-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
chcemy więcej śmiesznych fotek:)
-
[quote name='keleris']sliczny falfun i moje gratki :)[/quote] Dzieki to moje cudeńko - chociaż w tej chwili mnie denerwuje bo nie da mi posiedzieć na Dogo gdyż bardzo chce żeby się nim zająć:loveu::evil_lol:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='madzia i medor']Oooo:-o to gratuluję:multi: :loveu: będzie kolejna/y bokseromaniak:loveu:[/quote] Bkseromaniaczka :) już ja się o to postaram:evil_lol:
-
[quote name='madzia i medor']No nie wierzę kto to do nas wrócił:-o Cieszę się, że te gorsze dni minęły:p :p Wkońcu można znowu tego przystojniaka pooglądać:p [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8827/tnzdj281cie266changedqz4.jpg[/IMG][/quote] No bardzo się cieszę, że mnie nie wygnaliście:oops:. Ale teraz to mogę się przyznać co się stało! Będę mamą:multi:. Pierwsze 6 miesięcy ciąży spędziłam w objęciach.... muszli klozetowej. Po takich seansach kilka razy dziennie nie byłam w stanie robić nic innego jak tylko SPAĆ. Ale teraz czuje się rewelacyjnie i jestem. Bardzo za wami tenskniłam:loveu:
-
Cudo! [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1264/0221008yb7.jpg[/IMG] Ona to powinna startować w konkursie na najśmieszniejsze minki. I miejsce gwarantowane! Modelka jedna:loveu:
-
[quote name='ksara']Życie z 7-ką bokserów to dopiero przyjemność :multi:[/quote] No nie !:crazyeye: Ty to masz super - szczęśliwy człowieku!!!!
-
Nie mogę wymiękam - po prostu fantazja. Powiedzcie mi co te boksie maja z tymi rozbrajającymi minkami:loveu: [[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/4382/dsc00269lz0.jpg[/IMG]
-
No ja też witam i bardzo się cieszę że znów jestem z wami.:multi: Będę zaglądać co u was słychać ale zapraszam też do Krosiowej galeryjki - wkleiłam nowe fotki.:loveu:
-
A to kolejne foteczki mojej Titulinki. Ale mam jęzorek;) [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9384/tnzdj281cie017apy1.jpg[/IMG] I zgrabna linię :) [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6149/tnzdj281cie264awz0.jpg[/IMG] A to mój wampirek szajbusek:loveu::evil_lol: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8827/tnzdj281cie266changedqz4.jpg[/IMG]
-
[quote name='kaszalocik']a mój Boksiu gdzie? :P Saba - 31.05.2002[/quote] Nic się nie martw mojego Krosia ( 04.07.2004) też nie ma mimo że już dawno go zgłaszałam. Może wkrótce ktoś wprowadzi zmiany.;)
-
Bardzooo dawno mnie nie było ale widzę że Theta urocza jak zwykle:loveu:
-
Bokser, bokser, bokser i po 1000 kroć bokser. Czyżbym była stronnicza?:razz:
-
[quote name='boksiedwa']Nie koniecznie trzeba mieć warunki :) czasem wystarczy trochę szaleństwa :D Jak odeszła moja Figunia to mówiłam, że nie chcę następnego boksera, ale miesiąc później już zaczęłam szukać po necie szczeniaka a rok później zawitała do nas mała diablica :)[/quote] No nie wiem czy warunki lokalowe w przypadku bokserów nie mają znaczenia. Spróbuj trzymać dwa wulkany energii na 40 m kwadratowych?! Ja sobie tego nie wyobrażam.:evil_lol:
-
Chcę tylko powiedzieć, że zazdroszczę wszystkim którzy maja warunki na dwa boksie. Gdybym je miała to na pewno miała bym parke- to cudowna rasa a jest jeszcze cudowniej jak się ma dwa takie szajbuski:loveu:
-
To moja Titunia na spacerku- Jak jeszcze wychodził bez smyczy bo teraz zrobił się z niego taki urwis że zaczynamy szkolenia od poczatku: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7075/tnzdjcie002asn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4555/tnzdjcie004eo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9303/tnzdjcie005nj8.jpg[/IMG] A to ostatnio moje ulubione zdjęcie - mój mały kosmita! [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6578/tnzdjcie007aj5.jpg[/IMG] A tak wyglada zadowolony piesio! [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4678/tnzdjcie014sv4.jpg[/IMG]
-
mam foteczki mojej żabci, których na pewno jeszcze nie widzieliśie. Biorę się do zamieszczania.
-
Bardzoooo Was wszystkich przepraszam! Dawno mnie nie było! Ale sie bardzo w moim zyciu ostatnio zamieszało i najpierw musiałam się z tym wszystkim poukładać. Na poczatku nie mogłam się odezwać a potem nie byłam w stanie! Ale Na szczęście moje gorsze dni minęły i jestem do dyspozycji. Niecierpliwie czekam na kontakt z Wami kochani!!!:loveu: Mam nadzieję że mi wybaczycie???
-
[quote name='madzia i medor'][SIZE=6][COLOR=black]Hallo :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/SIZE][/quote] Hej! hej! Ozdywam się z zaświatów!:oops:
-
Może nie dostarczasz jej wystarczająco dużo atrakcji w czasie spacerów. Spróbuj zabawy z piłeczką lub jej ulubina zabawką. Może patyczki lub kopanie norek??? Nie wiem co ona lubi. Może spróbuj ją czymś zainteresować? Powodzenia!
-
[quote name='madzia i medor']He he, musiałam, bo wiedziałam, że zareagujesz Moniczko;) :multi: :multi: No to czekamy :p[/quote] Hej Madzia co to za niecne podstępy!!!:cool3: Nie ładnie tak stresować kolezanki!!!!
-
Śliczna usmiechnięta moduńka :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1646/metamorfoza1rx6.jpg[/IMG]
-
[quote name='ulvhedinn']Powiem tak: to jest prawie zawsze wina właściciela... Dwa przykłady: 1.moim spacerowym znajomym jakiś (...) potrącił psa idacego na smyczy, szedł tuż przed nimi, a facet jechał bardzo szybko po pasie dla tramwajów (gdzie samochodom nie wolno!!!)- oni popatrzyli, tramwaj nie jechał, ruszyli, a ten gnój wyskoczył, stuknął psa i zwiał:angryy: :angryy: :angryy: Pies żyje, ale po urazie miednicy powłóczy tylnymi łapami:-( 2. Znam pana, któremu ktoś celowo przejechał psa... Pies karny owczarek biegł obok roweru, błąd, że od strony jezdni... Było ciemnawo, za miastem, samochód nadjeżdżając ostro zatrąbił, spłoszył psa, celowo go najechał i zniknął... Pan został, przewrócony, z zerwaną smyczą w ręce...:placz: ma taki uraz, że nie chce mieć następnego psiaka:-( :-( :-( No to juz nie wina to po prostu paskudne hamstwo!!!!:angryy: :angryy: :angryy:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]w takim razie będziemy baaaardzo cierpliwier czekać, ale po powrocie z rancho prosimy o zasypanie nas fotkami :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Tak w ogóle to dzieńdoberek :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Hej!!! Miło mi!