Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Jak miło znów was zastać! My też jesteśmy i czekamy na kawę!!!
  2. Cześć Medorki! meldujemy się po weekendzie i jakież znów zaskoczenie - króliczek nie spasował?:razz: Na razie spadamy do naszej galeryjki pozmniejszać zdjęcia bo mod nas ściga:oops::evil_lol:
  3. Jutro więcej duzo wiecej - obiecujem:lol: A teraz lecem! PA!
  4. [quote name='caroolcia']Cześc łobuziaki! Pakować kanapki i aparat (czekamy na nowe foteczki) i na długaśny spacerek z piesiakami! Taka ładna pogoda a wszyscy przed kompami...![/quote] Juz my są! Zgodnie z umowa mam foteczki ale na razie wstawię tylko kilka bo na imprę się spieszę a jeszcze się trza wyszykowac co by ludzi nie straszyć:evil_lol: To z lasku: Patyczki to najlepsza sprawa - im większe tym lepiej! [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8052/dsc01949uu3.jpg[/IMG] [url]http://img49.imageshack.us/img49/4463/dsc01955io3.jpg[/url] Ucieszony ryjek:loveu::loveu::loveu: [url]http://img463.imageshack.us/img463/3206/dsc01909fc1.jpg[/url] I skoczek do tego. Sory, że troche nieostre ale jego złapać w kadrze to wyższa szkoła jazdy:diabloti: [url]http://img404.imageshack.us/img404/8660/dsc01921ab6.jpg[/url] I bieg po patyczek! [url]http://img50.imageshack.us/img50/5263/dsc01929rk7.jpg[/url] [IMG]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/IMG]
  5. [quote name='caroolcia']Kusicielka...tak człowieka na diecie meczyć...:evil_lol: Swoją drogą ciepłe dni tuż tuż - czas rozpocząć "akcję lato" ;) bo tłuszczyk na mrozy już się chyba nie przyda :lol:[/quote] Eeee tam - kochanego ciałka - i takie tam bzdety :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='madzia i medor']A tam gadasz:razz: Ładnemu we wszystkim ładnie:razz: :loveu: :loveu:[/quote] Ot co! Trafiłaś w samo sedno!:evil_lol:
  7. [quote name='madzia i medor']Ja to tak średnio na jeża, ale Ewka to specjalistka - rasowa dresiara:diabloti: Jeżeli jednak chcesz poznać moje zdanie, to ja proponuję coś w różu:loveu:[/quote] Domyślam się:cool1: Tylko ja w rózowym to nie najlepiej się prezentuję a nie chciała bym wszystkich w kosciele rozbawić:evil_lol: [quote name='bonita'][B]Qurcze teraz dopiero jestem:oops:[/B] [/quote] No wiesz! Chyba się (nie) obrażę:evil_lol: [quote name='bonita'][B]Też zauważyłaś co to za peljboja ma[/B]:evil_lol: [/quote] Wisz trudno nie zauważyć tak wali po oczach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='bonita'][B]No, a ja mam problem z wyborem qurcze :shake: zawsze mi coś nie pasi:evil_lol:[/B][B]:loveu: :evil_lol: [/B][/quote] To ty wybredna jesteś!:razz: Prawdziwa rasowa baba! Jak B... kocham!
  8. [quote name='madzia i medor']To ja czekam:grins::grins:[/quote] Pocieszę cię - właśnie poszedł skruszony dokonac zakupu - więc jak dam rade to powstawiam wczesniej. Jejku ile byków zrobiłam - no ale co tam nie chce mi się poprawiać:diabloti:
  9. [quote name='madzia i medor']Tak, o dresie:diabloti:[/quote] To może mi doradzisz kochana!:razz: Bo wiesz ja o dresach nie wiele wiem a ty widzę się orientujesz:evil_lol:
  10. apple

    ADHD u Bokserki

    [quote name='Franca81']Moja "super" sąsiadka będąc na dole pod oknami macha i woła do Sato. :cool1: A ja się dziwię czemu okna mają coraz mniej białej farby. :p Prosiłam ją ale ona nadal swoje (takich sąsiadów to normalnie...... ). :angryy:[/quote] Pogratulować pomysłowości tej Pani! Na prawdę! Ja bym na to nie wpadła! Do tego to trzeba chyba kończyć specjalne szkoły:evil_lol:
  11. [quote name='madzia i medor']A gdzie fotki z lasu:razz:[/quote] Zrobione już kochana tylko mój kochany husband:loveu: zgubił gdzieś kabelek od aparatu:cool1: i nie mogę ich wrzucić na kompa. Ale dzisiaj po południu idę do marketa to zakupię ci ja ten kabelek i powstawiam!
  12. Tu nas jeszcze dzisiaj nie było!! Dealerki gdzie wy są?:mad: Klajd już chyba macie to co wessało was czy co???:razz: meldować się tu już późno nie spać, nie spać, nie spać powtarzam!!!!!:evil_lol:
  13. [quote name='madzia i medor']Ujawniam swoje prawdziwe oblicze:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: ;)[/quote] czyżbyś była fanka pewnej grupy?:razz: - "..pokarz swoją twarz, swą prawdziwą twarz....":evil_lol::diabloti:
  14. [quote name='evanescence']koło domu ;p;p; WIELKOPOLSKA GÓRĄ[/quote] Nam sierotom ze śląska pozostaje patrzeć i zazdraszczać:placz::placz::placz:
  15. [quote name='ferraribox']quote=apple;5005296]Wpadliśmy sprawdzić czy już wstaliście???:eviltong:[/:lol: quote] Jak miło:lol: Jak byłam dzieckiem to mama sprawdzała:evil_lol:[/quote] patrz jaka ja sprytna jezdem:evil_lol: Tradycji musi stać się za dość! A czy ja mogem na kaffke się wprosić! Mogę się wkupić ciachem:razz:
  16. [quote name='madzia i medor']Jak to gdzie:cool3: A no tu, ukryłam się pod przebraniem róziowego klólika:multi: [/quote] No właśnie widzę!:crazyeye: Zmieniasz image???:razz:
  17. [quote name='Kate I Luka']Mamcia poszła dresik na komunię kupować :eviltong: :eviltong: Dzień dobry :loveu:[/quote] Dobry! Ahhhhhhh! Bo to już ta pora! Ja jako matka chrzestna też powinnam o czymś pomyśleć???
  18. [quote name='evaxon']witanko:multi: Hej HeJ Kochani! :loveu: ło boziu jaki powazny boxio:evil_lol: :loveu:[/quote] A co?! Przecież mam już te swoje latka:evil_lol: [quote name='drzalka']Hej Kronosku :multi: :loveu:[/quote] łapka na powitanko kochani!!! [quote name='Agnieszka PPP']Cześć:p Buzial dla braciszka Krosia od Almy:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] I vice versa tylko z większą ilością ślinki:evil_lol: ( bo cosik się dzisiaj ślinimy?!) [quote name='ferraribox'][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5112/tnjab04ls5.jpg[/IMG]DUMNY KROSIU Z TAKIEGO TRONU:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::loveu: [/quote] A co? Ty byś nie była????:evil_lol:
  19. Cześć Kochani ja się melduję! Bo Krosiu to się dopiero na drugi bok przewraca:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Medorki gdzie wy są??? Jak na spacerku to wybaczam:lol: i czekam!:cool3:
  21. Wpadliśmy sprawdzić czy już wstaliście???:eviltong:
  22. Witamy się w weekend! No na prawdę postawa i mina tropiciela:evil_lol: [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/4576/vvsr5.jpg[/IMG] ale widać tropienie muchy to meczące zajęcie! Myśle że lepiej zastosować lepy bo psa zajedziecie droga Pani!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5334/v3gk5.jpg[/IMG]
  23. [quote name='madzia i medor']Mamcia, kaj się podziewata:razz:[/quote] Madzia a co twoim avatarkiem??? Jakiś nowy króliczek widzę:razz::razz::razz:
  24. Bonita!!!!! Raz dwa do nas!!! Pora kawki!!!!!:mad:
  25. Kobieto nie znęcaj się nade mną!!!!:mad::mad::mad: Powiedz lepiej gdzie ty masz ten raj???
×
×
  • Create New...