-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Kate I Luka']zapasy czy judo??? :) [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3986/dsc00297cx0.jpg[/IMG][/quote] Wresling może???
-
[quote name='madzia i medor']Tak mamuś, pamiętam gnałyśmy jak formuła1:cool3: :evil_lol: :evil_lol: Będzie dobrze, pies musi tylko kojarzyć obecność dziecka nie jako zagrożenie, a jako coś przyjemnego:p[/quote] Postaram się ale on jest taki zazdrosny o mnie i mojego męża...:shake:. Postaramy się, żeby było ok - będziemy relacjonować. W razie czego pomożecie mam nadzieję:razz: ???
-
[quote name='bonita'][B]Po dupie[/B]:mad: :evil_lol: [B]Moja była koffana jak się dziecko urodziło:loveu: , najgorsze były jednak spacerki wózek-ja-pies:p , Merol był zawsze takim posłusznym psem, więc najczęściej bez smyczy chodziła. Ale jak szłam z wózkiem to się jej coś odmieniło, normalnie jej odbiło i zaczęła mi uciekać:mad: , gonić jak głupia po ulicy:crazyeye: samochody stawały, a ja dalej za nią z wózkiem:mad: . I tak było wiele razy, aż przestałam ją puszczać:shake: . Nie wiem czy to robiła z zazdrości, żeby zwócić na nią uwagę- może. Teraz dzieci są wieksze i już jej to minęło.[/B] [B]Pozdrowionka :)[/B][/quote] Bonita dzięki za informację. tego właśnie się obawiam. Myślę, że zrobi się niegrzeczny bo zawsze był bardzo rozpieszczany i kochany i obdarzany naszą uwagę. Myślę, że zrobi mi numery dlatego jeśli możesz to przypomnij sobie co twój piesio jeszcze robił. Im więcej dowiem się za wczasu tym lepiej wszystko zaplanuję.
-
[quote name='madzia i medor']Ja myślę, że dobrze :lol: Tylko nie może poczuć zagrożenia ze strony nowej istotki w domciu:p :p :p[/quote] No i właśnie tego się obawiam. Tzn. jestem pewna, że krzywdy dziecku nie zrobi bo kocha dzieci ale obawiam się że może się zrobić niegrzeczny i nieusłuchany jak diabli - i co wtedy???:roll:
-
[quote name='Agga'] [B][COLOR=darkgreen]Nie było mnie jakis czas. Wczoraj wpadłam na chwilke nie doglądnęłam wszystkich tematów. Prosze sprawdzić czy dobrze wpisałam.;)[/COLOR][/B][/quote] dzięki Agga! Jesteśmy- nareszcie! :multi::multi::multi:Tylko jeszcze taka mała prośba mozna zmienić imię z Kros na Kronos ;). Z góry dzieki!!!!
-
Aga dzielna kobitka z ciebie - prawdziwa Matka Polka ... hehe:razz:
-
[quote name='AgaiTheta']Theta z Nikosiem ogląda bajkę: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8508/0302002ml3.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9082/0302003gh2.jpg[/IMG][/quote] Hahaha.:evil_lol:Thetunia to chyba nie ogląda:loveu::lol:. Ale słodko razem wygladają. I Theta też lepiej niż po zabiegu. :multi:
-
[quote name='AgaiTheta']a tu moja myszka po zabiegu :-( [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1016/0302001ff1.jpg[/IMG] [/quote] O jakie biedactwo kochane, aż mi się serducho kroi - całujemy, całujemy......:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='AgaiTheta']Ładnie tu się dzieje! Zero litości dla dwunogowców tylko czworołapy się liczą :evil_lol: Thetka dzisiaj ma nerwa i się obraziła na mnie - wraca do formy :evil_lol: :multi: ...a Nikoś jak biedronka rozrabia jak małpiszon.[/quote] O cieszymy się że Thetuni wróciły babskie humorki - widać że wraca do normy:evil_lol:. I dlaczego od razu tak ostro:razz: biedronki tez lubimy!!!!:lol::loveu:;)
-
[quote name='Bodziulka']z Thetą :diabloti: ospa potrwa jeszcze z 3 tygodnie, spokojnie zdążysz do lekarza z nim ;) :evil_lol:[/quote] :turn-l::turn-l::turn-l::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='AgaiTheta']Spokojnie kochani, Agga (nasz mod szanowny) miała urlop, ale niebawem wróci :loveu:[/quote] To jak wróci to trzeba ja zbałamucić o zmiany....:eviltong:
-
[quote name='madzia i medor']:cool1: :loveu: :loveu: I jak czuje przyszła mamusia:cool3:[/quote] Mamusia czuje się nieźle, chociaż ostatnio trochę mi ciężko. Doskwierają nabrane na siebie kilogramy:-(. Ale tak poza tym to kwitnąco. Zastanawiam sie tylko jak Krosiu zareaguje na dzidziusia w domu:cool1:??
-
[quote name='AgaiTheta']Lepiej, nie lepiej - sama nie wiem. Dzisiaj widać, że strasznie ją boli, teraz poszła spać troszkę, kazała się wsadzić na kanepe u Nikosia i chrapie.[/quote] Ooooo! To posyłamy jeszcze więcej buziaczków!:loveu: Niestety przeszła taka operację, że każdego by bolało.... niestety. Ale trzymamy kciuki, że by jak najmniej i najkrócej. Będziemy do was zagladać i czekamy na dobre nowiny! trzymajcie się!
-
Całuski dla Thetuni od Nas. Mamy nadzieję, że dzisiaj juz lepiej. Dajcie znać co u was!
-
A skoro terrorysta to trzeba spełniać żądania - zaraz sprawdzę czy jeszcze coś mam.............. Spanie na siedząco np. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/725/tnjab04lj1.jpg[/IMG] I jeszcze coś takiego znalazłam: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8045/tnzdj281cie018achanged1jq3.jpg[/IMG] I takie [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4884/tnzdj281cie269zj2.jpg[/IMG] I nie wiem czy to już było??? [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/5454/zdj281cie284ns1.jpg[/IMG] I to chyba na razie tyle.... Jak znajdę lub zrobie więcej to wkleję.
-
[quote name='madzia i medor']No dobra, to teraz następny krok :razz: I znowu nima foteczek:mad: :cool1:[/quote] terrorystka!!!! [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7123/zdj281cie262ap7.jpg[/IMG]
-
[quote name='zaba14']A ja się nie dziwie, piaskownica jest dla dzieci, nie dla psów ;) i niech tak pozostanie.[/quote] Zgadzam się! Ale czesto widze właścicieli którzy pozwalają psom załatwiać sie w piaskownicy i jeszcze się dziwią że się im zwraca uwagę:shake:
-
[quote name='madzia i medor']:cool1: :cool1:I to skutecznie :cool1: :evil_lol:[/quote] No ba!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Mój często ma problemy z żoładkiem, uszkami i oczkami. Ale wiem że nowotwory to też zmora boksiów:shake:
-
[quote name='toto']A ja mam pytanie gdzie mam chodzić z psem ostatnio mój pies był na smyczy i w kagańcu /gordon / od pewnej starszej pary dowiedziałam sie ze nie powinnam chodzić po chodniku to po czym . nerwy mi puściły powiedziałam ze on w taką pogodę nie powinien wcale z domu wychodzić .Wiem ze nie powinnam tak mówić ale czy duży pies ma zakaz chodzenia po chodniku :mad:[/quote] No przestań! Jeśli jest w kagańcu i na smyczy to ja bym sie w ogóle w dyskusje nie wdawała tylko - olała babę! Ja miałam ten sam problem z moim psem. Pewien sąsiad miał ogromne problemy z faktem iż ja udajac się na spacer do lasu ( gdzie nie można się dostać nie przechodząc obok jego okien) z moim psem przechodzę obok jego bloku, że notorycznie mnie nagabywał, opieprzał itd. Po prostu codziennie na mnie czekał w oknie! Codzienne spacery z Kronosem wiązały sie z kłótniami z tym cymbałem. Pytałam go juz czy ja mam się teleportować do tego lasu żeby mu nie przeszkadzało i aby mój pies nie "zanieczyszczał mu powietrza swoją obecnością"? W końcu zrozumiałam, że jemu zwyczajnie nudzi się w domu i potrzebuje rozrywki. Zaczęłam go ignorować zupełnie i po trzech dniach najpierw wyzywania ( z wściekłością potem z bezradności że nie dam si.ę sprowokować) potem rzucania mi mrożących krew w zyłach spojrzeń - facet odpuścił i znalazł sobie inne hobby! Chcę tylko powiedzieć, że ludxmi nie ma się co przejmować tym bardziej jeśli nie mają racji bo nie którzy po prostu się nudzą i w ten sposób zatruwają nam krew. Moja rada - olej takie sytuacje.... Zadbasz o swoją higienę psychiczną i będziesz zdrowsza/szy;)
-
Haloooo! Czy ktoś wprowadza na tej stronce zmiany!!! No chyba że nie przyjmujecie już nowych boksiów:-(???
-
[quote name='bonita'][B]Rany:crazyeye: tożto hiba Bahamy[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8827/tnzdj281cie266changedqz4.jpg[/IMG] [B]Sliczny zajączek[/B]:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Bahamy...................... mmmmmmmmmmm,:loveu::loveu::loveu: ale się rozmarzyłam. Niestety to nasze obskurne Jaworzno - tylko latem
-
[quote name='evaxon'][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3742/tnzdj281cie010iu8.jpg[/IMG] jakie buziunie usmiechniete:loveu: ale u was cieplo:crazyeye: :evil_lol:[/quote] Miłość nas grzeje:loveu::evil_lol:. Ale tak serio to sierpień 2006!
-
[quote name='madzia i medor']i znowu Was nie ma:mad: :mad:[/quote] Jesteśmy ! Jesteśmy! tylko mieliśmy pracowity weekend! Kupowaliśmy nowy rodzinny samochodzik. Madzia widzę, że tym razem interweniujesz od razu! No gestapo - słowo daję - hahaha:evil_lol:
-
Wstawiam kolejne foteczki mojego drańciucha- zaraz sobie na jęzor nadepnie...hi hi hi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7819/tnzdj281cie273iz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/614/tnzdj281cie276tv1.jpg[/IMG] A tu znowu pokazuję jaki jestem przystojny [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9494/tnzdj281cie283zw2.jpg[/IMG] A tu z moją Pańcią... kochaną:loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3742/tnzdj281cie010iu8.jpg[/IMG]