-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='ariss']ona miała jechać do Rosji, ale kobita coś mi pisała, że ma problem z wzięciem wolnego na przyjazd i chciałaby żebym małą wysłała samą- NIE MA MOWY!!!!!!!!![/QUOTE] Może gołębiem pocztowym:errrr: Opowiadaj co tam słychać u maluchów:) Zostawiłaś Ziutkę?;)
-
Dlaczego nieregulaminowy bazarek jest od razu usuwany? Nie można by go po prostu zamknąć? Sprzedający mógłby lepiej się zorientować co było źle, a do tego zaoszczędzić czas na ponownym pisaniu całego postu, co nie raz zajmuję godzinę i więcej...
-
oo Galinka się pokazała:) [quote name='Justa'] W każdym razie trzymajcie kciuki ![/QUOTE] Trzymamy do skutku:p
-
[quote name='Fauka']Witam, nie wiem gdzie napisać więc napiszę tutaj. Mam w domu niepotrzebną butelkę oryginalnego Jacka Danielsa 700ml wartego 80zł, chętnie przeznaczę go na bazarek dla chorego, potrzebującego psa. Proszę zgłaszać się na PW.[/QUOTE] Kilka stron wcześniej o tym było... [url]http://www.dogomania.pl/threads/28037-Wszelkie-pytania-na-temat-BAZARKU-zadajemy-TUTAJ!?p=15655922&viewfull=1#post15655922[/url] [B]Emigrantka[/B], [COLOR="#c0c0c0"]...[/COLOR]
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] Wpłynęło dla Gustawa 15 zl od LeCoyotte - czy to od Ciebie czy z bazarku któregoś bo muszę odpowiednio opisać :Rose: [/QUOTE] Z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195139"]bazarku[/URL] ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Cudak[/B]u, masz pełną skrzynkę, nie mogę PW wysłać. -
[quote name='Grey'] LeCoyotte nie patrz się na innych ,tylko tak więcej od siebie, nie chodzi czy coś się podoba a czy jest to prawidłowe.[/QUOTE] To co pokazała Gru jest jak najbardziej prawidłowe:p
-
[quote name='Korenia'] Moja droga, ale ja nie stwierdziłam, że Twoje zdjęcie jest za ciemne :) [/QUOTE] Wybacz, źle zrozumiałem:lol:
-
Mi też się brewki podobają:) One są w środku przycięte, czy tylko taki przedziałek zrobiony? [quote name='Grey'] Idziesz z postępem a akceptujesz trymowanie palcami !.[/QUOTE] Greyu, jak pisała Gru, liczy się efekt trymowania, nie narzędzie:cool3: Tak samo grzywkę można przyciąć maczetą zamiast nożyczkami, i jeżeli efekt będzie OK, to czemu nie:lol:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
LeCoyotte replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na bazarek na m.in. koty [url]http://www.dogomania.pl/threads/195851[/url] Kubraczki psie, Sheba, Motorola, HTC... -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
LeCoyotte replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na m.in. Fuksa [url]http://www.dogomania.pl/threads/195851[/url] Kubraczki psie, Sheba, Motorola, HTC... -
Fajnie by znowu mieć w domu taką czarną szczotkę, której wszędzie pełno... ale za 8 to jednak podziękuję;) Na pewno dużo pracy w nie włożyłaś....
-
Korenia, przesadziłaś z kolorami:eviltong: [quote name='Korenia']LeCoyotte jeżeli zdjęcie Balsbokser jest za ciemne, to Twoje to już czarna dziura... Ja bym powiedziała nawet, że odjęłabym jeden stopień gammy.[/QUOTE] Zauważyłaś, że mój pies jest czarny, więc jasny nie będzie;) Jest na zdjęciu taki jaki ma być, czarny. A wieczorne, ciemne szaro-stalowe niebo też białe nie będzie... więc jest takie jak widać, ciemne. A obroża? Jest jasnopomarańczowa, dokładnie taka jaka ma być;) Światło ma na zdjęciu tworzyć jakiś nastrój... A zdjęcie zrobione w nocy - nocnej ciemnej sceny (np takie [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/url]), jak uważasz, powinno być jasne?
-
[quote name='zakla'] [url]http://img215.imageshack.us/img215/9898/33016185.jpg[/url][/QUOTE] To mi się podoba, lubię zdjęcia pod światło;) Kadr niezdecydowany, trochę liści na drodze, trochę drzew w tle i te prześwity po prawej, one najbardziej rażą. Ale kolorystyka zdjęcia na plus;) Bolsbokser, kolory takie szare bez wyrazu;) ogólnie za ciemno. Ale obroże wg mnie pasuje do całości. On tak spokojnie leżał gdy ktoś mu liście na głowę rzucał?:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/808e8c92.jpg[/IMG]
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] konto to samo co bibi i inne nasze sznupy[/QUOTE] Przelałem 47zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/194570[/url] -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
LeCoyotte replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Wysłałem 22,50zł - zysk z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/193633[/url] -
[quote name='NightQueen']a mi znów się wydaje (aczkolwiek niech się wypowie ktoś mądrzejszy ode mnie :)) że to nie zmienia nic, włos bez podszerstka nie grzeje, więc nie ma znaczenia jakiej jest długości[/QUOTE] Każda sierść stanowi jakąś izolację termiczną. Im dłuższe włosy tym bardziej izolują. Ale wiadomo, że podszerstek będzie mocniej izolował, bo jest o wiele gęstszy. BTW, żadne włosy i podszerstki nie grzeją dosłownie, tylko izolują;)
-
[quote name='Viris']Oj nie, nie. Ty chcesz aby to moderatorzy tworzyli listę i punktowali. My poddaliśmy projekt skryptu który dawałby możliwość punktowania przez zadowolonych Kupujących. To dwie różne opcje ;) [/quote] aha to teraz rozumiem;) [quote] Odnośnie zmiany celu - wybierz cel, przelej kasę (tylko poproś o rozliczenie) i w bazarku w pierwszym poście napisz że z takich i takich przyczyn cel został zmieniony. I podaj link do celu a potem info do mnie na PW.[/QUOTE] Ok, dzięki.
-
[QUOTE]Zrozumiałam doskonale, chcesz nam dołożyć jeszcze jeden obowiązek, mimo że już brakuje rąk do pracy.[/QUOTE] Nie, ja Wam nie chcę dokładać pracy, bo... [QUOTE]plan takiego punktowania za transakcje bazarkowe (...) jest już od dłuższego czasu przedstawiony Administracji.[/QUOTE] sami ją sobie dołożyliście, jak napisałaś:eviltong: A tak BTW, ile modów aktywnie działa na bazarku i pwp? [QUOTE]Odnośnie nie rozliczających celów to jest problem wystawiającego bazarek - mam nadzieję że nauczycie się wystawiać bazarki na cele które prowadzą dokładne rozliczenia[/QUOTE] Skoro widzę, że cel przykładnie się rozlicza, a nagle po mojej wpłacie z bazarku przestaje to robić i znika, to co ja mogę? ... Masz przykład z moimi bazarkami [quote name='Viris'] Z Twoimi bazarkami jeszcze nie skończyłam - cel się miał chyba zmienić czy coś?[/QUOTE] Tak, zwrot dostałem dzisiaj, czekam tylko na nr konta, żeby zrobić przelew na nowy cel. I powiedz mi jak mam zmienić cel, żeby Wam się spodobało? Wystarczy napisać w pierwszym poście bazarku, że cel zmieniony i wkleić link?
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mogę prosić na pw nr konta Gustawa?