Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Cześć kochani! chciałam zameldować ze już jstem!!! Kochani wesołych mikołajek!!!!
  2. Kochani troszkę zdjęć Alusi z Krosiem popstrykałam i wstawiam: Krosiu postawił sobie za punkt honoru że bedzie pilnował Alutki ale chyba mu się przysnęło:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/1209/tnobraz040pj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7329/tnobraz031be5.jpg[/IMG] A mała to wykorzystała - jedyna okazja co by sobie potarmosić [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6681/tnobraz010jo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1883/tnobraz024eh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/7954/tnobraz044zm0.jpg[/IMG] A tak się zmęczyłem tym pilnowaniem [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6393/tnobraz032bi2.jpg[/IMG]
  3. Bonitka co ty tak znikła? Miałam się odezwać jak wrócę a tu nikt na mnie nie czeka?:placz: Gdzie ty się podziewata????
  4. Witam! Dawno mnie u was nie było wiec wpadam w odwiedzinki. Mikołajkowe:x-mas:Jak tam Mikołajki piesio obdarowany??????lepiej żeby tak:mad:
  5. [quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Gratulacje :loveu: sliczne malenstwo :loveu: Duzo zdrowka :) Witamy :)[/COLOR][/B][/quote] Hej Hej! Witamy i dziękujemy za życzenia.
  6. [quote name='Aga76']Saruś, coś masz pod tęczową podusią Na pewno same pyszności....
  7. jak tam Madzia twój Dinuś i Medorek już po wizycie Mikołaja??? O tobie oczywiście nie wspomnę- ale pochwal się - rózga czy prezencik???:razz:
  8. Szczerze się wzruszyłam- na prawde ! Pieknie o Was napisałaś. Przypomiał mi sie kwiecień tego roku kiedy to po 18 latach wspólnego życia pożegnałam mojego wiernego przyjaciela Dżekusia. Współczuję ci i wiem co przeżywasz! Trzymaj sie ciepło!
  9. I jak tam poród! Akuszerko kochana! Tylko tam nie mdlej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- daj znać jak te cudeńka wygladają jak juz wyjdą na ten świat!
  10. [quote name='Medorowa']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mdleje::mdleje: Jest cudowna[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_217v.gif[/IMG] Gratulujemy i życzymy duużżżżoo zdrówka[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_218v.gif[/IMG][/quote] Dziękujemy bardzo! A u was Madziu widzę same zmiany! nawet nick masz inny! wszystko się zmienia jak Boga kocham nie nadążam! Jak tam Medorek śliczniutki sie miewa???
  11. Mam tez parę zdjęć z Alą i Krosiem ale to później bo muszę je zrzucić na kompa.
  12. Zgodnie z umową powstawiam kolejne foteczki: A to już moja kruszynka w domku- pierwszy dzień! [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/416/tnobraz092df0.jpg[/IMG] Pierwszy spacerek! [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1001/tnobraz114rx6.jpg[/IMG] A tutaj juz troszkę starsza- uszka ma jak elfik.:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3963/tnobraz160lp8.jpg[/IMG]
  13. Kronosek jak głeboko śpi to cały dom go słyszy tak poszczekuje przez sen z pokazywaniem zębów włącznie. Często macha też ogonkiem, popiskuje i dokądś biegnie- ale dokąd....????
  14. Cześć Madziu ! Wpadłam się przywitać! Pamiętata mnie jeszcze???:razz:
  15. [quote name='agbar']najwygodniejsza pozycja do odpoczynku:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/69/b3e5b0f602549ef5.jpg[/IMG][/URL][/quote] ale kanapowiec :loveu:
  16. Po długiej nieobecności :oops: wpadam sie przywitać i zapraszam do nas
  17. I zagodnie z umową wstawiam kilka (na razie) zdjeć mojej Ali. A to ona zaraz po narodzinach - tatuś szalał z aparatem :evil_lol: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3605/tnobraz031mz3.jpg[/IMG] A to już jak ją okapali i ubrali - ślicznotka moja!:loveu: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4848/tnobraz069bx2.jpg[/IMG] Słodziutko śpi - prawda? [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9265/tnobraz062cp2.jpg[/IMG] Dobra reszta potem bo mój mały łobuziaczek się złosci i muszę kuknąć o co chodzi. Do jutra! Jutro więcej!
  18. Hej kochani! wracam po dłuuugiej nieobecnosci... ale wracam. Moja mała juz na tyle potrafi zająć sie sobą że jestem w stanie wygospodarować troche czasu na moje ukochane Dogo! Strasznie mi was wszystkich brakowało. Mam nadzieję że jeszcze o mnie całkiem nie zapomnieliscie. Postaram sie jak najszybciej wstawić troszkę fotek mojej córci, która wlasnie się tu rwie do pisania ( mała dogomaniaczka- hahaha:loveu:) i dlatego moze robie trochę blędów. Sorry. Tak długo mnie nie bylo że chyba zeby przegrzebać się przez zaleglosci to bede siedzieć po nocach - no chyba że "któś" życzliwy mi wszystko streści:modla::modla::modla:. A teraz szybciutko wam odpiszę: [quote name='bonita'][COLOR=red]Wielkie Gratulacje Apple !!!!!!!!![/COLOR][/quote] dzieki bardzo! Mój mały skarbek kochany jest strasznie absorbujacy ale kochany! [quote name='bonita'][B]Strasznie się cieszę że już masz poród za sobą ( o wszystkim napiszesz w póżniejszym terminie :D) :multi: Przybyła kolejna bokseromaniaczka :multi: Sjuper, sjuper :multi:.[/B] [B]Pozdrawiam serdecznie życzę dużo zdrówka córusi i Tobie oczywiście :loveu: Wstaw fotki córci jak znajdziesz czas :loveu:[/B] [B]A a jak mała ma na inię, bo jakoś nie doczytałam?[/B][/quote] Bonitko ja też się cieszę że poród mam za sobą. Nie było tak źle jak myślałam- da się przeżyć! Dziękujemy ze życzenia zdrówka. Chyba sie sprawdziły bo Ala jest - odpukać- bardzo zdrowa i pogodna. Na początku miała trochę kolek (koszmar) ale juz od dawna mamy to za sobą. Rosnie teraz bokseromaniaczka. Bardzo lubi Krosia goni go bez przerwy w chodziku i ciagnie a to za ogon a to za uszy z czego Krosiu jest średnio zadowolony. Cały czas się dziwi ze "to małe coś" już zaczęło sie ruszać i jest w nieustannej pogoni za nim. No coż bedzie musiał się przyzwyczaić. [quote name='bonita'][B]Żeby tylko pościków nie zżarło :([/B] [B]Pozdrowionka :loveu:[/B][/quote] A ta już się martwiła na zapas- no przeciez w końcu jestem. I bede!
  19. cześć Bonitka! Wpadam was odwiedzić bo akurat mam momencik. Widzę że siedziałaś do późna więc pewnie śpisz - no to spadam!
  20. cześć Medorki! Meldujemy się u was bo dawno nas nie było! A widzę że u was tyle się podziało że ho ho! Muszę nadrobić zaległości w lekturze waszej galeryjki - no więc startuję!
  21. [quote name='madzia i medor']Hallo Moniczka:mad::mad:[/quote] Hej Madzialena Kochana!!! [quote name='Agnieszka PPP']Witam:p U Ciebie też brak czasu pewnie tak jak u mnie:roll: ;) Pozdrawiam[/quote] No w tej sytuacji w ogóle go nie mam!:p [quote name='bonita'][B]Cześć :) Wpadłam Cię zaprosić na kaffę Wiem że dogo ledwo działa, ale kafy się możemy napić, no nie?[/B][/quote] Kochana bardzo bym chciał jeszcze nie jedną kaffkę z tobą wypić ale teraz to nie mam nawet czasu do kibla skoczyć! Jak tylko się odrobię i oswoję z sytuacją jestem u ciebie pierwsza na kawie! Caluję mocno Pa!
  22. [quote name='drzalka']:loveu: Hej Kronosie piekny molosie :loveu:[/quote] hej kochani!:multi: Drodzy Kochani Odwiedzajacy Nas Dogomaniacy! Chciała bym się z wami podzielić tym szczęściem jakie mnie spotkało. A mianowicie 25.04 o 13.50 zostałam mamą pięknej zdrowej dziewczynki. Zajmuje mi ona teraz niemal cały czas więc rozumiecie dlaczego nie ma mnie ostatnio na Dogo! wszystkie zdjęcia Krosia muszą trochę poczekać aż się znajdę w tej nowej sytuacji. niestety teraz nie bardzo mi to wychodzi bo nie mam nawet czasu do kibla skoczyć. Teraz korzystam że mój aniołek chwilowo śpi więc szybko wystukuję do was tę wiadomość. Wybaczcie znikam na jakiś czas. Ale po powrocie nadrobię wszelkie zaległości - obiecuję! trzymajcie się ciepło! Będe za Wami tensknila! Do szybkiego!!!! Caluje Apple
  23. cześć medorki kochane! wpadam tylko na chwilkę żeby przeprosić za tak długą nieobecność ale chyba mi wybaczycie! 25.04.07 zostałam mamą małego kochanego szkraba:loveu:tak wię nie mam chwilowo czasu was odwiedzać. Jak tylko trochę dojdę do ładu ze wszystkimi obowiązkami to na 100% wpadnę do was się przypomnieć! Posyłam 1000 buziaków i do zobaczenia? (tak coś głupio ale co tam)
  24. Cześć Bonitka! Wpadam do ciebie żeby przeprosić że tak dawno mnie nie było ale..... tu się muszę pochwalić 25.04.2007 o 13.50 zostałam mamą małego robaczka:loveu: i niestety nie mam na razie możliwości odwiedzania cię gdyż to bardzo absorbujący robaczek:loveu:. Korzystam teraz że chwilowo nie jest przypiety do mojej piersi i chcę tylko powiedzieć że znikam na chwilę! Jak już się trochę poukładam to wpadnę na kawkę! Na razie :hand:
  25. [quote name='madzia i medor']A ja mam psa obronnego:razz: :razz: :cool1: Opluje w razie potrzeby:evil_lol: [/quote] A ty myslisz że jakiego ja mam co?:cool3: Mój to zamemla na śmierć i jest dodatkowo wyposażony w oryginalny sprzęt chłostający :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
×
×
  • Create New...