Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='Endher']Taaaak,poznaję! :loveu: Byłam dwa dni temu i nie mogłam się nadziwić ale brakowało mi tam czegoś,teraz już wiem czego...sznupka buszującego w liściach,oczywiście :diabloti:[/QUOTE] zapakować?:diabloti: [quote name='Fides79']Dobry wieczór :) przyszłam się przywitać, skoro galeria troszkę odżyła Samba jest uroczą sznupką :p a i zdjęcia ma piękne ;) zresztą w Opolu też jest pięknie :p liści to i w naszych parkach pełno, taka pora roku :lol:[/QUOTE] Dobry wieczór:) Miło Cię tu gościć;) W parkach nadmiar liści ląduje na psie:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/130dd2ca.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195003"]Zapraszam na bazarek Do kupienia kot [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/2b2015ef.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='masienka'] reszta w przegladarce mam troche inne kolory a normalnie inne :/ ktos tu kilka stron wczesniej pisal o czyms takim. Jak temu zaradzic?[/QUOTE] Czym się różnią kolory? Jaki masz ustawiony w aparacie profil kolorów? Czasem tak jest, gdy w aparacie jest ustawiony profil AdobeRGB, to przeglądarka traktuje go jak zwykły sRGB, stąd inne kolory. W programie graficznym, który rozpoznaje profile, nie będzie widać różnicy, ale w przeglądarce internetowej już tak.
  3. oo widzę, że na wątku kolejne talenty się ujawniają :) [quote name='Aga3006'] Teraz ja. Ostatnio przestało mnie jakoś bawić [B]zrzynanie ze zdjęć.[/B] Takie trochę na siłę rysowane. Spuśćmy zasłonę milczenia na stronę techniczną zdjęcia W rzeczywistości pies ma wręcz za małą głowę [url]http://img17.imageshack.us/img17/179/dsc09546b.jpg[/url][/QUOTE] Rozumiem, że jeśli nie rysowane ze zdjęcia, to z natury? Czy z głowy? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195003"]BTW zapraszam na bazarek, do kupienia kot [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/2b2015ef.jpg[/IMG][/URL]
  4. Jaki fajny ryjek:p
  5. Różowy to na kota może przypasuje:diabloti: Mógłbym dostać pełną wersje tego zdjęcia? [url]http://lh3.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TJDKbAmmuCI/AAAAAAAAGTE/jt6VTlgaFT4/DSC_0105.JPG[/url] mam pomysłaaa:grins:
  6. [quote name='Viris'][COLOR=DarkGreen][B]To nie chodzi o zmiany w regulaminie widziane w podpiętym dla użytkowników wątku - lecz o zmiany "tolerancji" konkretnego problemu poprzez moderatorów. My cały czas prowadzimy dyskusje na co pozwalać, na co pozwalać warunkowo itp. Ogólnie od czasu ostatniej "edycji" regulaminu zaistniało wśród moderatorów kilkanaście kolejnych jego wersji, niestety nie udało się jak na razie tych zmian wprowadzić. Ale poruszony temat przedłużanych bazarków jeśli się nie mylę nie jest regulowany regulaminem, ale właśnie aktualnymi wskazówkami moderatorów. Na dzień dzisiejszy przyjęta jest opcja że bazarków nie przedłużamy - nawet jeśli coś się nie sprzeda. Ostatnio jednak zezwolono na przedłużenie bazarku o dobę, ponieważ dogo świrowała i nie można było zakończyć licytacji w normalnych warunkach. Obecnie znowu prowadzimy dyskusję o wprowadzeniu zmian w regulaminie, takie kwestie postaramy się w nim rozstrzygnąć. Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/QUOTE] Viris, dzięki za odpowiedź:)
  7. [quote name='Bolsbokser']To jest mój cel, realistyczny portret. Bardzo mi się on podoba i będę dążyć do takiego efektu. Brakuje tego bliku w oczach - to jedyne co mi się rzuca w oczy. Ale doczytałam już, że kocur w trakcie tworzenia. [/quote] Dziękuję;) Oczy dopiero się tworzą [quote] PS. jak tworzysz te rozjaśnienia na tle ? Mam ten minus, że czasem boję się zrobić jakiś ruch ad tła, żeby nie skopać rysunku :placz: Więc nie cieniuję.[/QUOTE] Na tym zdjęciu jest symulacja tła. Rozjaśnienia? No cóż, jasny kolor rozcieram na ciemniejszym:errrr: Co chcesz wiedzieć więcej? A Ty malujesz coś pastelami, bo nie pamiętam:hmmmm: [B]Betty,[/B] ja widzę przerost kufy i żuchwy (dolnej szczęki:diabloti:) A tak poza tym jesteś a dobrej drodze;)
  8. [quote name='Agucha']Niestety, nie wystarczy. Czasem mają zamieszanie na poczcie i nie mają wbitej przesyłki w komputerze. W takim przypadku nie wystarczy pokazać dowód według którego można sprawdzić status przesyłki w systemie. Wymagają wtedy nr nadania, żeby "pocztowiec" mógł pójść na zaplecze i ewentualnie poszukać. Przerabiałam to nie raz.[/QUOTE] Do sprawdzenia, czy paczka nie leży na zapleczy nie potrzeba numeru (nie mówię o sprawdzaniu w systemie). Nie widziałem nigdy, żeby pani z okienka szukała paczki po numerze! W sumie łatwiej wg nazwiska, niż sprawdzać cyferki:p Także przez telefon nie miałem problemu ze sprawdzeniem, czy paczka nie leży gdzieś na poczcie.
  9. [quote name='Mada:)']Może być producent.; )[/QUOTE] tiziano (rewers), elle erre (też rewers;), albo hahnemuelhe (welur)
  10. [quote name='AgnieszkaB']Wiem, że tylko wysyłający. Ale gdybym miała numer przesyłki, to mogłabym pójść i się zapytać. Może gdzieś leży. poczta u mnie maleńka i jeszcze nie zdarzyło się, aby coś zginęło. Zapytać się jednak zawsze mogę.[/QUOTE] Do tego nie potrzeba nr przesyłki. Wystarczy dowód.
  11. [quote name='Endher']Ta mgła wygląda bajecznie!! :loveu: Park na bolko? :evil_lol:[/QUOTE] ul.Północna:cool3: ale TO tak, poznajesz te liście?:errrr: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/151664ce.jpg[/IMG]
  12. [quote name='betty_labrador']ps. jak robisz włos po włosku- czy ostrzysz pastele, rysujesz końcowkami, czy też używasz pastele w kredce?[/QUOTE] Nienaostrzonym kulfonem nie da się zrobić cienkiej krechy:cool3: Albo ostrzę, albo kantem:p [quote name='Mada:)'] LeCoyotte, profesjonalny kotek! To pastel suchy czy olejny? Na jakim papierze rysujesz pastelą?[/QUOTE] Suche... A papier - chodzi Ci o producenta?
  13. [quote name='Justa']Odgruzowana już przed zimą? :) [/QUOTE] Na bieżąco ją strzygę, więc nie ma co odgruzowywać:) Ale dziś skróciłem jej brodę, ma śmiesznie krótką;) [quote name='Endher']WOW,tu są zdjęcia! :crazyeye: :evil_lol: Niestety zdjęcie drugie oddaje to co teraz najczęściej widać za oknem :placz:[/QUOTE] dzisiaj pada, a jeszcze wczoraj było tak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/93fc062d.jpg[/IMG] [quote name='eria']pierwsze zdjęcie wiosenne takie,a na drugim już czuć zimę brrrr :)[/QUOTE] taaa gawrony na szarym niebie:shake: Ale jesień też ma swoje plusy:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/6a79e879.jpg[/IMG]
  14. To już 3 lata? :shock: A tak jakby wczoraj to było;) 100lat dla Pepci:lol: A śniegu tak wcześnie w październiku to nie pamiętam
  15. Samba się przypomina:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/825ed348.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/f9f41482.jpg[/IMG]
  16. bolsbokser, a masz zdjęcie samego tego kudłatego psa? Kolorystycznie pasuje do tła, można to kreatywnie wykorzystać;)
  17. [quote name='vege*'] Niestety nie, to nie jest celowy efekt :-( [/QUOTE] Ale mi się takie podoba:lol: Coś się dzieje, a nie jednolita plama;) [quote name='Koma'][B]LeCoyotte[/B]- jesteś moim nowym mistrzem- bardzo podoba mi się rysunek collie. Wygląda jak zdjęcie... te wszystkie szczegóły idealnie odwzorowane... gratuluję cierpliwości :) [/quote] Koma dziękuję...:) [quote] To ja dorzucę moje dwie ostatnie prace- po strasznie dłuuugiej przerwie. [/QUOTE] Lemur świetny:lol: Masz taki 'rysunkowy' styl. Kocur w trakcie;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/5c093a14.jpg[/IMG]
  18. W regulaminie bazarku jest napisane [QUOTE]4. WYSYŁKA Zasada jest jedna - wysyłamy zawsze przesyłkami rejestrowanymi. Czyli takimi na które mamy potwierdzenie nadania.[/QUOTE] I problem z głowy;) Jest dowód = jest wysłane. A tak, listem zwykłym, nie wiadomo...
  19. [quote name='Bolsbokser']Na chwilę obecną nie mam do czego się przyczepić. Albo mam mało wprawne oko, albo po prostu jest OK. Mogę jedynie uczyć się od Ciebie. Jeśli to nie tajemnica, to chętnie skorzystam z podpowiedzi, jakimi ołówkami (czyt. jakiej twardości) najlepiej rysować taką sierść ? No i jaki to jest format ? Tak z ciekawości - ile czasu Tobie zajmuje narysowanie takiego Psa ? jeśli to nie tajemnica [/quote] To jest A4 Ołówki wszystkie od HB do 8B, sporadycznie twardsze;) A ile czasu... nie wiem:lol: Dawno tego nie liczyłem... 10-15h może? A Ty długo rysujesz taki jeden? [quote]Szkoda,że czarne elementy rysunków nie są jednolite - domniemam,że jest to mało wykonalne.[/QUOTE] Mi się wydaje, że to celowy efekt;)
  20. [quote name='ariss'] błękitna ma super charakter, uwielbiam ją:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0387.jpg[/url] [/QUOTE] fajna fota:lol: odważny mały sznup ze zdobyczą:) Z tych co widziałem to właśnie błękitna najbardziej mi się podoba;)
  21. [quote name='Bolsbokser']Przepraszam,ale ja byłam wczoraj 12 godz w pracy. dopiero dzisiaj wieczorem popatrzę. widziałam,ale nie przyglądałam się. I właśnie do niej szykuję się, po czym wracam za jakieś 10 godzin :placz: [/quote] Miłej pracy;) [quote] PS. na stronie masz info,że portrety zabezpieczasz płytami. A mogę spytać jakimi ?[/QUOTE] zazwyczaj hdf 3mm [quote name='pidzej']a ja zrobię mini reklamę, z wawy czy nie zapraszam: [URL]http://www.facebook.com/pages/Warszawa-Poland/Krolicza-Nora/150424888306611?ref=ts#!/event.php?eid=157830717584129[/URL][/QUOTE] pidzej gratuluje wystawy! Jest co oglądać, Twoje prace są genialne:p Też zaliczyłem wystawę w tym roku;)
  22. [quote name='Bolsbokser'] Na dodatek, jeżeli coś tak bardzo krytykujesz, to wrzuć czasem i swoje prace. Też chętnie bym się im przyjrzała. Być może one takie bez skaz są ?! Hmmm Ciekawe jest to,że Ci którzy wrzucają tutaj swoje prace, bez zdjęcia na którym się wzorowało , generalnie nie są oceniani, bo nie ma punktu zaczepienia.[/QUOTE] Ja tutaj już nie pokazuję swoich prac, bo i tak nie doczekam się jakiejś konkretnej oceny:p Wczoraj wrzuciłem, na dodatek ze zdjęciem jak chciałaś, i ciiiisza:placz:
  23. Zapraszam na bazarek dla tych biedaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/194577-Artystyczny-bazarrr-!-Na-KOCIAKI-i-inne-futrzaki-do-31-X-10[/url]
  24. Wspomaganie bazarkowe: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194577-Artystyczny-bazarrr-!-Na-KOCIAKI-i-inne-futrzaki-do-31-X-10[/url] Zapraszam:)
×
×
  • Create New...