-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Samba wystawiać sie nie potrafi, ja jej ustawić nie umiem:lol: więc wygląda jak wygląda. Przed: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/77fa9c9a.jpg[/IMG] i po: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/2c41341a.jpg[/IMG] Bardzo się jej kręcą włosy na całym podwoziu, nawet po wyprostowaniu podczas suszenia, wystarczy jak się trochę porusza to już są pofalowane.. każdy w inną stronę;) dlatego trudno cokolwiek przyciąć równo. Ogonek ma taki być śmieszny;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Witam anastazję;) Świetne pastelowe psy :klacz: Z głowy wszystko? Tzn czy np. zapamiętujesz zdjęcie na podstawie którego malujesz potem z pamięci, czy wszystko jest stworzone od podstaw, bez zdjęcia? Mam też na myśli znajomość anatomii;) mój biały kotek [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/c5aa1e72.jpg[/IMG] Fakt, trudno jest namalować białego kota tak, żeby uchwycić jego śnieżną puszystą biel... -
[quote name='ariss']:mdleje::shocked!::mdleje: niech no tylko wena mi przyjdzie a takie dzieło Ci walne:evil_lol:[/QUOTE] Chwilę wiszenia na ścianie wytrzymam:diabloti: No to... czekam na dzieło:cool3:
-
[quote name='ariss']wyślę Ci moje dzieło jak obiecasz, że na ścianie powiesisz i nie zdejmiesz za chwile:diabloti::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Nie ma sprawy:cool3:
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
LeCoyotte replied to conceited's topic in Już w nowym domu
A jak wygląda stan jego konta? Przyda się parę złociszy? -
ołówek chyba masz, kartkę pewnie też, to pokaż jak ptaszka rysujesz:diabloti: takiego orła na przykład:diabloti:
-
Już się boję werdyktu:lol: Ty nie jesteś znawcą? Ja przy Tobie jestem kompletnym laikiem;) pani sprzątaczka z mojego osiedla stwierdziła, że Samba strzyżona w domu wygląda o niebo lepiej niż sznaucery spod ręki "fachowców" - podobno są brzydko zrobione :evil_lol: W promieniu 100m ode mnie jest trzech psich fryzjerów...
-
[quote name='Korenia']Byłby lepszy pod względem kompozycji,[/QUOTE] Oczywiście, że rozumiemy się;) to mam na myśli. I pytam, co było by lepsze w tej zmienionej przez Ciebie kompozycji?
-
Dzisiaj odpicowałem Sambę na cacy:lol: jutro będzie fotaa. Kto się podejmie oceny efektów mojego wywijania nożyczkami?;) [quote name='Fides79']a cóż wypatrzyła psina nasmyczowa??[/QUOTE] O to trzeba by się jej zapytać, ona widzi to czego normalny ludź nie zauważy:diabloti: [quote name='Endher']Aparat musi jechać do naprawy we Wrocku :evil_lol: Cały czas zastanawiam się jak to możliwe,że jeszcze Was nie widzieliśmy na bolko :hmmmm: Chowacie się przed nami? :diabloti: Puszka jak puszka ale samego kita mam :diabloti:[/QUOTE] Ogólnie rzadko jestem na wyspie, może ze 2 razy na miesiąc... wolę pojechać za miasto na pola i łąki;) parkowa jesień [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/6a66ef39.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/7b77a687.jpg[/IMG] Sarenki przestraszyły się kruka i zwiały. Eria, u mnie było dużo grzybów, nawet przy samej drodze mocno uczęszczanej! Ludzie przechodzili i nie widzieli:evil_lol: Na mapce występowania grzybów zauważyłem właśnie, że na śląsku bardzo ich mało...
-
[quote name='Endher']Nie do końca,nie mam ani sznupka,ani zdolności ani takiego drogiego sprzętu :diabloti: :diabloti: [/QUOTE] Ale masz czarnego psa, znasz miejsce i... aparat masz?:hmmmm: iiii jaki drogi sprzęt? Sama miałaś D70:eviltong: [quote name='Doginka']Naławkowa Sambula pięknie pozuje:loveu:[/QUOTE] Wiem, grzeczna jest:p [quote name='ariss']grzypka nie chcę:diabloti: ale jakieś pyszne grzyby bym schrupała:loveu:mniaaaaaaaaaammmm:razz:[/QUOTE] A takiego grzy[B]p[/B]ka też nie? W prawdzie nadgryziony... ale na pewno pyszny:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/a05a03d6.jpg[/IMG] Pies nasmyczowy [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/4109e26d.jpg[/IMG]
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A tu kolejny... bazarek... dla Gutka;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/195139[/url] -
Sznaucerki w schronisku. Hurra - obie w domach.
LeCoyotte replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[B]shanti[/B] - czekam na odpowiedź na moje PW. -
[quote name='Pianka'] jest to zapisane w regulaminie [/quote] A rzeczywiście już dopisane. A to: [quote name='regulamin']W takim wypadku do rozliczenia bazarku będą potrzebne potwierdzenia odbioru przesyłek przez Kupujących[/QUOTE] dalej obowiązuje? Może dla jasności dodajcie, że dotyczy to rozliczenia wcześniejszego niż 2 miesiące po zakończeniu, bo teraz jest sprzeczne z tym drugim zapisem. [quote] a to co ty piszesz, ze kupujesz coś tam wynika, ze zbierasz na konkretne potrzeby na swoje konto i sama robisz zakupy.[/QUOTE] A czy musi udowodnić, że obroże noszą psy ze schronu, a nie np pieski koleżanki? Skąd ma być wiadomo, że zakupione akcesoria trafiły do schronu...
-
A Ty kupujesz na zlecenie schroniska za schroniskowe pieniądze? Chodzi mi o to, czy przelewy od kupujących były bezpośrednio na konto schroniska? Bo jeśli tak to: [QUOTE]*Jeżeli pieniądze z bazarku mają być przekazane na konto schroniska lub fundacji ogólniea nie na konkretne działanie [B](Sprzedający nie wie jakie są najpilniejsze potrzeby)[/B] proszę w pierwszym poście podać link do strony WWW oraz do wątku na dogomanii (jeśli istnieje). W takim wypadku do rozliczenia bazarku będą potrzebne potwierdzenia odbioru przesyłek przez Kupujących oraz dowody wpłat (potwierdzenie przelewu/skan/zdjęcie) dokonanych przez Kupujących na oficjalne konto schroniska/fundacji. [/QUOTE] Biorąc pod uwagę to co pogrubione powyżej, nie musisz przedstawiać na co zostały wydane pieniądze. Chyba, że napisałaś w bazarku, że kupisz za zebrane pieniądze 5 kagańców i jedne szelki. To wtedy... wg mnie musisz to udowodnić (moderatorzy, dobrze mówię?) A jeśli to Ty zbierasz pieniądze na swoje konto: [QUOTE]Jeśli pieniądze (z kosztami wysyłki) zbiera Sprzedający - to on przedstawia dowód wpłaty wszystkich środków (poza kosztami wysyłki) na konto schroniska/fundacji na PW do Moderatora w celu rozliczenia i usunięcia bazarku.[/QUOTE] Musisz tylko wysłać do moda potwierdzenie przelewu na konto schroniska. Ngdzie nie jest napisane, że trzeba pokazać listę zakupów;)
-
[quote name='kagome19']Jeszcze jedno pytanko. W regulaminie pisze: "udokumentowane przekazanie pieniędzy na dany cel". Co to oznacza? Czy, w moim przypadku, ktoś ze schroniska ma potwierdzić, że kupiliśmy im to i tamto czy zdjęcia kupionych przedmiotów? Czy zdjęcie rachunku?[/QUOTE] Tu jest wszystko napisane: [quote name='Regulamin abzarku']*J[B]eżeli pieniądze z bazarku mają być przekazane na konto schroniska lub fundacji ogólniea nie na konkretne działanie (Sprzedający nie wie jakie są najpilniejsze potrzeby) [/B] proszę w pierwszym poście podać link do strony WWW oraz do wątku na dogomanii (jeśli istnieje). W takim wypadku do rozliczenia bazarku będą potrzebne potwierdzenia odbioru przesyłek przez Kupujących oraz [B]dowody wpłat (potwierdzenie przelewu/skan/zdjęcie) dokonanych przez Kupujących na oficjalne konto schroniska/fundacji.[/B] Wszystkie dowody wpłat zbiera Sprzedający i dopiero przy rozliczaniu się z pieniędzy przedstawia je Moderatorowi. [B]Jeśli pieniądze (z kosztami wysyłki) zbiera Sprzedający - to on przedstawia dowód wpłaty wszystkich środków (poza kosztami wysyłki) na konto schroniska/fundacji na PW do Moderatora[/B] w celu rozliczenia i usunięcia bazarku. [/QUOTE] [quote name='Pianka']Ustalilismy z modami, ze jeśli w watku danego bazarku lub w watku z czarną listą kupujacy (do 2 miesięcy po zakończeniu bazarku) nie bedzie zgłaszał braku dostarcza przesyłki to uznaje się, ze przesyłki doszły[/QUOTE] To może warto to zmienić w regulaminie:razz: [quote name='Viris']A w czym to przeszkadza jak obecnie niektóre wiszą po rok i nie możemy doprosić się rozliczeń... [/QUOTE] Do którego moda mam wysłać PW o swoim rozliczonym bazarku do usunięcia? Kto się tym najczęściej zajmuje? Chciałbym uniknąć sytuacji, gdy trafię na moda pojawiającego się raz na pół roku;)
-
[quote name='ariss']fajnie, że wreszcie do nas wróciłeś:loveu:[/QUOTE] Cześć:grins: chcesz grzypka? [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/0f26a384.jpg[/IMG] [quote name='Doginka']Wow, to drzewo ma ucho:crazyeye::loveu: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/6d4ab34a.jpg[/url][/QUOTE] Ty to spostrzegawcza jesteś:lol: [quote name='Endher'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/9cc873ff.jpg[/url] Niezmiernie podoba mi się to zdjęcie :loveu:[/QUOTE] dzięki, możesz zrobić takie samo:diabloti: -- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/40c931a2.jpg[/IMG] Pies naławkowy [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/a1421353.jpg[/IMG] w tle droga - cała w liściach:p
-
Ziuta nieźle się zapowiada;) [quote name='ariss']one mnie codziennie rozwalają swoimi głupiutkimi pomysłami:loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-17.jpg[/url][/QUOTE] Ja tu widzę przerażenie w oczach tego niebieskiego z prawej:diabloti: Nie chcesz kotka? [url]http://www.dogomania.pl/threads/195003[/url]
-
Mam pytanie: jak wyegzekwować od kupujących potwierdzenie otrzymania przesyłki? Jest ono wymagane do rozliczenia bazarku. Wg mnie jeżeli w ciągu 2 tygodni kupujący nie zgłasza, że nie otrzymał przesyłki znaczy to, że ją dostał i wszystko gra. A przez takiego opornego "klienta" można mieć tylko problemy z modami...
-
Pies nadrzewny [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/9cc873ff.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/6d4ab34a.jpg[/IMG]
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek dla m.in. Gustawa:p [url]http://www.dogomania.pl/threads/195139[/url] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja bym dodał, że całą tylną nogę można by przyciemnić i wtedy kitka wyjdzie lepiej (ją też troszkę uplastycznić). Brzuch też warto by przyciemnić, żeby się nie zlewał z klatką. 'Tył' śródstopia jest zbyt jasny, przez co wydaje się płaskie. więcej się nie czepiam:eviltong: [quote name='betty_labrador']denerwuje mnie że nie moge robić edycji postu... [/QUOTE] Kliknij drugi raz;) (albo Zaawansowana edycja) -
[quote name='Korenia']Kadr byłby lepszy, a co innego miałoby dac?[/QUOTE] No dobrze, załóżmy, że byłby lepszy, ale pod jakim względem? To tak łatwo napisać "przesunąć w lewo i w dół" ale dlaczego to już nie wiadomo. [B]Bolsbokser[/B], co chciałaś pokazać na tym zdjęciu? Pionowo przez kadr biegnie sobie zarośnięty chodnik, a na niej w poprzek siedzi pies z ringówką(?)...
-
[quote name='Korenia']1) Nie pasuje mi kadr - obiekt fotografowany przesunęłabym w lewo w dół. [/QUOTE] Co by to dało?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser'][URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/2b2015ef.jpg[/URL] Nooo, LeCoyotte - trafiłeś w mój gust !!! Uwielbiam czarne na czarnym i białe na białym :multi: Bardzo mi się podoba ta praca. Ja jeszcze troszkę muszę popracować nad swoimi. Powinnam u Ciebie lekcje brać :evil_lol: PS. pytałeś, czy rysuję pastelami. Wstawiłam swoją i pracę i ... nic. Żadnej uwagi :placz:[/QUOTE] no to dziękuję:p Co do Twojego boksera, na razie wydaje się płaski i zbyt żółty, ale to kwestia wykończenia (dodanie cieni na przykład), bo chyba jesteś w połowie drogi;) Bez zdjęcia też trudno ocenić. Kończ i pokazuj efekt:razz: jeszcze jeden kocur dla Ciebie;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/15ce945e.jpg[/IMG]