Uff.. ja się cieszę, ze mam psa neutralnego na wszystkich ludzi. Mogą go macać, łapać za co tam chcą, gwizdać, cmokać itd. a on stoi jak cielok. :loveu:
Moooje Słoneczko najwspanialsze!:loveu::loveu::loveu:
Za to uczyłam zawsze swoje psy, cmokania jako komendę "szybciej" przy bieganiu przy rowerze, zamiast przywołującej.
Po co wszelkie menelstwo ma mi psy zaczepiać....