Jakie laczki? Co to jest?:-o:crazyeye: :diabloti:
U nas sie mówi:
papcie, kapcie, bambosze, łapcie ale o laczkach pierwszy raz słyszę:evil_lol:.
Kaśka takie piękna i fajniuchna..
...gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom?:roll:
A ja będe pracować w sąsiedniej wiosce przy konikach prawdopodobnie. :evil_lol:
Nie wiem jak psa przetransportuje z Łodzi na Zlot na tego 20 :shake:.
Zobaczymy jeszcze jak ta jego dysplazja.:roll:
Psa na lince nie wybiegasz na zwykłym spacerku, jeśli nie będziesz go "dreczyć psychicznie" (szkolenie).
Te szelki są bardzo fajne, szkoda, że na mojego za maleńkie.
Tyż polowałam na bazarku ;).
Co do linek:
Mam 10m nową linkę koloru zielonego z czerwonymi ciapkami z małym karabińczykiem.
Mogę komuś za 20zł sprzedać bo mi to potrzebne jak świni siodło.