Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. mateusz z huty oj, chyba nie bardzo rozumiesz ten post. Moim zdaniem ktrebor dobrze to ujął/ujęła.
  2. Za łańcuch 5m dałam 20zł. Obroże kupisz za 10zł. Niestety TOZ nie może za wiele zrobić bo psy nie są w bardzo złym stanie... Przynajmniej moim zdaniem...
  3. Kurcze a ja jade 10 nad morze, 18 wracam i 20 wyjeżdżam:diabloti:. Ciuchy będe suszyć na Zlocie po praniu :eviltong:
  4. [quote name='Czarne Gwiazdy']To tak jak trzymanie psa w mieszkaniu :)[/quote] :-o Psy od wieków były zawsze z człowiekiem, czemu nagle mają być wyeksmitowane do budy?:crazyeye: Ciachnełam swojemu psu kiedyś czerwony pasek na grzbiecie.:diabloti: Wyglądało fajnie, psu nic nie było i mozecie mnie już zlinczować.:eviltong:
  5. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6281/wazki.jpg[/IMG] A cy ten pan, lobi tej pani zastsyk?:oops::roll:
  6. Ogólnie co do tematu agresji... Często jest to przejaw nie tyle dominacji, ile zaniedbań w latach szczenięcych. Jeśli pies nie miał odpowiedniej socjalizacji w szczeniecych latach, dorastając umocnił pewność siebie i po prostu zamiast strachem reaguje agresją. Tak miałam ze swoim psem. Do tego doszło pare lat życia na własną łape (śmietniki, złodziejstwo) no i najlepsza zabawa: rozrywanie meneli, którzy ledwo co chodzą i tak fajnie krzyczą:evil_lol::diabloti:. Teraz mam psa nadal dość pewnego siebie, jednak udało mi sie odbudować jego pozytywny pogląd na świat i na ludzi. Mnóstwo pracy. Umiejętnej pracy. Na pewno efekt będzie zdumiewający.
  7. spaniele mają taki defekt.. Niektóre. To jest wada idąca po genach...:roll:
  8. Więź z psem stworzyć nie trudno (szczeniakiem) jednak zepsuć - bardzo łatwo. Potem często nie da sie już tego odbudować...:roll:
  9. Napisałam na forum mysim. Vigo jest śliczny.
  10. Zmieścimy sie, zmieścimy:diabloti:
  11. ...to chyba 3 [+kierowca] + psiuniek się zmieszczą, Komar? EDIT: 5 osób i nakolankowy psiulek ?:cool3:
  12. [quote name='komar']no to do czasu zlotu już tu sie nie pojawię;) [B]Tak więc dla chętnych co do transportu z Wrocławia----> 519141403:)[/B] Myśle że we Wrocku bede 20 lipca około 13 więc w tych godzinach mnie łapać:) No i dozobaczenia niebawem:lol:[/quote] [quote name='basiapron']aaaaaa ja proszę po polskiemu 20 lipca koło 13 to my chętnie, akurat dojedziemy na dworzec we Wrocku:)[/quote] ..sie może załapiemy z Czornym?:cool3:
  13. [IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC09700-1.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  14. Niestety muszę rozstać sie z moim ukochanym Vigo. Kotka nie daje mu życ a ja nie jestem w stanie upilnować jej 24h na dobe. Nauczyła sie otwierać klatke i go wyciągać. Nic mu wielkiego nie robi fizycznie, jednak to takie kocie znęcanie sie psychiczne. Zrobiła już to 3eci raz.:-( To mysz zabrany z nieodpowiednich warunków od małego dziecka. Jest z hodowli Mohanah. Miot V2, ur. 24.12.2008r. [CENTER][IMG]http://images49.fotosik.pl/118/a51637cddcae2176.jpg[/IMG] [/CENTER] Vigo jest troszke wylękniony ostatnio (przez kotke) ale lubi chodzic po człowieku, kontakt z człowiekiem. Nie wiem jaki ma stosunek do innych myszy. Jest aktualnie w Łodzi. Mogę go zawieźć do Poznania, Słupska, Ustki (jadę pociągiem nad morze) lub wrocławia. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domku, w którym będzie czuł sie dobrze...:-( [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/24997cb3dabacb10med.jpg[/IMG]
  15. [quote name='olekg89']Ładnie wytłumaczyłaś ,ale nie potrzebnie namotałaś:evil_lol: [/quote] No fakt. Jak przeczytałam to co napisałam dzisiaj to ... no cóż. :evil_lol: [quote name='olekg89'] Dobra Czarek odpowiednio przeszkolony na zlot ,wczoraj sprawdzałem czy pamięta co znaczy "bierz go" więc możemy już jechać:lol:[/quote] Ja mam "Dawaj dziada!":evil_lol:. Tyle, że często nie działa:oops:, tak bez powodu.
  16. [quote name='jo_ann']chwalic sie, kto ma WOZE? jak wam sie uzywa i trzyma przy codziennych spacerach, a nie tylko od swieta?:diabloti:[/quote] Ja mam smycz i obroże z Wozy. Smyczy puściły szycia przy intensywniejszej pracy, obroża jest ok. Ogólnie polecam:cool3:.
  17. Tinka: 1) Miałaś biały banner ze strzałką do grafiki Twojego psiaka i podpisem "szczur". Tamten banner bardziej pasował do Twojej galerii. 2) Mam sznaucerka miniaturowego, który jest jebnięty ale za to niezawodny w IPO. Waży 7,5kg i nie zaliczam go do "psów" a bardziej do "kotów" Ładnie wytłumaczyłam:loveu:?
  18. Tinka, to tamten banner był lepszy:evil_lol:. Choć przyznam, ze mam sznaucerka, który ze swoją chorobą psychiczną idealnie spełnia sie w IPO hahahah. Waży 7,5 i jego nie licze jako psa:diabloti:.
  19. Latem przy 2 - 3 psach 8,5 litra schodzi. Mówie o PSACH nie o szczurach 10kg.:roll:
  20. Nie wierzycie? Zrobie zdjęcia, albo wezme ze sobą, tylko nei wiem, czy mi sie zmieści.:evil_lol: Na zamówienie ściągałam z hurtowni, największą jaką mieli.
  21. Ja mam w domu 8,5 litrową miske:evil_lol:. Jak to zoo sie dorwie... Dolar wody po kimś nie chce pić:mad:
  22. [quote name='Karilka'][CENTER][SIZE=3][B][U]Oficjalna Lista:[/U][/B][/SIZE] [B]Bluzy ze 3 spodnie 3 [COLOR=Black]koszulki z 10[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Black]majtki [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black] skarpety [/COLOR][/SIZE] klapki ręczniki strój kąpielowy kubeczek, garnuszek, może i patelnia, sztućce, a nawet talerzyk[/B] [B] miska na zupke chińską pieniądze:cool3: ksiązeczke szczepień psa szczoteczka do zębów i pasta pampersy (podobno ktoś używa?? Nie wnikajmy :D) Szampon, żel pod prysznic. krata VIPów kawa Ręcznik Koc 2 pary butów Psa (jak ktoś ma nie jebniętego) jedzenie dla psa miski 2 dla psa smycz, obrożę komplet zapasowy smyczy i obroży. aparat srajtaśma wagon fajek ładowarka do telefonu szczotka do włosów proszek do prania w razie "wypadku" zupki chinskie , kisle, budynie i wszystko co da sie zrobic w miare szybko i nie wymaga za duzo umiejetnosci[/B][B] płatki śniadaniowe wasa wafle ryżowe[/B] [LEFT]Czego jeszcze brakuje? [/LEFT] [/CENTER] [/quote] Aktualizacja. Basiapron Olka w balerinkach nie widze :P
  23. [CENTER][SIZE=3][B][U]Oficjalna Lista:[/U][/B][/SIZE] [B]Bluzy ze 3 spodnie 3 [COLOR=Black]koszulki z 10[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Black]majtki [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black] skarpety [/COLOR][/SIZE] klapki ręczniki strój kąpielowy kubeczek, garnuszek, może i patelnia, sztućce, a nawet talerzyk[/B] [B] miska na zupke chińską pieniądze:cool3: ksiązeczke szczepień psa szczoteczka do zębów i pasta podpaski i pampersy Szampon, żel pod prysznic. krata VIPów kawa Ręcznik Koc 2 pary butów Psa (jak ktoś ma nie jebniętego) jedzenie dla psa miski 2 dla psa smycz, obrożę komplet zapasowy smyczy i obroży. aparat srajtaśma wagon fajek ładowarka do telefonu szczotka do włosów proszek do prania w razie "wypadku" zupki chinskie , kisle, budynie i wszystko co da sie zrobic w miare szybko i nie wymaga za duzo umiejetnosci[/B][B] płatki śniadaniowe wasa wafle ryżowe[/B] [LEFT]Czego jeszcze brakuje? [/LEFT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...