Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Dobi powinien być fajnym psem. Potrzebuje tylko mądrego DT i wyjdzie na prostą:loveu:
  2. Okamia, da się skombinować jeszcze jeden domek, z tego co pamiętam. Ulv chce jechać. W takim razie jeszcze 2 - 3 osób do domku potrzebujecie i już:loveu:
  3. Taa... Średniowiecze.... Do tego te dobki to sie kupy nie trzymają:roll:. Hm.. Teoretycznie psy powyżej 40kg są psami dużymi. Doberman powinien ważyć 45kg. Z resztą... wizerunek wyimaginowanego przez społeczeństwo "psa rasy doberman" dużo różni się od prawdziwego dobka. [SIZE=1]Akurat w Polsce mamy dobki sięgające 80cm w kłębie:diabloti:[/SIZE]
  4. Taaa... "No praawie byłaby jatka" Nie ma to jak ludzie traktujący psa jako typowa zabawkę na baterię.
  5. Noo, no. Tak ma właśnie być :evil_lol:
  6. Onomatopeja, szczeniaczek ma często delikatną skórę i parciana, sztuczna obroża może spowodować uczulenia bądź też podrażnienia, co moze dzieciaka zniechęcić do późniejszego noszenia obroży.
  7. Rose, no przecież było na tym wątku coś w ten deseń. Nie wiem, skąd Twoje zdziwienie. Tak, jadę na 100%.
  8. Niech se wymięka:obrazic: My nie dobki i nie pitbulle to nas nie wyganiaj :no-no-no: [CENTER]:diabloti: [/CENTER]
  9. Wiesz, kiedyś była jeszcze o tym mowa, jednak nie wiem, czy komuś z tego wątku chce się marnować pieniądze na telefon, że tak ujmę :diabloti:.
  10. Lansujemy się, wszędzie gdzie się da :cool3: :bigcool:
  11. [*] :-( Ja chcę Komkę:roll::oops:
  12. Może się dozbierają ze 4 osoby do zlotu. Do wynajęcia jeszcze jednego domku droga jeszcze otwarta (tak?):cool3:
  13. Scenior:loveu:.
  14. Okamia, jakie "TO" Jakie "TO" ?:evil_lol:
  15. ...do gazu Wpadła bomba do piwnicy...:diabloti:
  16. Uff.. ja się cieszę, ze mam psa neutralnego na wszystkich ludzi. Mogą go macać, łapać za co tam chcą, gwizdać, cmokać itd. a on stoi jak cielok. :loveu: Moooje Słoneczko najwspanialsze!:loveu::loveu::loveu: Za to uczyłam zawsze swoje psy, cmokania jako komendę "szybciej" przy bieganiu przy rowerze, zamiast przywołującej. Po co wszelkie menelstwo ma mi psy zaczepiać....
  17. Płaska, skórzana obroża. Szelki mogą wykrzywić szczeniaczka.
  18. Bidulku maleńki, ciotki myślą o Tobie!
  19. No to jak z tymi DT? Wiadomo coś cioteczki?
  20. Jaki ładny ten nowy wzorek;)
  21. malawaszko, ciężko znaleźć domek bez innych zwierząt u ludzi zwierzolubnych. Śliczności.
  22. Dzodzo, a kiedy pokażesz nam małą na wystawie?:cool3: :loveu::loveu::loveu:
  23. Po prostu hodowla nie zaznacza, że to PET, tylko sprzedzaje go do domku, gdzie nie będzie miał nic wspólnego z wystawami.;)
×
×
  • Create New...