnie się pokrywają ze sobą. [/QUOTE] Nie trzeba sprawdzać, to się po prostu rzuca w oczy. Może sam nos jest prosty, ale przez to, że jego prawa część jest szersza, a prawa dziurka zbyt wysoko w stosunku do drugiej, wydaje się krzywy. Sama napisałaś wyżej, że jest rysunek nieproporcjonalny, co by tłumaczyło dlaczego dolną szczękę ma niżej (BTW-> [url]http://portalwiedzy.onet.pl/51977,,,,zuchwa,haslo.html[/url] ). Nie jestem zła, tylko wściekła. :angryy: I to nie z powodu krytyki, bo przecież ten wątek po to jest, tylko w wyniku Twojego podejścia. [QUOTE]Bo zanim coś skomentujesz w ten sposób, to najpierw się upewnij, czy masz rację.[/QUOTE] Mam przed sobą rysunek, obok zdjęcie i widzę co jest nie tak. [QUOTE]Zapomniałeś chyba wziąć pod uwagę fakt, że zdjęcie jest tutaj umieszczone pod kątem - no tak, wtedy wszystko wydaje się nieproporcjonalne :roll: [/QUOTE]\ Wziąłem na to poprawkę, a nawet specjalnie wyprostowałem:cool3: [QUOTE]A ja myślałam,żeby uzyskać fachowej pomocy, bo tytuł brzmi "Rysunek i Malarstwo - [B]Nauka krok po kroku[/B]" [/QUOTE] Tak, ostatnim krokiem było by poprawienie tych kilku drobiazgów, o których wspomniałem. [quote] Pyszczek ma czarno - brązowy, a brodę białą. Cieniuję, jak potrafię, nie każdy urodził się geniuszem.[/QUOTE] Nie trzeba być geniuszem, żeby przyciemnić te zbyt jasne partie sierści. Gdyby wszyscy robili wszystko tak jak potrafią, nie wychylając się ponad to, to dalej siedzielibyśmy w jaskiniach malując swoje bizony, słoniki czy sarenki i zjadali żywcem wszystkich śmiałków mówiących, że ten bizon, słoń czy sarenka ma za krótkie nogi. [QUOTE]Oby tylko nie przywiązywała wagi do błędów, które Ty wytknąłeś, bo akurat nie miałeś racji. [/QUOTE] W każdym punkcie przyznałaś mi rację, oprócz krzywego nosa. A zbyt niska dolna szczęka sama podchodzi pod nieproporcjonalność rysunku;) Więc... o co chodzi? [quote name='pidzej']widać, ze bardzo dobrze rysujesz a takie rysunki ocenia się bardziej profesjonalnie niż inne, słabsze.[/quote] No właśnie...! Widząc TAKI rysunek (w pozytywnym znaczeniu), od razu przychodzi na myśl, że musiała go rysować osoba doświadczona... więc pozwoliłem sobie na krytykę... co nie znaczy, że mi się nie podoba.
  8. [B]Bolsbokser[/B], podoba mi się ta wyrazista kreska:) Jaki to format? W oczy mi się rzuca krzywy i za duży nochal i za wąskie uszy u podstawy;). I dolna szczęka jest za szeroko otwarta w porównaniu ze zdjęciem. I czemu on jest taki kontrastowy?;) Pyszczek ma czarno brązowy, a u Ciebie jest czarno biały (dosłownie). Białą to ona ma tylko brodę, a tego u Ciebie nie widać, jest szara, tak samo jasna jak ciemnobrązowa szyja. Wiem, czepiam się:eviltong: ale po to chyba jest ten wątek:)
  9. [quote name='Justa']Białko :loveu: Wyglądają już jak sznaucery, a nie jak chomiki :) [/QUOTE] I szczotka na ryjku coraz większa:lol:
  10. [quote name='Grey'] Filodendron , jeżeli kąpać to po strzyżeniu .[/QUOTE] Najlepiej po kąpieli błotnej, prawda? ... Jeżeli strzyc, to zawsze po kąpieli.... psim szamponem.....
  11. [quote name='Pinesk@']Najgorzej idą mi prążki, nie wiem czy najpierw zaznaczyć jasne partie a potem na nich prążki czy na odwrót, eh, eh, eh będę kombinować[/QUOTE] Najpierw światła, na końcu cienie. I - najważniejsze - kombinuj aż wyjdzie;)
  12. [quote name='Pianka']wyciągasz cytaty z dwóch różnych okresów. regulamin sie zmieniał.[/QUOTE] Ostatnia zmiana regulaminu: 4 czerwca [B]2008[/B] zacytowane posty Viris: 21-02-[B]2009[/B] oraz 19-10-[B]2009[/B]. W tym okresie regulamin nie był zmieniany....... Ale dziękuję za odpowiedź.
  13. Czy można przedłużyć datę zakończenia bazarku, jeśli nie wszystko się sprzeda? Znalazłem dwie sprzeczne odpowiedzi i nie wiem co robić... ;) [quote name='Viris']Jak wiesz że przedłużasz bazarek to zmień datę zanim ona minie.. Drugi wątek przywróciłam - ale pierwszego nie mogę - jest nieregulaminowy i wyedytowany.[/QUOTE] [quote name='Viris']Bazarków w ogóle nie można przedłużać, nawet przed jego zakończeniem.[/QUOTE]
  14. [quote name='Bura']To ja mam foty :)[/QUOTE] To ja też chętnie je zobaczę:p
  15. [quote name='Bolsbokser'] W aparacie wyglądało w miarę OK, na komputerze wygląda bardzo ciemno. [/QUOTE] Korzystajcie z histogramu! On wszystko powie o naświetleniu... PS. to drugie też jest niedoświetlone.
  16. [quote name='furciaczek']Link nie dziala cos...[/QUOTE] Cenzura dogomanii czasem zaskakuje... :angryy: tu jest: [url]http://www.tinyurl.pl?8gEPDicO[/url]
  17. [quote name='eria'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/url] powiem jedno.... nie chciałabym tam być o tej porze co TY :)[/QUOTE] no co Ty! Fajnie było:lol: [quote name='Kora-']LeCoyette- wciąga, bardzo mi się podoba to zdjęcie![/QUOTE]dzięki;) [quote name='masienka']w pierwszej chwili myslalam, ze nie da rady sie powyzywac bo idealne ale jednak :diabloti: rynne bys wymienil[/QUOTE] Właściciel się nie zgodził na wymianę. Chciał dalej spać....:roflt: Na tym też się można wyżyć. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien2010/3fcc638b.jpg[/IMG] Z góry dziękuję;)
  18. Takie stadko szczeniaków to można godzinami obserwować i nie mieć dosyć:p [quote name='ariss'] :loveu: sam się pochwalisz jakie dzieło stworzyłeś, czy ja mam to zrobić za Ciebie:diabloti: [/QUOTE] Ty się pochwal co dostałaś, ja już nie mam czym:eviltong:
  19. [quote name='Unbelievable']za to przeszkadzają mi trochę jasne badyle na pierwszym planie[/QUOTE] I tu mamy sytuację, gdzie warto zastosować małą GO, wg mnie;) Gdyby pierwszy plan i tło było bardziej rozmyte, badyle nie raziły by tak bardzo, a i uwaga odbiorcy bardziej skupiła by się na GRAMie;) [quote name='masienka']LeCoyotte , czesto koryguje ekspozycje bo u malamuta nietrudno o przepaly. U mnie ta fota jest ok ale nie od dzisiaj wiem, ze mam do d...y skalibrowany monitor ;)[/QUOTE] Lepiej mieć minimalnie przepalone 2% czy ileś kadru, a dobrze naświetlone zdjęcie z fajnymi kolorkami, niż ciemne, na którym niewiele widać. Chyba, że sytuacja tego wymaga, tzn fotografujesz ciemną scenę wieczorem, ale pies w słońcu niech będzie jasny;) Teraz możecie się powyżywać na moim zdjęciu:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/IMG]
  20. [B]Masienka[/B] dalej wydaje mi się, że robisz za ciemne zdjęcia;) Boisz się przepaleń, że tak przyciemniasz?
  21. [quote name='ariss'] zdecydowanie wstyd się przyznać:mad: [/QUOTE] A ja się nie przyznam, że dawno mnie tu nie było;) Jeszcze raz gratuluję tych małych czarnych diabełków!!:) Niech podbijają światowe wystawy!:ylsuper:
  22. Zapraszam na bazarek dla Bibi;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193633-Eleganckie-ciepłe-płaszczyki-dla-Twojego-psa!-na-trzy-SZNUPKI!-do-6-X-2010[/url]
  23. Zapraszam na bazarek dla Sissi i Suzi:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193633-Eleganckie-ciepłe-płaszczyki-dla-Twojego-psa!-na-trzy-SZNUPKI!-do-6-X-2010[/url]
  24. Cześć studentko:) Fajnie, że wróciłaś do fotografii - dobrze Wam razem na autoportretach;) [quote name='Justa']Wiesz, wystarczy psa zostawić na 2 tygodnie z rodzicami i ledwo ją poznałam - każdy włos w inną stronę, [/QUOTE] Brzmi znajomo:evil_lol: Dopiero co wróciłem z wyjazdu i też mojej psicy nie poznałem :lol: ale pod względem zachowania - cała nauka poszła w las;) Chociaż wyglądem też nie zachwycała;) [quote name='Unbelievable'] oj, Galina rzeczywiście hard :evil_lol: trochę jej się spasło :evil_lol:[/QUOTE] Spasło? Ona taka napakowana jest, to są same hard mięśnie:razz: [quote name='bognik']Galinkę obcinasz to chociaż swoje śliczne włosy zostaw! Ja już wieki moje zapuszczam ...[/QUOTE] Brawo dla tej pani:evil_lol: świecisz przykładem bogniczku;)
  25. [quote name='ariss']właśnie weszłam na Twoją stronkę;) i muszę Ci powiedzieć, że masz rewelacyjne tło:loveu::diabloti::loveu: Edit: i jeszcze zobaczyłam, że byłeś w Opolu, przy ringu sznaucerów i nie podszedłeś:obrazic:to już kolejny raz:mad:[/QUOTE] byłem byłem.. przy ringu średniaków przelotem zajrzałem co się dzieje, ale Was nie widziałem, były olbrzymy. A potem to już przy minikach byłem i resztę ringów zaliczałem;) Pora na zdjęciaaaaaa:p Mój zwierzu w wersji długobrodej;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/5de6ccbe.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/33e9b86f.jpg[/IMG] po ciachnięciu największej ozdoby sznuacera [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/b402bbcb.jpg[/IMG] z nową zabawką, z którą się prawie nie rozstaje:lol: co w trawie piszczy [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/783110ab.jpg[/IMG] --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/6705a814.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...