Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Jakie laczki? Co to jest?:-o:crazyeye: :diabloti: U nas sie mówi: papcie, kapcie, bambosze, łapcie ale o laczkach pierwszy raz słyszę:evil_lol:. Kaśka takie piękna i fajniuchna.. ...gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom?:roll:
  2. O kurcze... Grot, chłopie! Zobacz ile Ty dla świata znaczysz! Wiktoria - :loveu: skarb mieć takie dziecko.
  3. Axon jest cuudooowny.... i puchata kulka:loveu:
  4. Wyrzucić mnie z domu chcieli jak kupiłam obroże za 30zł a co dopiero jakbym kupiła za 200zł:evil_lol:
  5. Jaki jest stan zdrowia małego? Wiadomo coś więcej?
  6. Ile to dni zostało? Basia nie wiesz co mówisz. Toż to harówka.
  7. Daisy! Daisy! Ona taka jak dama z kreskówki!:multi::multi::multi:
  8. Hills ma różne pudła. Miałam takie na kółkach i chyba było najfajniejsze z wszystkich moich:loveu:
  9. [quote name='Zofia.Sasza'][SIZE=7][B]CIAPUTEK!!!!:angryy:[/B][/SIZE][/quote] [quote name='Zofia.Sasza'][SIZE=7][COLOR=Red][B]CIAPUTEK!!!!!:angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] [CENTER]:eek2::scared::mdleje: :stupid: :siara: [COLOR=Green][U][I][FONT=Century Gothic][SIZE=5][B]Luneczka! [/B][/SIZE][/FONT][/I][/U][/COLOR]:stormy-sad: [/CENTER]
  10. A ja będe pracować w sąsiedniej wiosce przy konikach prawdopodobnie. :evil_lol: Nie wiem jak psa przetransportuje z Łodzi na Zlot na tego 20 :shake:. Zobaczymy jeszcze jak ta jego dysplazja.:roll:
  11. Dla mnie Purina ogólnie jest do luftu. Przynajmniej przy moich psach się nie sprawdza.
  12. Jaaaaka ziaaaabaa!:loveu::loveu::loveu:
  13. xxxx52 bo sznaucerki też mają groźne ogonki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:! Pewnie dlatego!
  14. gisselko :-o Znowu? Dasz nam zdjęcia? W jakim jest wieku? Dobuś będzie fajnym psem:loveu:
  15. W każdym bądź razie Dobi jest kolejnym psem z dużą maską podpalaną na mordce, dość cieżkiej budowy;). Z tego co się dowiedziałam.
  16. PPP? Tzn?:roll::oops:
  17. Ło matko, moje marzenie:loveu:. Oto przykład psa, któremu służy schronisko:evil_lol:
  18. Klimatyczne.. A w okolicznych sklepach coś więcej niż ocet jest w ofercie?
  19. :multi::multi::multi::multi::multi:
  20. Psa na lince nie wybiegasz na zwykłym spacerku, jeśli nie będziesz go "dreczyć psychicznie" (szkolenie). Te szelki są bardzo fajne, szkoda, że na mojego za maleńkie. Tyż polowałam na bazarku ;). Co do linek: Mam 10m nową linkę koloru zielonego z czerwonymi ciapkami z małym karabińczykiem. Mogę komuś za 20zł sprzedać bo mi to potrzebne jak świni siodło.
  21. Jeszcze tego by brakowało, żeby trzeba było psa przed złodziejami strzec. Litości. Berneńczyki są straszliwie chorowite... Nie polecam tej rasy.
  22. Mam psa który był wzięty jak miał 5 tyg i teraz jest spaczony:diabloti:
×
×
  • Create New...