-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
LeCoyotte replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Mogę prosić na pw nr konta Binga? -
[quote name='Viris']Zgłaszasz się na ochotnika w wyszukiwaniu takich perełek?:evil_lol: [/quote] Nie zrozumiałaś mnie;) Sprzedający dostawał by punkt w momencie przeniesienia wątku do archiwum (przez moda) lub po jednostronnym rozliczeniu sprzedającego. Czasem dobrze wiedzieć, czy ma się do czynienia z zupełnym nowicjuszem, czy starym wyjadaczem bazarkowym. Mnie możesz już dopisać:diabloti: [quote] Sam chyba zauważyłeś na przykładzie swoich trzech bazarków że to nie jest takie proste - [B]myślałeś że jest ok a było tylko w hmm pewnej części[/B]. [/QUOTE] Z mojej strony bazarki były rozliczone - widziałaś potwierdzenia przelewów, które zatwierdziłaś, a wszystkie przesyłki dotarły. To nie mój problem, że cel bazarku się nie rozliczył. Piszę to dla jasności, bo to co pogrubione można interpretować na różny sposób...
-
Widzę, że pojawił się wątek na przyszłą listę zablokowanych userów. Ja mam pomysł w odwrotną stronę;) Lista polecanych sprzedających. Każdy zakończony i rozliczony bazarek owocowałby dodatkowym punktem w rankingu (przyznawanym przez moda chyba).Taka nagroda w pozytywnym szkoleniu userów:lol:
-
[quote name='leepa']widzę że też masz u swojego sznupka ten mega upierdliwy lejący włos ;D tu niestety trzeba podczesywać i to dobrze, u mojego psa muszę przed każdym przycięciem podczesać zauważ jeszcze że tylna łapa dalej jest kapciem ;D[/QUOTE] A jak ma wyglądać tylna łapa? Mi tak pasuje;) Maja być pazurki widoczne? A włos tak, leje się jak woda:evil_lol: i do tego kręci i faluje:shake: [quote name='Gru']LeCoyotte ,czarna miniatura zrobiona bardzo dobrze (szkoda ,że nie ma fotki głowy bo ciekawi mnie jak sobie poradziłaś z brewkami) .Każdy kto zaczyna fryzować sznaucera zostawia dłuższy włos na łapach , to normalne i wychodzę z założenia -lepiej obciąć mniej niż za krótko bo dokleić się nie da ;).Sama tak zaczynałam na własnej sznaucerce.Z czasem dojdziesz do tego ,że włos na łokciach i brzuchu można zdjąć krócej.Gratuluję ![/QUOTE] Dziękuję:) Zdjęcie głowy postaram się zrobić. [QUOTE]Z czasem dojdziesz do tego ,że włos na łokciach i brzuchu można zdjąć krócej.[/QUOTE] Skubać niżej nie chcę, bo Samba jest tam na bokach bardzo wrażliwa. Więc przycinam tam maszynką. Ale fakt, można by niżej zjechać. Nie chciałem za nisko;)
-
[quote name='malawaszka'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/url] świetne zdjęcie - jakby tam był jeszcze malutki kotek pod ścianą to już całkiem byłoby mistrzowskie :lol:[/QUOTE] Dzięki:lol: jakiś kotek się przypałętał:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/695fb49b.jpg[/IMG] Niestety prawdziwych tam nie było, ani jednego. Ale za to takie widoki były;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/c3c0d2ee.jpg[/IMG] Gdzie to?
-
Tyle razy tam byłem, a nie wiedziałem, że takie zwierzaki są tam wyrzeźbione:)
-
[quote name='Justa']I to był duży błąd ! Siwa to ona jest na łapach, ale ma prawo - 7,5 roku do czegoś zobowiązuje ;)[/QUOTE] No tak! Stara babcia z laską:diabloti: Ma dopiero 7,5 roku;) jeszcze minimum drugie tyle przed nią, i wcale to do niczego nie zobowiązuje:lol: Samba posiwiała już dawno temu, a ma niecałe 6... [quote name='Shel']Jasne, że odpowiadają! Tylko kasy nie mam... tzn mam, ale czatuję na aparat ;) [/QUOTE] To musisz teraz czatować na kolejne bazarki, chyba że......... ;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']ah to.. w pierwszej wersji zrobiłam niby kreski imitujące oddzielenie zębów.. ale wyglądało sztucznie, więc wolałam nie przekombinować.[/QUOTE] hmm ja bym jednak coś tam zaznaczył, że to jednak zęby są;) jakieś cienie tu i tam... zęby nie są płaskie. Szkoda, że takie zdjęcie słabe;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Mam na myśli brak zębów:lol: jest biała plama. -
no pewnie, że lepiej;) jak dla mnie za dużo ciemnego dołu;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Metheora, ten trzeci briard jak dla mnie najlepiej dopracowany. Ładne przejścia między tonami;) Zupełnie w innym stylu niż ten cavalier (?). Tylko nosek wydaje się krzywy. Chyba że tak ma być;) Betty, coś niedobrego dzieje się na bokserowym ryjku;) -
[quote name='gameta']No to porażka, choć możesz zapytać na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odeszła-za-TM-*-*-*-czy-inne-też-odejdą?p=15591253#post15591253[/URL] A teraz tak mi się nasunęło - coś modzi pisali o zmianach w regulaminie, że na sterylkę "domnej" suki można bazarować... Więc chyba byś się kwalifikowała jednak :)[/QUOTE] No nie do końca;) [QUOTE]Dopuszcza się również wystawianie bazarków na sterylizacje zwierząt "domnych" - wymagana jest jednak zgoda moderatorów na takich samych zasadach jak w przypadku powyżej. [B]Chodzi tu nam przede wszystkim o suczki wiejskie, rodzące co cieczkę.[/B][/QUOTE] Ale zobaczymy co powiedzą modzi.
-
A tu jak zwykle jest z czego się pośmiać:) ---- To mój debiut w tym wątku.. Nie znam się na groomingu, moje doświadczenie to kilka prób na własnym psie;) przed [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/77fa9c9a.jpg[/IMG] i po [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/2c41341a.jpg[/IMG] Ogonka proszę się nie czepiać, taki ma być:diabloti: Proszę o konstruktywne (!) uwagi;)
-
Korenia - balans bieli do poprawy, ostre światło z prawej nie sprzyja prosiakowi - lewa (jego prawa) czarna strona zupełnie niedoświetlona. Ale pomysł na zdjęcie jest;) Kora- podzielam zdanie masienki, z tym że ostatni kadr też mi się nie podoba, MZ pies jest za mały, żeby go umieszczać na samym środku;) Jeżeli chcesz koniecznie na środku - to ciaśniej. Betty - fajnie zaczynasz:lol: mnie razi wielka nieostrość pierwszego planu, szczególnie te gałęzie po prawej.
-
[quote name='agack222']No regulamin czytalam, ale wydaje mi sie, ze ludzie ktorzy przygarniaja zwierzeta, powinni miec mozliwosc utworzenia takiego watku, bo poza dobrym sercem nie zawsze sa w stanie zapewnic wykonanie sterylizacji czy kastracji.. Tylko prosze mi nie pisac, ze jesli ktos nie ma pieniedzy to nie powinien przygarniac, bo jestem w stu procentach pewna, ze zwierzakowi lepiej bedzie u kogos niz na ulicy. ;)[/QUOTE] Z tego co piszesz wynika, że suczka znalazła u Was dom stały, czyli jest "domna", innego domu nie będziecie jej szukać. Więc dla takich psów bazarki nie są przeznaczone;) Możesz zrobić zbiórkę w dziale [URL="http://www.dogomania.pl/forums/1129-Mają-dom-ale-potrzebuja-pomocy"]Mają dom, ale potrzebuja pomocy[/URL]
-
[quote name='agack222'] Skoro byla bezdomna i znalazla u nas dom, czy ja moge zalozyc taki bazarek?[/QUOTE] Nie. Na początku regulaminu jest to jasno napisane;) [QUOTE][B]Bazarek jest miejscem gdzie zbierane są fundusze na [COLOR="#ff0000"]bezdomne zwierzęta (za zwierze bezdomne uznaje się zwierzę, które jest do adopcji i szuka domu docelowego)[/COLOR][/B][/QUOTE]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
LeCoyotte replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='sekkmet']cholera zgubiłam wątek do jednego bazarku i za nic nie mogę znaleźć :( a chyba udało mi się coś kupić...pomocy[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/193953[/url] -
[quote name='NightQueen']Ale narzekacie :mad: cieszcie się z tego co macie, mogło być gorzej :cool3: mogłeś mieć jasnego psa, który o tej porze ma ciągle czarne łapy z sadzy :diabloti: [/quote] Sambinka nie była dziełem przypadku:diabloti: Dlatego jest czarna, a nie biała;) Co do łapek z sadzy, to nie pomogę... greya spytaj:evil_lol: [quote] a w ogóle to witam, bo tak wpadam i gadam, zamiast się przywitać :p [/QUOTE] Heja;) [quote name='Shel']Nt strzyżenia się nie wypowiem, bo moja wiedza jest znikoma :diabloti: ale się wtrącę i zapytam - czy w przyszłości będziesz jeszcze robił aukcje z rysunkami? ;)[/QUOTE] Będę. A te aktualne nie odpowiadają Ci? Jeszcze możesz zalicytować:cool3: --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/IMG]
-
Dzięki Eria, spróbuję coś poprawić;) [quote name='Justa']Oj nie pamiętam kiedy robiłam ją ostatnio maszynką :mdleje:[/QUOTE] Ale przez większość życia była maszynką robiona;) Wolałbym mieć psa z rzadszym włosem, ale całego czarnego.
-
Warto tam jechać? Kolorowo-jesiennie czy wiatr już ogołocił wszystkie drzewa? Na pierwszej fotce jakoś tak łyso;) Może jutro się tam wybiorę
-
[quote name='eria'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/2c41341a.jpg[/url] no no Samba w całej okazałości, takich fot jeszcze nie wklejałeś :)[/QUOTE] Nie, nigdy;) To w sumie drugi raz, jak udało mi się ją zrobić od początku do końca z trochę lepszym efektem niż zawsze. Co byś poprawiła? Ty to się znasz:loveu: A ja się bardzo starałem przez 3 godziny;) [quote name='Justa']Ależ ona ma tego włosa ! :loveu: Tylko Galina taka łysa ze znajomych sznupków :mdleje: :lol:[/QUOTE] Ale za to można ją ciachać maszynką bez widocznych efektów ubocznych:p [quote name='Doginka']Ja chciałabym to zobaczyć:diabloti::lol: [/quote] Wiesz, że ja też?:diabloti: ćwir ćwir:diabloti: [quote] Oceniam Sambę ostrzyżoną pozytywnie z małymi wyjątkami;lol: OGON:crazyeye::evil_lol: Włoski na łapkach bym skróciła od góry - przy barku do łokcia;-), żeby słupki powstały, a tył jest dobrze:lol: Ocena: na 6 daję 5;-)[/QUOTE] Dziękuję:lol: Dość dużo skróciłem włochate łapki od góry, bo miała tam bardzo długie włosy. Więcej nie chciałem ryzykować;) ale jak mówisz, że jeszcze są za długie... to przytnę. A co z brodą? Jeszcze uszka muszę dokończyć, coś jej tam sterczy na zdjęciu. --- Zapraszam na bazarki, pojutrze się kończą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195003[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/195139[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/194577[/url] a tymczasem miau [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/58729d5e.jpg[/IMG]
-
[quote name='lili19']Właśnie oszczeniła mi się suka i wydała na świat czwórkę potomstwa. Mam jeszcze 2 psiaki: rasy sznaucer (średni), odrobaczone, maści sól-pieprz. Jeśli masz ochotę się, proszę o kontakt: [email][email protected][/email][/QUOTE] Z jakiej hodowli są rodzice? ...
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
LeCoyotte replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Poproś moda żeby przywrócił wątek albo wysłał Ci jego treść na PW. Może pomoże. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zrobić coś z niczego, to jest sztuka! ładny widoczek;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='masienka']a tak bardziej po naszemu? ;) w przegladarce sa bardziej nasycone niz w PSie i zawsze troche nasycenia zdjac musze gdzie sie ten profil kolorow sprawdza?[/QUOTE] Powinno to być napisane w instrukcji body;) Gdy w przeglądarce kolory są mniej nasycone i jest mniejszy kontrast, zazwyczaj wskazywało by to na ustawiony profil AdobeRGB. Przeglądarka go nie rozpoznaje dlatego taki efekt. Ale w Twoim przypadku, gdy jest na odwrót, to nie wiem ;) zakla, podoba mi się druga fotka;) ostrość na mniejszym psiaku, a z tyłu, w tle, duży misiek;) Kadr mogłby być bardziej zrównoważony, tzn więcej lewej, a mniej prawej, bo teraz trochę ciąży lewa strona. I może trochę za ciemne jest.