Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='evanescence']U mnie ładne bo moje :):)[/quote] Szczęściara!:evil_lol: Pożałuj chociaż innych:-(
  2. [quote name='evanescence']Jakbeda nowe fotki w twojej galeri prosze napisz tu żebym mogła pogladać sobie :P:P[/quote] ok! Damy znać!
  3. Gdzie tak pięknie jest???? Ja tam chce ale już!!!!
  4. [quote name='bonita'][B]Diki też taki fotelik ma na balkonie, zawsze jak jest zmęczony bieganiem po ogrodzie , to idzie się na niego chwilkę zdrzemnęć:evil_lol: , a jak czasem siadam na ten fotelik, to zaraz Diki się do tyłu za mnie pcha i mnie z niego zrzuca:evil_lol: . Taki pieron:p .[/B][/quote] Krosiu tak samo i jeszcze obdarza mnie spojrzeniem pełnym wyrzutu! Zejdź babo z mojego fotela:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Eeee tam!:evil_lol: Boksie, boksie, boksie:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Przecież nie mogę być gorsza:eviltong: Jaworzno też wita (ponownie )
  7. [quote name='bonita'][B]Nie za dobrze mu czasem[/B]:evil_lol: [B]Widać jak powoli mu się oczka zamykają... i za chwilkę pewno będzie musiał się położyć:evil_lol: [/B][/quote] Jakbyś zgadła! Najpierw majestatycznie zasiada na swoim tronie a potem przysypia na siedząco aż mu się łapy nie rozjadą:evil_lol::loveu: i wtedy to juz nie ma rady - uderza w kimono:lol::lol::lol:
  8. [quote name='Basia_Sz']Aaaaaach! To Dealerowa po klajd polazła? :razz: Uuuuu, to chyba tak prędko nie wróci...:shake:. Zacznie wybrzydzać.... wybierać.... przebierać..... butków szukać pasownych..... potem torebki..... :shake: Cały dzień z głowy :roll:[/quote] Oj! Oj! Prawdziwa baba z niej! Nie ma to tamto!:eviltong:
  9. [quote name='caroolcia']Zycze wszystkim miłego weekendu i uciekam za per minutek do moich potworów ;) Do poniedziałku![/quote] Paputki!:hand:
  10. [quote name='caroolcia']hi hi hi i ta standardowa mina na "gułę" ;) Pięknie i od razu widać, że to moja prywatna (nie)ruchomość ;) :evil_lol: pozdrawiamy i zyczymy miłego weekendziku! W poniedziałek będziemy podziwiać nowe foteczki[/quote] Bardzo prywatna!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ok zapraszamy na nowe foteczki!
  11. [quote name='bonita'][B]Nie ma to jak pyszna kawka z samego rana :grin: a do tego śmietanka i ciasteczko:loveu: fajnie sobie tak posiedzieć popijając kawkę w Waszym gronie :D[/B] [B]Już wypiłam.[/B][/quote] Bonita dzieki tak mnie podbudowałaś! Bo zżerały mnie wyrzuty sumienia! też do kawki popychałam ciacho:oops:. Tylko o tym sza! Nie mów nikomu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerkowa... cho no tu... :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Chyba ją wcięło:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. apple

    ADHD u Bokserki

    [quote name='Franca81']Znam to z autopsji. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najgorsze jest to że Sato jak ja zaczynałam ględzić i sprzątać to łapał zniszczone rzeczy w pysk i mi przynosił bym się z nim pobawiła. :diabloti: A mi w tym momencie ciśnienie rosło. A jak wkurzona zaczynałam w niego rzucać zniszczonymi rzeczami (miekkimi i niewielkimi) to dupek zamiast się bać wkurzonej na max pańci reagował zabawą i łapał te rzeczy i mykał dalej bawić się w tartak i rozwalać na części pierwsze. :evil_lol: I jaki morał z tego? Nie gderaj jak sprzątasz psie zniszczenia bo i pies przestanie cię słuchać. :lol:[/quote] Hihihihihihihi. Twój piesio to potrafi podnieść ciśnienie. Mój może nie przynosił dowodów zbrodni do zabawy ale cały czas nade mną stał i niuchał co ja właściwie robie. Menda mała:loveu:
  14. [quote name='caroolcia']Świrki mają sporo uroku ;))) Niestety od Bony Burbon uczy się wygdonictwa i juz go przyłapałam pare razy wygonie leżącego na kanapie, a czasami po powrocie do domu widze slady przestępstwa - futro i piach na biednej sofie :evil_lol: Wczora łobuziaki urządziły sobie głupawkę na naszym łóżku w sypialni. Zastałam na łóżku kotłowisko ubłoconej poscieli i dywaniki zamiast na podłodze na ścianach - oj nie nudzą się łobuzy pod moją nieobecność - jak widac doskonale potrafia sobie rozrywkę zapewnić!!!!:diabloti:[/quote]Buhahahaha! Normalka:loveu::evil_lol:
  15. A to Krosiu na swoim Krosiowym foteliku:loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5112/tnjab04ls5.jpg[/IMG]
  16. [quote name='caroolcia']Czy możemy na nowe piekne foteczki ślicznych faflunków liczyć? Może sesja na foteliku ;)))))[/quote]Pewnie że możecie liczyć na nowe foteczki. Dzisiaj po południu na spacerku w lasku będziemy pstrykać to powstawiamy.
  17. [quote name='caroolcia']Bonieczka grzeczna boksina - czeka az Pani pokazwoli i pokaze ze mozna ;)[/quote] No to tresowana chyba:evil_lol: Ale co tu się dziwić prawdziwa dama! Krosiu to świrek zupełny ale koffany:loveu:
  18. [quote name='caroolcia']No jak widac chyba zaanektowany :evil_lol:[/quote] To tak jak u nas! Krosiu ma swój własny fotel w domu i na działce! A co?!:evil_lol: A tylko byś spróbowała go zająć! Obrażony na pół dnia:lol:
  19. [quote name='caroolcia']Dzień dobry Paniom i Panom ;)[/quote] Witamy! łapka na powitanko od Kronoska!!!
  20. apple

    ADHD u Bokserki

    [quote name='Franca81']Oj współczuję z tą fasolką.Już sobie wyobrażam, jak musiałaś się nagadać podczas sprzątania.[/quote] Jakbyś tam była:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Wygodnicka jak każdy Boksiu:evil_lol::loveu:. Ale powiedz czy to jej prywatny fotel??? [IMG]http://images21.fotosik.pl/190/d5853c0a55624948.jpg[/IMG]
  22. [quote name='leemonca']ja właśnie też sobie zrobiłam kaffkę :razz:, ze śmietanką :evil_lol: dzieńdoberek!!![/quote] Cześć! Witamy w klubie kawosza:evil_lol:
  23. [quote name='bonita'][B]Dobra, to czekam i sączę wolno:evil_lol:[/B][/quote] Ja też! Czujesz jak pachnie:razz:???
  24. [quote name='bonita'][B]Witajcie ![/B] [B]Już Po badaniach, to dobrze :)[/B] [B]Jak ja nie lubię badań:angryy:nie żebym się bała pobierania krwi:siara: :evil_lol: [/B][/quote] No nie bonitka duża dziewczynka z ciebie pobierania krwi to sie chyba nie boisz:cool3::lol:. Nie mówiąc już o mnie[B]:siara:-[/B] a niestety mam tą "przyjemność" raz w miesiącu. Aaaaałłłłaaaaaaa!
  25. [quote name='leemonca']dzieńdoberek Kronosiki, czy już po badaniach?[/quote] no witamy cię kochana. Już po badankach. Na szczęście to już nasze ostatnie. Dopiero zwlekliśmy się z łóżeczka bo przecież trzeba odespać wstawanie o tak nieludzkiej godzinie:angryy:. Ale juz jesteśmy na nogach i po spacerku:evil_lol:. A Krosiowi ciągle mało:lol: Niezmordowana ta moja gadzinka jest - naprawdę!
×
×
  • Create New...