Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. Mogę prosić na pw nr konta Binga?
  2. [quote name='Viris']Zgłaszasz się na ochotnika w wyszukiwaniu takich perełek?:evil_lol: [/quote] Nie zrozumiałaś mnie;) Sprzedający dostawał by punkt w momencie przeniesienia wątku do archiwum (przez moda) lub po jednostronnym rozliczeniu sprzedającego. Czasem dobrze wiedzieć, czy ma się do czynienia z zupełnym nowicjuszem, czy starym wyjadaczem bazarkowym. Mnie możesz już dopisać:diabloti: [quote] Sam chyba zauważyłeś na przykładzie swoich trzech bazarków że to nie jest takie proste - [B]myślałeś że jest ok a było tylko w hmm pewnej części[/B]. [/QUOTE] Z mojej strony bazarki były rozliczone - widziałaś potwierdzenia przelewów, które zatwierdziłaś, a wszystkie przesyłki dotarły. To nie mój problem, że cel bazarku się nie rozliczył. Piszę to dla jasności, bo to co pogrubione można interpretować na różny sposób...
  3. Widzę, że pojawił się wątek na przyszłą listę zablokowanych userów. Ja mam pomysł w odwrotną stronę;) Lista polecanych sprzedających. Każdy zakończony i rozliczony bazarek owocowałby dodatkowym punktem w rankingu (przyznawanym przez moda chyba).Taka nagroda w pozytywnym szkoleniu userów:lol:
  4. [quote name='leepa']widzę że też masz u swojego sznupka ten mega upierdliwy lejący włos ;D tu niestety trzeba podczesywać i to dobrze, u mojego psa muszę przed każdym przycięciem podczesać zauważ jeszcze że tylna łapa dalej jest kapciem ;D[/QUOTE] A jak ma wyglądać tylna łapa? Mi tak pasuje;) Maja być pazurki widoczne? A włos tak, leje się jak woda:evil_lol: i do tego kręci i faluje:shake: [quote name='Gru']LeCoyotte ,czarna miniatura zrobiona bardzo dobrze (szkoda ,że nie ma fotki głowy bo ciekawi mnie jak sobie poradziłaś z brewkami) .Każdy kto zaczyna fryzować sznaucera zostawia dłuższy włos na łapach , to normalne i wychodzę z założenia -lepiej obciąć mniej niż za krótko bo dokleić się nie da ;).Sama tak zaczynałam na własnej sznaucerce.Z czasem dojdziesz do tego ,że włos na łokciach i brzuchu można zdjąć krócej.Gratuluję ![/QUOTE] Dziękuję:) Zdjęcie głowy postaram się zrobić. [QUOTE]Z czasem dojdziesz do tego ,że włos na łokciach i brzuchu można zdjąć krócej.[/QUOTE] Skubać niżej nie chcę, bo Samba jest tam na bokach bardzo wrażliwa. Więc przycinam tam maszynką. Ale fakt, można by niżej zjechać. Nie chciałem za nisko;)
  5. [quote name='malawaszka'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/url] świetne zdjęcie - jakby tam był jeszcze malutki kotek pod ścianą to już całkiem byłoby mistrzowskie :lol:[/QUOTE] Dzięki:lol: jakiś kotek się przypałętał:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/695fb49b.jpg[/IMG] Niestety prawdziwych tam nie było, ani jednego. Ale za to takie widoki były;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/c3c0d2ee.jpg[/IMG] Gdzie to?
  6. Tyle razy tam byłem, a nie wiedziałem, że takie zwierzaki są tam wyrzeźbione:)
  7. [quote name='Justa']I to był duży błąd ! Siwa to ona jest na łapach, ale ma prawo - 7,5 roku do czegoś zobowiązuje ;)[/QUOTE] No tak! Stara babcia z laską:diabloti: Ma dopiero 7,5 roku;) jeszcze minimum drugie tyle przed nią, i wcale to do niczego nie zobowiązuje:lol: Samba posiwiała już dawno temu, a ma niecałe 6... [quote name='Shel']Jasne, że odpowiadają! Tylko kasy nie mam... tzn mam, ale czatuję na aparat ;) [/QUOTE] To musisz teraz czatować na kolejne bazarki, chyba że......... ;)
  8. [quote name='betty_labrador']ah to.. w pierwszej wersji zrobiłam niby kreski imitujące oddzielenie zębów.. ale wyglądało sztucznie, więc wolałam nie przekombinować.[/QUOTE] hmm ja bym jednak coś tam zaznaczył, że to jednak zęby są;) jakieś cienie tu i tam... zęby nie są płaskie. Szkoda, że takie zdjęcie słabe;)
  9. Mam na myśli brak zębów:lol: jest biała plama.
  10. no pewnie, że lepiej;) jak dla mnie za dużo ciemnego dołu;)
  11. Metheora, ten trzeci briard jak dla mnie najlepiej dopracowany. Ładne przejścia między tonami;) Zupełnie w innym stylu niż ten cavalier (?). Tylko nosek wydaje się krzywy. Chyba że tak ma być;) Betty, coś niedobrego dzieje się na bokserowym ryjku;)
  12. [quote name='gameta']No to porażka, choć możesz zapytać na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odeszła-za-TM-*-*-*-czy-inne-też-odejdą?p=15591253#post15591253[/URL] A teraz tak mi się nasunęło - coś modzi pisali o zmianach w regulaminie, że na sterylkę "domnej" suki można bazarować... Więc chyba byś się kwalifikowała jednak :)[/QUOTE] No nie do końca;) [QUOTE]Dopuszcza się również wystawianie bazarków na sterylizacje zwierząt "domnych" - wymagana jest jednak zgoda moderatorów na takich samych zasadach jak w przypadku powyżej. [B]Chodzi tu nam przede wszystkim o suczki wiejskie, rodzące co cieczkę.[/B][/QUOTE] Ale zobaczymy co powiedzą modzi.
  13. A tu jak zwykle jest z czego się pośmiać:) ---- To mój debiut w tym wątku.. Nie znam się na groomingu, moje doświadczenie to kilka prób na własnym psie;) przed [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/77fa9c9a.jpg[/IMG] i po [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/2c41341a.jpg[/IMG] Ogonka proszę się nie czepiać, taki ma być:diabloti: Proszę o konstruktywne (!) uwagi;)
  14. Korenia - balans bieli do poprawy, ostre światło z prawej nie sprzyja prosiakowi - lewa (jego prawa) czarna strona zupełnie niedoświetlona. Ale pomysł na zdjęcie jest;) Kora- podzielam zdanie masienki, z tym że ostatni kadr też mi się nie podoba, MZ pies jest za mały, żeby go umieszczać na samym środku;) Jeżeli chcesz koniecznie na środku - to ciaśniej. Betty - fajnie zaczynasz:lol: mnie razi wielka nieostrość pierwszego planu, szczególnie te gałęzie po prawej.
  15. [quote name='agack222']No regulamin czytalam, ale wydaje mi sie, ze ludzie ktorzy przygarniaja zwierzeta, powinni miec mozliwosc utworzenia takiego watku, bo poza dobrym sercem nie zawsze sa w stanie zapewnic wykonanie sterylizacji czy kastracji.. Tylko prosze mi nie pisac, ze jesli ktos nie ma pieniedzy to nie powinien przygarniac, bo jestem w stu procentach pewna, ze zwierzakowi lepiej bedzie u kogos niz na ulicy. ;)[/QUOTE] Z tego co piszesz wynika, że suczka znalazła u Was dom stały, czyli jest "domna", innego domu nie będziecie jej szukać. Więc dla takich psów bazarki nie są przeznaczone;) Możesz zrobić zbiórkę w dziale [URL="http://www.dogomania.pl/forums/1129-Mają-dom-ale-potrzebuja-pomocy"]Mają dom, ale potrzebuja pomocy[/URL]
  16. [quote name='agack222'] Skoro byla bezdomna i znalazla u nas dom, czy ja moge zalozyc taki bazarek?[/QUOTE] Nie. Na początku regulaminu jest to jasno napisane;) [QUOTE][B]Bazarek jest miejscem gdzie zbierane są fundusze na [COLOR="#ff0000"]bezdomne zwierzęta (za zwierze bezdomne uznaje się zwierzę, które jest do adopcji i szuka domu docelowego)[/COLOR][/B][/QUOTE]
  17. [quote name='sekkmet']cholera zgubiłam wątek do jednego bazarku i za nic nie mogę znaleźć :( a chyba udało mi się coś kupić...pomocy[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/193953[/url]
  18. [quote name='NightQueen']Ale narzekacie :mad: cieszcie się z tego co macie, mogło być gorzej :cool3: mogłeś mieć jasnego psa, który o tej porze ma ciągle czarne łapy z sadzy :diabloti: [/quote] Sambinka nie była dziełem przypadku:diabloti: Dlatego jest czarna, a nie biała;) Co do łapek z sadzy, to nie pomogę... greya spytaj:evil_lol: [quote] a w ogóle to witam, bo tak wpadam i gadam, zamiast się przywitać :p [/QUOTE] Heja;) [quote name='Shel']Nt strzyżenia się nie wypowiem, bo moja wiedza jest znikoma :diabloti: ale się wtrącę i zapytam - czy w przyszłości będziesz jeszcze robił aukcje z rysunkami? ;)[/QUOTE] Będę. A te aktualne nie odpowiadają Ci? Jeszcze możesz zalicytować:cool3: --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien2010/7e7a2e3f.jpg[/IMG]
  19. Dzięki Eria, spróbuję coś poprawić;) [quote name='Justa']Oj nie pamiętam kiedy robiłam ją ostatnio maszynką :mdleje:[/QUOTE] Ale przez większość życia była maszynką robiona;) Wolałbym mieć psa z rzadszym włosem, ale całego czarnego.
  20. Warto tam jechać? Kolorowo-jesiennie czy wiatr już ogołocił wszystkie drzewa? Na pierwszej fotce jakoś tak łyso;) Może jutro się tam wybiorę
  21. [quote name='eria'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/2c41341a.jpg[/url] no no Samba w całej okazałości, takich fot jeszcze nie wklejałeś :)[/QUOTE] Nie, nigdy;) To w sumie drugi raz, jak udało mi się ją zrobić od początku do końca z trochę lepszym efektem niż zawsze. Co byś poprawiła? Ty to się znasz:loveu: A ja się bardzo starałem przez 3 godziny;) [quote name='Justa']Ależ ona ma tego włosa ! :loveu: Tylko Galina taka łysa ze znajomych sznupków :mdleje: :lol:[/QUOTE] Ale za to można ją ciachać maszynką bez widocznych efektów ubocznych:p [quote name='Doginka']Ja chciałabym to zobaczyć:diabloti::lol: [/quote] Wiesz, że ja też?:diabloti: ćwir ćwir:diabloti: [quote] Oceniam Sambę ostrzyżoną pozytywnie z małymi wyjątkami;lol: OGON:crazyeye::evil_lol: Włoski na łapkach bym skróciła od góry - przy barku do łokcia;-), żeby słupki powstały, a tył jest dobrze:lol: Ocena: na 6 daję 5;-)[/QUOTE] Dziękuję:lol: Dość dużo skróciłem włochate łapki od góry, bo miała tam bardzo długie włosy. Więcej nie chciałem ryzykować;) ale jak mówisz, że jeszcze są za długie... to przytnę. A co z brodą? Jeszcze uszka muszę dokończyć, coś jej tam sterczy na zdjęciu. --- Zapraszam na bazarki, pojutrze się kończą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195003[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/195139[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/194577[/url] a tymczasem miau [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/58729d5e.jpg[/IMG]
  22. [quote name='lili19']Właśnie oszczeniła mi się suka i wydała na świat czwórkę potomstwa. Mam jeszcze 2 psiaki: rasy sznaucer (średni), odrobaczone, maści sól-pieprz. Jeśli masz ochotę się, proszę o kontakt: [email][email protected][/email][/QUOTE] Z jakiej hodowli są rodzice? ...
  23. Poproś moda żeby przywrócił wątek albo wysłał Ci jego treść na PW. Może pomoże.
  24. [quote name='masienka']a tak bardziej po naszemu? ;) w przegladarce sa bardziej nasycone niz w PSie i zawsze troche nasycenia zdjac musze gdzie sie ten profil kolorow sprawdza?[/QUOTE] Powinno to być napisane w instrukcji body;) Gdy w przeglądarce kolory są mniej nasycone i jest mniejszy kontrast, zazwyczaj wskazywało by to na ustawiony profil AdobeRGB. Przeglądarka go nie rozpoznaje dlatego taki efekt. Ale w Twoim przypadku, gdy jest na odwrót, to nie wiem ;) zakla, podoba mi się druga fotka;) ostrość na mniejszym psiaku, a z tyłu, w tle, duży misiek;) Kadr mogłby być bardziej zrównoważony, tzn więcej lewej, a mniej prawej, bo teraz trochę ciąży lewa strona. I może trochę za ciemne jest.
×
×
  • Create New...