Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. Przepraszam, że to tak zabrzmiało:pAle skutki rzeczywiście odczuwam, ale tyle co nic;) tylko w specyficznych sytuacjach raz na ruski rok;) Ale ja może miałem poważniejszy uraz, bo w gipsie, a Ty tylko szynę:) Więc pewnie będzie OK:)
  2. [quote name='eria']Spędziłam właśnie nad tym jakieś pół godziny i wiem,że nic nie wiem :) To może być wszystko hehe a napewno jest to jakiś ryjkowiec.[/QUOTE] A to nie słoń ogrodowy?
  3. Cześć łamago:evil_lol: Urazu nie zazdroszczę.. oby się szybko polepszyło;) Kiedys miałem taki sam uraz, skutki do dzisiaj odczuwam.. [quote name='Justa']Taki będzie: MDF 767 :loveu:[/QUOTE] MDF... mdf.. to mi się tylko ze sklejką kojarzy:diabloti: 767 to taki Boeing, nie? I ja też Ci kibicuję na wecie! Wybieraj alergologię:lol:
  4. [quote name='smallpati']dobrze powiedziane, co świadczy o tobie, że Ci go brak [/QUOTE] Prawda? Ciągle ten spratts 76 i spatts 76 i w kółko ten sprattsssss. A doświadczony groomer powinien używać różnych narzędzi w zależności od psa i sytuacji, a nie jechać ciągle jednym:razz: Trochę pokory, Grey... Czas uświadomić sobie, że są na tym świecie lepsi:p
  5. [quote name='Onomato-Peja']bo w końcu każdy pies ma filce - nawet łysy chiński grzywacz.[/QUOTE] Grzywacz nie jest całkiem łysy;) chyba wiesz o tym [quote name='Grey']LeCoyotte dla twoich puchatych sznupków idealny jest Spratts 076. Wyczesanie głowy , brody ,podejście od oka , łapki , wyczesanie między palcami oraz między poduszkami, zapomnisz o szczotkach . Jak się czesze tym grzebieniem , nie ma prawa utworzyć się żaden supełek. [/QUOTE] Kiedyś używałem tylko grzebień, zamieniłem na miękką szczotkę z naturalnym włosiem i bardzo miękką pudlówkę - dla psa różnica ogromna, daje sobie spokojnie rozczesać łapki i to kilka razy szybciej niż grzebieniem (no chyba że szarpiesz...). Grzebień używam tylko na końcu, żeby dość w trudno dostępne miejsca.
  6. Akwarele nie muszą być delikatne;) Mają być po prostu dobre. Moja mama jest mistrzem akwareli i wcale one delikatne nie są:p Betty teraz to chyba za czarne:lol: ale lepiej już zostaw jak jest;)
  7. [quote name='Grey']LeCoyotte jak wiesz , łapy są bardzo wrażliwe , a ty je drapiesz, bo szczotką to inaczej nie można nazwać . Betty_labrador podejrzewam, że zaniedbałaś swojego pieska i nie wiesz czym te nadwyżki owłosienia usunąć .[/QUOTE] Grey a z jakimi szczotkami miałeś do czynienia, że te Twoje drapią skórę? Z końskiego włosia są bardzo delikatne i nie drapią ani trochę. W ogóle tu widzę brak konsekwencji, bo skoro szczotki są skuteczne tylko w [B]3%[/B] i działaja powierzchniowo jak pisałeś, to jakim cudem mogą sięgać skóry i drapać? A co byś polecił do czesania sznaucerzych łapek?
  8. Ten cień się tak urywa nagle. Mógłby być jeszcze za uchem . Fizzy świetny ten rysunek!
  9. I ja też się przyłączę do życzeń dla Galinki no i Justynki:p
  10. [quote name='Justa']Bo podobno im kobiecie mniej zależy tym się facet bardziej stara :roll: Ale ja się nie znam na mężczyznach.. ;) [/quote] czyli mówisz, że Sambie wcale nie zależy? Biedne psiaki:lol: [quote] Kojotku, dasz mi swój numer gg, bo po formacie gdzieś mi się zapodział..[/QUOTE] Proszę:p 775687 - [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/9e3ee892.jpg[/IMG] i zaległe fotki;) Ona [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/a648a66c.jpg[/IMG] i On [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/53e4bad4.jpg[/IMG]
  11. haha ile ona musi ważyć, że to drzewo tak sie wygło:evil_lol: [quote name='smallpati'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5659-Kopia-Kopia.jpg[/URL] koczkodan :evil_lol:[/QUOTE] Samba wg mojej mamy jest orangutanem - coś w tym jest:roflt: [quote name='ariss'] [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5464-Kopia-Kopia.jpg[/url][/QUOTE] a to jest fajne:p w pełni oddaje klimat tej wspaniałej pogody:roll:
  12. [quote name='bognik'][B]Kojociku[/B] - znowu zmieniłeś body? :diabloti:[/QUOTE] Aż tak widać?:roflt: To drugie w kolekcj, od dawna;) BTW co ludzie widzą w exifie?:diabloti: Nowy kumpel Samby zza krat [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/ef0b9856.jpg[/IMG] o mało z siebie nie wyszedł na widok młodej sucz:roflt: A Samba jak zwykle w takiej sytuacji, podchodziła to niego kilka razy, ale kompletnie go ignorując. Udawała, że ona tylko sobie trawkę wącha zaraz obok niego, albo że sprawdza kraty, albo patrzy się gdzieś zaraz obok;) Nieczuła:diabloti: a chłopak się tak starał Raz popatrzała [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/9699ee34.jpg[/IMG] Ona ma wiele takich adoratorów w okolicy i zawsze ich ostentacyjnie ignoruje:evil_lol: A oni piszczą, wyją, mruczą i z siebie wychodzą prawie. Taki jakis lasek, a w nim sto stokrotek;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/204281fc.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Grey'] Skuteczność szczotki to do 3% , grzebień 30 % , trymery 60 % do 80 % , dlatego nie używam szczotek.[/QUOTE] Ja od lat z powodzeniem używam szczotek do sznaucerzych łapek. Większość da się rozczesać szczotką, resztę robię pudlówką i na końcu grzebieniem.
  14. [quote name='ariss']i rysunków:diabloti:[/QUOTE] naprawdę?? :roflt:
  15. Nie wiedziałem, że jest taka ogromna różnica w pokoleniu letnim i wiosennym:o Normalnie pomyślałbym, że to inny gatunek [quote name='eria']W związku z tym mam teraz umowę na czas nieokreślony, mogę se np w grudniu zrezygnować zupełnie z ich usług po czym przystąpić jako nowy klient i też będzie mnie obowiązywać jakaś fajna promocja.[/QUOTE] Niekoniecznie. Raczej na pewno mają odpowiedni zapis w regulaminie promocji dla nowych klientów, inaczej to by za proste było;) Chociaż w jednej z umów w UPC był kiedyś mały błąd, który wykorzystałem:diabloti: W jednym dniu wyłączyli net i zaraz włączyli na nowych warunkach jako nowy klient:lol: Dlatego warto czytać umowy dokładnie;) [quote name='eria']Eh wstałam dziś o 6 i wylazłam na pole z aparatem, piękne słonko przyświecało, miałam apetyt na mokre motylki, ale nic z tego. W ogóle jeszcze nie ma w trawach motylków...Ja nie wiem, gdzie ci wszyscy ludzie na fotoprzyrodzie.pl takie cuda focą...[/QUOTE] Ja nigdy nie znalazłem mokrego motyla na łące, więc wiem co czujesz;) ale inne mokre robale to i owszem.
  16. Jak z góry, to może tak?:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/stock/efdf04f6.jpg[/IMG] [quote name='Vitka'] Oczywiście jeżeli robi się je tak jak wyżej pokazała nam Paskuda :)[/QUOTE] ...i jeżeli ostrość jest na oczach;) To jest portret, więc ostrość na nosie jest dla mnie nie do końca zrozumiała;)
  17. [quote name='ariss'] a na około pola, dalej las, znów pola i tak cały czas:loveu: [/quote] dobrze, że jeszcze są takie dzikie miejsca:p [quote] a czy to jest dalej aktualne:siara::loveu:[/QUOTE] Gdyby nie było, to bym się tak nie upominał:eviltong:
  18. [quote name='Moniek193']Jak dumnie kroczy[/QUOTE] Biegnie, szalona sznaucerka;) [quote name='betty_labrador']pikne fotki :)[/QUOTE] dzieki;) [quote name='eria'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/b12c8916.jpg[/url] piękne!!! ten pajączek to taka wisienka na torcie! Bardzo mi się podoba to zdjęcie :)[/QUOTE] Dziękuję:) [quote name='Doginka']Fotki piękne, ale ja dziękuję za taką wisienkę:roflt::scared:[/QUOTE] No co Ty!! Nie lubisz wisienek? Pyszne są, szczególnie jak same wpełzną:diabloti: takie chrupiące...:diabloti: Z tej samej serii, bez wisienek;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/328eb78f.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/e972ae11.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/404439fe.jpg[/IMG] Szczery uśmiech:grins: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/42d4555e.jpg[/IMG] (wymuszony patykiem:diabloti:)
  19. fajne macie tam chatki, takie bardzo wsiowe:evil_lol: A gasska jak zwykle fotogenicznie na zdjęciach wychodzi;) [quote name='ariss']nie czytałam, bo ostatnio mało czasu:roll: Kojot nie rób mi tego:placz:[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/142177-Rysunek-I-Malarstwo-Nauka-Krok-Po-Kroku-!!!-cz.2?p=13990463&viewfull=1#post13990463[/url]
  20. [quote name='Mada:)']LeCoyotte, dzięki za uznanie. ;)[/QUOTE] No na prawdę fajna akwarela:) a akwarela to trudna technika... Co to za ptaszek na środku siedzi?
  21. Kilka dni temu byliśmy na jeziorem. Samba sama sobie wymyśliła, że fajnie by było zamoczyć łapki w zimnej orzeźwiającej wodzie. Było gorąco, więc pomysł jak najbardziej trafiony;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/ca380bb5.jpg[/IMG] Niby nic w tym dziwnego, ale gdybym rok temu zachęcał ją do wejścia do wody, to co najwyżej popatrzała by się na mnie jak na goopka i poszła sobie. Tak to wyglądało 2 lata temu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=i1fs3mZOnSc[/URL] patyczek lądował tuż przy brzegu, żeby jak najmniej zamoczyć delikatne łapeczki:zarbi: Pieseczek jak najszybciej go wyciągał, ratując się ucieczką w głąb plaży, jak najdalej od tej bardzo mokrej wody. Czasem odważyła się wejść głębiej. A teraz... sama wpełzła do wody, żeby sobie postać w niej, tak po prostu. Pochodziła po brzegu, wchodziła, wychodziła, biegała, zniosła kilka patyków wypatrzonych w wodzie (albo tych rzuconych przeze mnie). Tu jedna z prób wyciągnięcia ogromnego badyla (sama znalazła): [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/d79cd123.jpg[/IMG] Były trzy podejścia. Za pierwszym razem porażka. "Tam jest za głęboko! Wracam." Drugie podejście: jednak za głęboko nie było, ale fala podmyła suche ciałko i trzeba było wracać. Trzecie podejście: "ten wielki patyk jednak jest bardzo wielki, za wielki". Porażka nr 3. ostatnia. I poszła sobie. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/3b2f1adb.jpg[/IMG] Ale Samba się nie poddaje i jeszcze pokaże na co ją stać:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/99669c14.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/b54875da.jpg[/IMG]
  22. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4229.jpg[/url] mokry = szczęśliwy:p I łąkowe portrety tez fajne... Będą małe czarne kluski? [SIZE="1"]ps. wydaje mi się, że nie czytałaś dokładnie wątku 'rysunek i malarstwo' no i okazja uciekła Ci przed nosem:diabloti:[/SIZE]
  23. [quote name='*anusia&ajlu*'] rysunek by LeCoyotte:loveu: cudne, jeszcze raz dziekuje!!! :loveu:[/QUOTE] :) lepsze zdjęcie (na tatmtym nie wygląda dobrze;)) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/9a4181e4.jpg[/IMG] Betty, skończyłaś tamtego czarnego psa pastelami?;) [B]Mada[/B], bardzo podoba mi się akwarela:) A malujesz coś olejem/akrylem?
  24. [quote name='Justa'] Pozatymw w jej mózg wbiło się przeświadczenie, że jeśli idziemy na przystanek to znaczy, że na kogoś czekamy więc jak podejżdża autobus to w pełnej gotowości zaczyna szukać kogoś znajomego :mdleje: [/QUOTE] Dlatego omijam przystanki szerokim łukiem, bo pies szaleje na widok autobusu:evil_lol:
  25. ariss gratuluję Wam interchampiona:klacz::p
×
×
  • Create New...