Vectra no dobra ale skoro ma psa nieodwołalnego to chyba lepiej, zeby go miała na lince, niż żeby spitolił gdzie horyzont sie kończy.
Jasne, że pies powinien umieć przybiec na komende, tyle, że to jest tak jasne i łatwe (z dnia na dzień) jak stworzenie domowych warunków psom w schroniskach :evil_lol:.
[I]"nie spuszcza się ze smyczy , psa który nie wie co to wolność ;-)[/I]"
No to jak mam psa , który siedział całe życie na łańcuchu to znaczy, ze mam całe życie go już trzymać na uwięzi?:diabloti: