-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Basiapron a różnymi pojazdami jeżdżę:eviltong:. Dzisiaj było cieplutko to wsiadłam na rowerek. Moja wioska to Wola Rakowa vel Rockowa -10 km od Łodzi. Luca na PW adres szefa dawaj to Zlotowy Gang go.. poprosi:evil_lol: o urlop.
-
Pojechałam na wycieczke z psiurami i wylądałam 4 wsie dalej. Obliczając na mapie internetowej - przejechaliśmy 43km:evil_lol:. Basia wypij za mnie też bo ja nie mam siły:evil_lol:
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dzodzo nie ma we wzorcu tego, że doberman nie może mieć maski z podpalania. Jest określony kolor podpalań i gdzie. Jak maja wyglądać to już nie bardzo:roll:. Jak dla mnie do ogłoszeń - to dobek z chartem polskim. Z dobka ma podpalanie tylko i to nawet nie takie jak powinna mieć:evil_lol: -
[CENTER]"Basia jest z Bielsko-Białej(?)..." "...z Porąbki!...":drink1::sleep: :mdleje:[/CENTER]
-
Basia, nie ma raczej ograniczonych umysłowo ludzi na Zlocie, każdy będzie umiał Cie poznać.:evil_lol:
-
[quote name='basiapron']niestety chyba nie ja,ja mam coś innego o czym zapomniałaś pewnie już dawno,a ja tego nie wystawiłam drugi raz bo jakoś się nie zeszło [/quote] Ahh... a już myślałam...:shake: Zgubiłam kogoś z perfumami, za które zapłaciłam 5 mies. temu.:oops: Tej, tej. Stadko! Wyluzujta troszku!:mad: Przecież to ZLOT DOGOMANIAKÓW nie prywatnej grupki. Ja tam chce Basie na Zlocie [COLOR=Silver]bo coś dla mnie ma[/COLOR] :evil_lol: Dodam, jeszcze, że wszyscy co się z siebie tu nabijają, znają się w realu. Rozmawiali ze sobą na żywo i nie sa postaciami wirtualnymi. Z racji tego, ze Basiu jedziesz pierwszy raz, nikt nie wie jaka jesteś, kim jesteś, jakie masz poczucie humoru.. A tak ogólnie... zmieńmy temat, co?
-
Basia do mnie tez napisałaś "gówniaro" czy tam też "małolacie":roll: a nikogo od Dup nie wyzywam.
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Karilka replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Ja miałam swojego czasu sukę [B]Szklankę[/B] , Kotkę [B]Rybkę[/B] i ... uwaga uwaga! psa - o imieniu [B]PITOK[/B]:oops: -
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dzodzo co do zgodności ze wzorcem to bym polemizowała. Nie ma we wzorcu zaznaczenia, jak ma wyglądać dokładnie podpalanie u dobka gisselko, szczerze mówiąc, sucza bardziej charta polskiego przypomina:loveu: -
Ja się przymierzam do kupienia tych ze zdjęciem wypalonym laserem Talia:cool3:
-
ManMat to za duża forma, żeby sie tak rozdrabniać i szyć indywidualnie. Hifikia ma też dobre sledy. Szyją na zamówienie:lol:
-
[CENTER][I][B]Tak domki będą do niej leciały![/B][/I] [IMG]http://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/d/d9/DaisyDonald.JPG[/IMG] [B]A taka będzie kochana![/B] [IMG]http://dummidumbwit.files.wordpress.com/2009/01/donald-daisy-duck-love1.jpg[/IMG] [B]...taka zadbana![/B] [IMG]http://disney-clipart.com/Valentines-Day/mickey-mouse/kt_Daisy-Donald-Valentines1.JPG[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=5][COLOR=Red]D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy! D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy! D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy! D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy! D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy!D a i s y! Daisy! [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=5][COLOR=Red]:angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
-
Basia bonnie uu.. Lipa. Basiapron a to Ty mi trzymasz?:evil_lol: Ktoś mi nie wysłał czegoś, na czym mi zalezało. To Ty?:cool3: Świat jest mały:diabloti:. [COLOR=Silver]Idziemy z Dolcem potrenować zabijanie na przydrożnych żulach :siara:[/COLOR]
-
Koperku ale one obciążają bardzo kręgosłup przy uciągu.. :roll: Widziałaś jak mój pies chodzi? To jest skutek złych szelek i braku amortyzatora. Kręgosłup zdycha, do tego doszedł problem ze stawami i pies bywa sztywny.
-
Basia miód na Twoje serce.:loveu: Co do tematu: jest biedronka gdzieś w okolicy naszej Zlotowej miejscowości, czy trzeba robić zapas własny?
-
Kolejny żywy dowód, że kolczatka nadaje się tylko jako sprzęt szkoleniowy;)
-
Moim zdaniem Basiapron pisała głupoty raczej w wersji żartobliwej. Z resztą...przecież jakby się okazało, że rzeczywiście Basia jest jakaś snobistyczna i zapatrzona w siebie to.. no cóż. Lipa totalna na Zlocie. Do towarzystwa miałaby tylko mopa, jakby udało się jej go wyrwać z rąk mściwej Basi Bonnie.:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=Silver]PS: Znowu kur*a występuję w roli jakiegoś pierdzielonego rozjemcy?[/COLOR][/SIZE]
-
No nie wiem. Mój dobek, shar-pei znajomej i ogólnie psy krótkowłose jakie znam - mają problemy z wycieraniem się szyi od parcianej obroży:roll:.
-
basiapron uważaj, bo Basia lubi sie bawić w IPO :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Nie wiem gdzie jest, ale gdzieś jest straszne pseudo dobkowe, produkujące psy z maskami haszczakowatymi:shake:. Coraz więcej jest dobków z tymi maskami a to znak, ze pseudo ma się dobrze i sie rozwija:mad:. Śliczna laseczka:loveu: -
Dni ttb z markusek-team 11-13.09 sulistrowice k/wro
Karilka replied to Katica's topic in Szkolenia, seminaria, obozy
Życzę pomyślnego szkolenia i super zabawy!:loveu: -
Wy tak pitu - pitu a ja w pracy:placz:. Potem 10 stron musze nadrabiać:shake:. Atmosfera widzę, że się nakręca na Zlot:loveu:. Olek podobnie jak Dolar trenuje żołądek do Zlotu... z resztą wszystkim radzę trening przed - zlotowy:eviltong:.