-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Jestem już!, cześć![/B] [B]Właśnie piję kaffę, troszkę póżno:oops: to fakt, ale lepiej póżno niż wcale:evil_lol:[/B] [/quote] No nareszcie powróciła z zaświatów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Dobra to ja lece sobie zrobić kawki i będziemy piły razem. Co z tego że trochę późno. l -
No niestety! Boksie takie są! Mój już na szczęście z tego wyrósł ale swoje przeszłam. kiedyś wróciłam i po choince zostały tylko gołe druty osobno igliwie a bombki zostały rozłożone na części pierwsze:evil_lol:. Teraz się z tego śmieję ale takich demolek miałam mnóstwo. Garnki pozostawione na piecu lądowały na podłodze i były przewleczone przez całe mieszkanie. zdajecie sobie sprawę jak się usuwa fasolkę po bretońsku z białego dywanu? Nie mówiąc już o ozdobach domu jakimi są kwiaty których długo mieć nie mogłam. W łazience wszystko fruwało 6 kg proszku zbierałam w całym domu. Pozbyłam się też niejednej książki z mojego księgozbioru. Jednak to wszystko się wybacza kiedy tylko spojrzy się w te oczka z ADHD. Ale sami powiedzcie czy tym ślipką, fafulkom i kręcącym doopkom wybaczamy wszystko.:loveu: No może tylko ja jestem taka miętka?:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
A swoja droga to ciekawe że za płotem zawsze lepiej:evil_lol::lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Buhahahahahaha! To zdjęcie proponuję wystawić w konkursie na najśmieszniejsze z tytułem " Zróbmy sobie podkop" :) [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6576/dscn0819nd7.jpg[/IMG] -
Cześć Madziu! Meldujemy się u was! I zbieramy na spacerek bo dzisiaj taki piękny dzień że Krosiu nudzi od rana bo nic tylko by brykał po polku. dzikus jeden chyba chce mnie wykończyć:loveu::evil_lol:
-
Dzieńdoberek wszystkim! U nas dzisiaj sliczny dzień!:multi:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no teraz to już nie kawa... :p [/COLOR][/FONT][/B][/quote] No pewnie że nie! Kawa to jutro o 6.00:razz::diabloti: bo wstajemy wcześnie na badanka!
-
[quote name='madzia i medor']Czekam z niecierpliwością:cool3: :cool3: :cool3: :multi:[/quote] Do jutra pa!
-
Pa! Pa! Wszystkim dzisiaj idziemy wcześniej spać:sleep2: bo jutro wstajemy na badanka raniutko:shake:
-
[quote name='madzia i medor']Buhahahahhaa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin:
-
[quote name='madzia i medor']Wyobrażam sobie;)[/quote] Oj chyba nie to była komedia po prostu. zapraszam jutro to porobię trochę fotek ze spacerku w lesie:cool3:
-
[quote name='madzia i medor']Bizneswoomen jezdem i tyle:cool1: :evil_lol: :evil_lol: A uwieczniłaś to polowanko:razz:[/quote] no niestety nie bo byłam zabita śmiechem:mdleje:
-
[quote name='madzia i medor']Ciocia madziunia przesyła buziolka:loveu:[/quote] No nareszcie ciocia Madzia! Od razu się doopka ożywiła:evil_lol::loveu:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]miny to potrafi strzelac.....[/B] [B]moja tez gwiazada gra...[/B][/quote]On to jest aktor I klasa. takie miny robi i tak mnie potrafi podejść że czasem się zastanawiam kto tu kim steruje w tym domu?:diabloti: [quote name='caroolcia']Ojej w takim razie koniecznie wycałowywujemy smutną faflekę! masz piękne zdjęcia i pieknego chłopaczka!!!![/quote] Krosiu ucałowany! Ciamka cię w dzióbka!:evil_lol: [quote name='madzia i medor']Ciocia madziunia przesyła buziolka:loveu:[/quote] [quote name='drzalka']HEjka Kronosiku :P:D:loveu:[/quote] hej! Hej!:bye: [quote name='Agnieszka PPP']http://img152.imageshack.us/img152/8696/spanie2as4.jpg Witam:p Czyż one nie są uczłowieczone???głowa na poduszce:lol: :evil_lol:[/quote] Nie tylko głowa niestety! Czasem to się cały pcha na poduchę!:evil_lol:
-
[quote name='caroolcia']Dziekujemy za odiwedzinki i oczywiście zapraszamy serdecznie na wirtualne całowanie fałdeczek Burbisiowych :cool3:[/quote] Będziemy zagladać i posyłamy wiecej całusków:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy nie zapóźno... teraz moge sie z Tobą napić... jakiś dobry człowiek z sąsiedztwa zrobił mi kawe... zauważył chyba żem w agonii :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chętnie ale chyba przyspałam co?:lol::evil_lol:
-
[quote name='evanescence']coś o tym wiesz ;p;p[/quote] Pytasz jak wiesz!:razz:
-
No hej kobieto pracująca. Teraz doceniam co to wolne jak czytam co napisałaś. My z Krosiem jesteśmy po akcji "polowanie na muchę" gdzie za muchę robiła kropka na zasłonie - posikałam się ze śmiechu.:loveu:
-
Witamy! Witamy!:multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
I co nadal cię nie ma? Rany gdzie ty się podziewasz kobitko???:lol: -
I jeszcze jedna foteczka mojej załamanej psinki: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4271/spanie3or8.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj też nikt nas nie odwiedza :shake::mad:? Zobaczcie jak się Krosiu zesmucił: [url]http://img145.imageshack.us/img145/1310/spanie1ez4.jpg[/url] A tak serio to on dzisiaj cały dzień jakiś taki klapnięty. Chyba odreagowuje wczorajszą traumę po kapieli. A dzisiaj czeka go jeszcze vet!:shake: Ta wiadomośc to go chyba dobiła:evil_lol: [url]http://img152.imageshack.us/img152/8696/spanie2as4.jpg[/url]
-
Cześć my u Was pierwszy raz! Na razie zapoznajemy się z galeryją! Fajowy! Tyle fałdek do całowania! [IMG]http://images22.fotosik.pl/102/49a6dfd5cf2a6ee5.jpg[/IMG]
-
[quote name='dealer']witanko:)[/quote] Może wy napijecie się ze mną kawki bo nikogo nie ma i nie mam z kim a sama nie lubiem:shake:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześć Bonitka! Witamy się w porze kawki a tu cię nie ma i z kim mamy chlupać tą kawę?:roll: