Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Staffik to taka mała świnka. Stafford to AST czyli amstaff - większa świnka :diabloti:
  2. rose a gdzie?:evil_lol::eviltong:
  3. Co to za kotek? Czy on jest oswojony?
  4. Gameboy no własnie o to się rozchodzi, żeby za te 200zł, ROGZ przetrzymał te pare lat i należał mu się tytuł "akcesoria z górnej półki". Ja cholera jasna nie zapomne sobie do końca życia obroży z Rogza za 70zł, która wygladała po 2tyg jak obrzympoleniec bezdomnego psa.:mad: To wszystko przez Was! :eviltong: Tyle sie czyta " rogz to, rogz tamto" no i sie pokusiłam na tego Rogza całego:shake:. Powiem szczerze, że kupiłam za 35zł obrożę ze skóry, za 40zł smycz ze skóry i trzymają się w dobrej formie już 3 lata codziennego własciwie użytku.:roll: Za jedną, durną obrożę Rogzową, mam porządny, ładny komplet skórzany, który pewnie przeżyje 3 wojnę światową:evil_lol:
  5. Wiem, że teraz bez skrupułów broniłabym mojego psa po oncydencie z obgryzieniem ucha.
  6. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2e7cfe7950359a6d02967b0ed7d0fe13,14,19,0.jpg[/IMG] Celestynów
  7. [IMG]http://www.akagera.pl/pako/images/show/9.jpg[/IMG] Pako Daker:loveu:
  8. Karilka

    Eukanuba

    Patrzcie na miejsce produkcji. Tak jest z kazda karmą z wyjątkiem royala (oni do każdej wytwórni przywożą mięso i produkty z jednego źródła)
  9. ... i mnóstwem chemii...
  10. Rybka Witaj!:loveu: Ano mam całe zoo jak widać;).
  11. Myślę, że Doberman powala cały świat swoją elegancją:eviltong:.
  12. Sledy nie zdają egzaminu przy uciągu tego typu. Obciążają stawy. Zobaczcie: Szelki Typu SLED: [IMG]http://images38.fotosik.pl/146/c8ec70c8a8206aa0med.jpg[/IMG] Tutaj widać, że tyłek psa, jest obciążony przy jakimkolwiek uciagu. Kręgosłup i stawy sa narażone na kontuzje. Do sanek NAJLEPSZE byłyby szelki typu Sled do weight pullingu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/151/90d3e0feea7377c7med.jpg[/IMG] Wyglądają mniej więcej jakoś tak. Używane są do uciągu (zazwyczaj przez włascicieli psów bullowatych) Tu jest gwarancja, że psu nic się nie stanie, ponieważ ciężar rozkłada się na całe ciało psa, nie tylko na kladkę piersiową (sled) oraz zapięcie jest nisko!
  13. Śliczny płaskomordek:loveu:
  14. Kto tu mówi o siedzeniu w domku?:evil_lol:
  15. Ja raz nie dostałam sabunolu na pchły. Zrobiłam awanture i mi przysłali przy następnym zamówieniu. Potem jak czegoś nie mieli to słali mi maila że nie mają i prosili o nr konta do zwrócenie pieniędzy.
  16. po prostu nieśmiertelniki:evil_lol:
  17. Ja miałam taką sytuacje jak Wy. Mój pies luzem, w kagańcu (odwoływalny, kaganiec - żeby nikt sie nie przyczepił). Podbiega haszczak w tubie na pysku, właścicielka na 2 końcu parku woła. Oczywiście haszczak ma ją w d... Odwołałam psa. Przyszedł, haszczak poszedł. Gdy sytuacja powtórzyła się 4 raz - husky w akcie dominacji położył łape na karku mojego psa, jak mój odskoczył - zaatakował. Właścicielka na 2 końcu, ja myśle "w kagańcach to nic sobie nei zrobią. Pokotłują sie i będzie spokój. Sama nie rozdziele 2 sporych psów". Otóż przybiega włascicielka drze się w niebogłosy i wyzywa mnie od wszystkich możliwych suk i po**********ów, łapie psa, ona łapie psa. Nabluźniła, poszła a mi sie leje po rękaw krew ciurkiem. Okazało się, że kaszczak przez tą tube odgryzł mojemu 1\4 ucha. Lece za babą i mówie, żeby poniosła koszta (oczywiście mój na smyczy w kagańcu a ta pinda psa luzem puściła i do nas podleciał). Podeszła, nabluźniła, zobaczyła, że pies mi mdleje od utraty krwi i poszła. Tym razem mojemu zdjełam kaganiec (był na smyczy i miał prawo sie bronić) ale haszczak nie zaatakował. Pies mdlał mi w aucie. Szwów ponad 10, opatrunki, zastrzyki itp. Potem zapalenie uszu... Koszt ok. 300zł i brak ćwiatki ucha. Makabra. Pojechałam na policję, jednak bez jej nazwiska nie mogli nic zrobić. W parku pindy nie spotkałam do tej pory:shake: Gdyby to był pies wystawowy to bym ją spod ziemi wykopała i płaciła wartość psa, leczenia itp.:angryy:
  18. Tak. Rozkłada siłę na całą obrożę, nie tylko na jej fragment. Szczególnie polecane dla dużych, silnych psów.
  19. Podstawą u szczenięcia jest socjalizacja. Chwal dziecko bardzo, bardzo dużo, zabieraj na wycieczki np. na dworzec PKP, do sklepu zoologicznego, pokaż mu co to jest plac zabaw, pani w kapeluszu, pan z brodą o kulach, bawiące się dzieci, dużo innych, przyjaznych psów. Zabieraj szczenię wszędzie, gdzie tylko możesz. Pokaż mu wszystko, co tylko może przestraszyć je w przyszłości. Przy tym barrdzo dużo chwal. Pomagaj uwierzyć w siebie. Jeśli czegoś się przestraszy, śmiejąc się pokaż, że to nic takiego strasznego, chwal, chwal i jeszcze raz chwal. Komend zdążysz psa nauczyć zawsze;)
  20. Szczerze mówiąc wolę podcięte uszy u dobermana. Zupełnie inaczej wygląda wtedy głowa. Jednak - jak widać, na załączonym obrazku kłapouchy mnie nie przerażają;).
  21. Kto może pomóc pieskowi? Pzrydałby sie DT i ogłoszenia:roll:
  22. Marta Ares czy możesz byc w domku z dogomanką i basiapron? Czy to jakiś większy problem? Nie mają psów oprócz NIE biszonkowatego i NIE białego Maksia. Do mnie, Glorii i Lorien dołączy maksowa17 i będzie wszystko ok? Ja miałam na DT dobka, który w mgnieniu oka przegryzał wszystko. Tylko sie odwróciłam, on już biegał z kikutem smyczopodobnym przy obroży. Paranoja. Na szczęście moje nie mają takich zboczeń. ;)
  23. A mój siedzi na łańcuchu :loveu: :evil_lol:
  24. [quote name='rose'] "bo zrobie taki raban i tak się rozgrymaszę...!" :eviltong: [/quote] Z ust mi to wyjęłaś:evil_lol:
×
×
  • Create New...