[CENTER][U][B]Właśnie dzisiaj sie dowiedziałam, że Foxik należy do starszego pana, ktory zachorował a opieke nad nim przejął sąsiad tego pana...
Jestem zmuszona uznać że pies ma dom, mam nadzieje, że właściciel szybko wróci do zdrowia bo pies marnieje... :shake:.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie....
Kochani jesteście!
[/B][/U][FONT=Times New Roman][B][FONT=Georgia][/FONT][/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B][/B][/FONT][/CENTER]