-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/96be3c14.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/fc4bc6b3.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/87ab9c61.jpg[/IMG] Więcej zdjęć: Niedziela: [url]http://picasaweb.google.pl/vertobi/OpolskieWystawyPsow2010Niedziela[/url] Sobota: [url]http://picasaweb.google.pl/vertobi/OpolskieWystawyPsow2010Sobota[/url] [quote name='kate8828']Ponawiam pytanie o zdjecia z klubowki 9 z finalow , prosze prosze prosze ;)[/QUOTE] u mnie coś powinnaś znaleźć;) jest trochę z finałów klubówki [url]http://picasaweb.google.pl/vertobi/OpolskieWystawyPsow2010Sobota[/url]
-
Zdjęcia z soboty: [url]http://picasaweb.google.pl/vertobi/OpolskieWystawyPsow2010Sobota[/url] Zdjęcia mogą być kopiowane, takie jakie są (bez edytowania), jednak najpierw prosiłbym o info gdzie będą:) Jeśli ktoś nie chce być na zdjęciu, proszę powiedzieć - usunę. Fotki z niedzieli będą wieczorem.
-
Tak dla przypomnienia:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/594f9be1.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/5799bb6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/5b48ff84.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/8d99635a.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/d491bf42.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='elinka']dy przeczytałam prośbę LeCoyotte, abyś nie obraziła się na [B]jej [/B]uwagi.[/QUOTE] Jego. :p -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Mada:)']U Ciebie są ciemniejsze, więc żeby je ciut ożywić to dodaj jakieś jasne kreski. ;)[/QUOTE] To samo chciałem napisać, brakuje świateł. Pies na zdjęciu jest w ostrym słońcu, a na rysunku wygląda jakby w cieniu, w pochmurny dzień. Pierwsze co się rzuca w oczy: pies jest krzywy i to dosłownie;) Głowa razem z szyją jest przesunięta w prawo względem reszty (dziwne, bo na szkicu jest lepiej). Taki przykład: lewa łapa wskazuje na czubek nosa, a u Ciebie na środek kufy. Poza tym gdzie indziej patrzy, głowa w innym kierunku, a nos to już w ogóle;) Zęby górnej szczęki zlewają się z wewnętrzna strona fafla.. z resztą jak w ogóle zębów nie widzę. Paszcza nie ma w ogóle głębi, nie widać, że tam jest dziura gardłowa:lol: Sierść jest szaro-szara, brakuje koloru. On nie jest kruczoczarny, ma lekko brązowy odcień. Szkoda, że to słabo zaznaczyłaś;) W pierwszym etapie są kolorki, ale na końcu one gdzieś zanikły... Chyba że to wina skanera? Ogólnie wygląda jak zrobione na szybko, nieskończone w połowie... A gdzie tło? Lewitujący pies? B. nie obraź się za te uwagi:p -
oo co ja widzę, Galina przekonała się do klikera:) Ja już dawno nie klikałem, ale nawet po najdłuższej przerwie Samba jest równie mocno nakręcona:) [quote name='Justa'] Są fajne, ale też upierdliwe, bo takie 'krok po kroczku' Ja bym chciała, zeby Galina była już rozklikana ! [/quote] cierpliwości!:p [quote] ale chyba póki co nie ma zbyt wielkiej świadomości tylnych kończyn co nieco utrudnia sprawę :mdleje: [/QUOTE] Świadomość tyłu to jedna z fajniejszych rzeczy, jakie zrobiłem z Samba;) Fajnie obserwować jak piesek powoli zaczyna rozumieć, że tylnym podwoziem można świadomie ruszać. Długo to trwało ale warto;) Powodzenia:) I poka filmik! nawet komórką
-
[quote name='Doginka']Ależ Gassi pasuje czerwień:crazyeye::loveu:[/QUOTE] Bo Czarne z czerwonym świetnie ze sobą współgra:) [quote name='eria']tutaj widać że jest zupełnie inna od Gass :)[/QUOTE] A która ładniejsza? (pytanie retoryczne?:lol:)
-
[quote name='ariss'] a co robi pies gdy pańcia pracuje? NUDZI SIĘ:roll: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2366-Kopia.jpg[/url][/QUOTE] Ja bym chciał to zobaczyć w kolorze:p W czerni i bieli jest bardzo fajne, a w kolorze może lepsze
-
[quote name='Unbelievable']też prawda ;)[/QUOTE] co to znaczy też?;) Canony nie maja potwierdzenia ostrości i przy manualnych szkłach bez cpu potrzebują dandelion.
-
[quote name='Unbelievable']jak to się ma do tego, że w heliosie przyklejonym :diabloti: do body miałam te potwierdzenie?[/QUOTE] Bo my mamy Nikona, a one Canona:eviltong:
-
[quote name='Vectra']powiem Ci tak , chciałam to kupić , ale w cyfrze nie będzie AF ... i trzeba kupić taki wynalazek .... który połączy korpus cyfrowy i ten obiektyw .....[/QUOTE] AF nie będzie ani w cyfrze, ani w analogu. Ale można go fizycznie podpiąć pod oba body. A ten wynalazek to nie przypadkiem dandelion? On tylko daje potwierdzenie ostrości, ale ostrzenie dalej jest ręczne:) BTW oznaczenie MC = multicoated czyli z powłokami antyodblaskowymi. A obiektyw jest do niczego:p
-
[quote name='Vectra']po opisie ? specyfikacji mocowania ? :)[/QUOTE] A jakieś szczegóły? Gdzie jest napisane, że tylko do analoga, bo ja nie widzę przeciwwskazań użycia go w cyfrze:razz:
-
[quote name='Justa'] Nawet bardzo podmoknięta, ale o dziwo nie chodziła na samych pazurkach jak ma to w zwyczaju w czasie deszczu :p [/QUOTE] haha Galina taka delikatna, jak Sambinka:lol: Dzisiaj rano wróciła cała mokra, z każdej strony, jak po szczegółowej kąpieli. [quote name='Justa'] A może to ja już nie umiem ich robić? :placz: [/QUOTE] nie mów tak:mad::mad::mad:
-
[quote name='betty_labrador'] a pytales wlascicieli? jesli tak to juz nie bede miec wątpliwosci :)[/QUOTE] To leonberger;) [quote name='Justa']:mdleje: mam prawie 22 lata i zaawansowaną amnezję :placz:[/QUOTE] Masz TYLKO 22 lata:lol: Im więcej, tym częściej będziesz chciała zapomnieć ile masz tak na prawdę lat:evil_lol: [quote name='Unbelievable']a był w ogóle taki na wystawie?[/QUOTE] Była cała masa leonbergerów, a nie psów z Estrelli:lol: [quote name='anetta']Grzywki piękne :mdleje: MI też ten pies nie wygląda na leona :niewiem: Nie ta głowa. Hhahhahahaa, powożący LOOOL Najlepsiejszego!! :multi::tort:[/QUOTE] dziekiiii:lol:
-
[quote name='Vectra']do analogów jest[/QUOTE] A po czym to poznałaś?:razz: [quote name='deer_1987']Betty ale to musisz miec psa co nizej skacze zeby udalo ci sie go zmiescic na tle :) [/QUOTE] Trzeba się dostosować do warunków, a nie zrzucać winę na psa, który za wysoko skacze:evil_lol: [quote name='betty_labrador'] no tak.. w sumie pod spodem podalam link do strony z ktorej zdjecie zostalo wziete. a autor.. musialabym poszukac raz jeszcze :) chyba ze link wystarcza?[/QUOTE] Jak chcesz wkleić czyjeś zdjęcie to wklej sam link do niego, a nie całe zdjęcie. [B]deer[/B] o jakim Tamronie pisałaś?
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/c15690a8.jpg[/IMG] ...................
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/1920cfeb.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/f7a846c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/139feda2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/b91d20fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/21742863.jpg[/IMG] .........................
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/b2790470.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/59ac672b.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/b860051c.jpg[/IMG] i różne pomieszane;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/9e5afdb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/da4513c3.jpg[/IMG]
-
Parę zdjęć ode mnie (z soboty), głównie z pokazu agility: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/65161902.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/28518c25.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/33d8cea2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/1471adaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/cef60149.jpg[/IMG]
-
[quote name='BBeta']Wszystkiego najlepszego! :Rose:[/QUOTE] [quote name='ariss']najlepszego[IMG]http://www.dogomania.pl/images/stories/urodziny/54.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/stories/urodziny/54.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/stories/urodziny/54.gif[/IMG][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_4.gif[/IMG][/B][/QUOTE] Dziękuję:) [quote name='eria']a to nie leonberger najnormalniejszy ?[/QUOTE] oczywiście, najnormalniejszy leo;) [quote name='ariss']a ja jestem na Ciebie zła!!!!!!!!!!! Byłeś w Katowicach!!!!! Czemu ja nic o tym nie wiedziałam:-([/QUOTE] nie mam nic na usprawiedliwienie:roll: [quote name='Justa']Huhuhuuu to chyba będę musiała mu się bliżej przyjżeć.. [/quote] przyglądaj się, bo warto:) Chyba, że wolisz stałkę, to 180/2.8 - jest jeszcze lepszy, ale chyba nie jest demonem szybkości. [quote] Waszko nie przejmuj się.. ja nawet nie zarejestrowałam momentu, kiedy się Kojot dorobił Nikona, wciąż żyłam w przeświadczeniu, że ma Minoltę :mdleje:[/QUOTE] niedługo będzie rok, odkąd sama się pytałaś:diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/threads/104722-Czarna-Samba-sznupkowa-galeria?p=12405250&viewfull=1#post12405250[/url] [quote name='Unbelievable']a ja nie wiem czemu nie zarejestrowałam że było edytowane :evil_lol: fotki suuuper :mdleje: jak na takie warunki...[/QUOTE] Nawet nieźle sobie poradził, choć czasy rzędu 1/200 to jednak za długo [quote name='bognik']Mnie też te zdjęcia podpadały, nawet gdy oglądałam je w telefonie :lol: Gratuluję zakupu ,,kawałka" solidnego szkła![/QUOTE] To jest KAWAŁ szkła:evil_lol: ale dobrze, że to nie 300/2.8;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec2010/8b6e546d.jpg[/IMG] ;)
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/b860051c.jpg[/IMG] i do zbliżeń tez się nadaje;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/d028780c.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/8b4e713e.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/33d8cea2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/1471adaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/cef60149.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/b2790470.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/59ac672b.jpg[/IMG] .....................
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/ebca6f23.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/1920cfeb.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/f7a846c8.jpg[/IMG] Z pokazu agility [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/65161902.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/28518c25.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']No jak uważasz oczywiście, ale powiem Ci, że odkąd zaczęłam Galinę rwać właściwie całą, to włos wychodzi coraz łatwiej. No i co ważne usuwasz to, co nie może samo wypaść, więc to na pewno dla dobra skóry ;) JUŻ JEST JUTRO ! CZEKAMY :diabloti:[/QUOTE] Dzięki za przypomnienie, że jutro to już dziś!:diabloti: Rok temu wyskubałem jej trochę główki ale nic to nie zmieniło. Tylko pieska szkoda, każdy pojedynczy cienki wyrwany włosek ją boli. A obiektyw... jest świetny;) Optycznie ostry od pełnej dziury, a po przymknięciu to już bajka;) Kontrast, kolory lepsze niż w sigmie 70-200. AF - bez limitera dość wolny na mojej puszcze, ale z limiterem od ok 2,5 metra jest nawet szybki. Na D300 i serii profesjonalnej podobno śmiga jak AF-s. Mimo że AF jest wolny, to jest bardzo pewny, żadnego podostrzania tak jak w sigmach. Żadnych problemów z BF/FF. Z telekonwerterem 2x tamrona (manualny) też nieźle sobie radzi - na 2.8 trochę nieostry (ale ostrzejszy od sigmy 135-400, którą chyba sprzedam), ale od f/4 bardzo pozytywnie mnie zaskoczył;) No i jedna ważna rzecz - jakość, jakość i jeszcze raz jakość:loveu: Przeżyje niejedną sigmę;) w końcu to Nikkor z najwyższej półki. Jedyne co mi w nim brakuje to mocowanie statywowe, a przeszkadza - waga;) Parę fotek z Katowic - robione tym nikkorem [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/139feda2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/b91d20fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/21742863.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/c15690a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/katowicecacib2010/73ffdc5d.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Odkryłam sposób jak bez wielkiego dramatu ogolić Galinie uszy - należy usiaść na podłodze razem z nią. [/QUOTE] Najlepsze są najprostsze rozwiązania:p Jak skutecznie wyskubać Sambę? Usiąść z nią na podłodze :evil_lol: