-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Mój ulubiony typ: Skórzana smycz długości 120cm. Nie obciera rąk, idealna długość do szkolenia, wytrzymała i skuteczna. Flexi sie nadaje.... na spacery dla małych piesków (bez szkolenia) Parciane obcierają zazwyczaj i są długie zazwyczaj. Taką mam w teren.
-
Konkurs na najbardziej ,,oryginalne" imię dla pesa:)
Karilka replied to e.m.i.l.@'s topic in Wszystko o psach
Szczury: Mucha i Dziabaka Psy: pan Dolar Funcik i pan Iwan groźny Kot [*]: Ryba -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Postaram sie wpaść w ten piątek. Zobaczyć tego dobermana trzyłapka chociaż. Ok? Macie może kociaki w przytułku? -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
A Kora?:cool1: -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Właśnie zraziło mnie to cholernie, że przytułek, odbiera chęć pomocy jako wchodzenie z butami w życie prywatne ... Przepraszam ale moim zdaniem banki zawsze kredytów udzielać nie będą, a kiedyś zechcą zwrotu pożyczek.... Co wtedy będzie z psami? Co z pracownikami? Chore jest dla mnie też wyprowadzanie kilku psów dla danej osoby (do adopcji) - spodoba sie, nie spodoba sie. Ja np. wybierając psa, chciałabym wziać, takiego, który mnie urzeknie lub nie radzi sobie w przytułku (bądź co bądź - to duża grupa psów, a niektóre zwierzaki nie lubią, bądź boją sie innych). Wybieram psa i wkładam całe serce, całą dusze, cały czas i wszystko co mam aby "naprawić" psa. Może nie wszyscy mają takie podejście do zwierząt ale jak widać są wyjątki...cóż... Jednak niestety nie moge wziąć 3 psa pod swój dach na stałe. Dopiero co udało mi sie zsocjalizować 3 letniego dobermana ( po 10 miesiącach życia razem...), który nie miał łatwego życia i gdyby nie to, ze został u mnie, zmieniałby non stop właścicieli i schroniska (zapewne w całej Polsce... bo to piękny pies). -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Monkey, przecholowałeś obrażając modliszke84... To zasłużona osoba na tym forum i nie tylko. Dzięki niej, wiele psów znalazło wspaniałe domy. Nie masz prawa pisać, że dziewczyna na psach sie nie zna.... Nie rozumiem jakim sposobem można utrzymać 500psów na własną kieszeń (biorąc pod uwage że choćby wyżywienie bardzo tanim kosztem wynosi koło 50zł + opieka weterynaryjna, sprzątanie, miejsce, prąd itd ~ 100zł miesięcznie). Do tego 6 osób... nie znających sie na psach. [B]Proszę, nie spadaj w oczach na tym forum - nie poniżaj forumowiczów, bezpodstawnie nie osądzaj... [/B] [SIZE=1] Napisz mi prosze czy macie na chwile obecną jakiegoś dobermana - dam cynka dziewczynom.[/SIZE] -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dla mnie tez to jest nierealne.....:shake: -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
A ja dalej sie zastanawiam nad tym skąd macie fundusze na ograniczanie populacji psów. Przecież to masa zwierząt i przy cieczkach suczek, mało możliwe jest pilnowanie czy coś w tym stylu.... -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Chciałabym sie zorientować ile jest psów, jakie warunki, jakie psy... Niestety nie mam cyfrówki ale jakieśtam zdjęcia mogłabym porobić z telefonu (jakość nawet ok)... Tylko kiedy... ja mam czas jutro ale to jest niedziela:roll:. -
Dobry dom dla znalezionego ŻÓŁWIA!- JUŻ JEST!!!!!
Karilka replied to AnK's topic in Już w nowym domu
W oczku wodnym trzymasz żółwie? Hehe fajne. Tylko że czerwonolice nie pochodzą z Polski... i zamarzłyby na minusowej temperaturze... Takie jest moje zdanie. Mojego czerwonolicego musieliśmy żarówką dogrzewać zimą. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Codziennie??? Tzn w niedziele też? -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tego Ci nie powiem. Nie byłam tam nigdy. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
To bardzo dziwna sprawa.... Moniko. Pan Longin jest dobrym człowiekiem, który kocha zwierzęta. Założył przytułek no i psów zaczeło przybywać... ludzie wolą oddawać do przytułku (podrzucać) niz do schroniska... Nie znam sprawy od dechy do dechy ale taki jest ogół. -
Toni trafił dobrze:loveu:. Super dzieciak, Super Olenka i Super Vika. [B]Oto Dolar na początku (no już tak gdzieś koło 3tyg u nas):[/B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/417/d7ac65e07d0f5479med.jpg[/IMG] [B]Dolar teraz(koło 9mies u nas): [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/60c1c5452ccbb887med.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://images27.fotosik.pl/80/51197baf28bea88cmed.jpg[/IMG]
-
Łódź-AISZA mix Collie-CHCIELI JĄ UŚPIĆ-UDAŁO SIĘ ŻYJE i MA SWOJ DOM
Karilka replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Buniu jesteś niesamowita! Pisze przy okazji o Frodo - piesek w nowym domku i niestety Cie nie odwiedzimy:roll:. Fajny domek - ma w nim wszystko... o szczepienia sie nie martwie:lol:.