Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='madzia i medor']Poróbcie fociszki:grins::grins::grins: A ja lecem sprzątać chaupe;)[/quote] Nie możemy zrobić fotek bo mój ukochany mąż zabrał na aparat:angryy:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ee... didżejka !!! kaj żeś je?? narobiłaś smaka... połechtałaś po podniebieniu...i... znikłaś :angryy: no... polej no co :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Popieram w pełni i czekam!:razz:
  3. Ale słodziulka:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5928/beztytu322uain2.png[/IMG] mniam!!!!
  4. lecimy wybiegać Krosia co by mi tu nie mendził - mendziucha mała:loveu:
  5. [quote name='madzia i medor']A Medziu bardzo lubi:razz: Dinek za to spiernicza na widok aparatu:cool3: :cool3: :cool3:[/quote] No to krosiu i Dinek mogli by sobie łapkę podać. Bo ta moja wredotka to dokładnie wie kiedy pstryknie migawka. stoi spokojne a jak juz zaczyna pstrykac to on myk i juz go nie ma:placz:
  6. [quote name='madzia i medor']"Tak wierzę", czy ,,tak, nie wierzę":razz: :mad: :mad: :mad:[/quote] no jak tak bardzo naciskasz to - tak wierzę! Ale tak serio - to nie wierzę:eviltong:. I proszę mi tu nie straszyć pałkami - bo ja też umiem:mad::mad::mad::evil_lol:
  7. [quote name='madzia i medor']On jest po prostu piękny, a jak ktoś jest piękny, to i pięknie wychodzi na zdjęciach:cool1: :evil_lol: :evil_lol: Wasze tyż są pikne:loveu: i tyż piknie wychodzą na zdjęciach:loveu: Mówię mu ,, medziu zdjęcie" a on od razu pozuje:loveu: :loveu: :loveu: ;)[/quote] No jak ja mówię Krosiu zdjęcie to wtedy mogę być na 200 % pewna że się obróci. Nie lubi sie po prostu focić i już- wredota mała:loveu:
  8. [quote name='bonita'][B]O tak [/B]:lol::lol::lol: [B]Witanko!:multi:[/B][/quote] Hej kochana!
  9. [quote name='madzia i medor']Nie wierzysz mi, tak:obrazic::obrazic:[/quote] Tak!:calus:
  10. [quote name='madzia i medor']A jak:evil_lol: :evil_lol:[/quote] Bardzo mi miło :loveu: że pamiętałaś:oops::oops::oops: [quote name='caroolcia']hi hi hi ja też zawsze Burbaska dopadam jak śpi, tak to już jest z tymi chłopakami, sa mało wylewni :evil_lol:[/quote] No właśnie nie wiem! Chociaż ponoć nie wszyscy! Medorek np. od Madzi powyżej (pozdrawiamy) jest bardzo ładnie fotografowany - trochę zazdraszczamy! Co on taki model Madziu??? Powiedz no nam jak ty go w kadrze łapiesz?
  11. [quote name='caroolcia']Czołem!! Prac a wre - wszyscy przed dłuuugim weekendem oszaleli i do piątku nie bede wiedziała jak się nazywam, ale co tam byle było wolne :evil_lol: dzisiaj o 18-19 mamy kasting na nowy domek dla Bonieczki - o ile chetna Pani się pojawi...Trzymajcie kciuki, żeby okazał się dobrym domkiem i bonieczka trafiła w docelowe miejsce :kciuki:[/quote] Trzymamy Mocno!!!
  12. [quote name='madzia i medor']Syndrom wyparcia - że niby ja:crazyeye: A w życiu:nono: Ja tylko słuchałam:siara::diabloti:[/quote] Taaaaa!:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  13. [quote name='AgaiTheta']siuśki się badają, będzie wiadomo więcej wieczorkiem. Dzisiaj kluseczka lepiej spała, pookrywałam ją wkoło, by poopeczka nie zmarzła. Zobaczymy...[/quote] Łooo! Koffana Pańcia!:loveu::loveu::loveu: To my wpadniemy wieczorkiem zobaczyć co tam! na razie całujemy moćno!
  14. [quote name='madzia i medor']Bo to takie gaduły są:shake: :diabloti: :diabloti: [/quote] Ja tutaj widzę syndrom wyparcia. Ta jak zwykle udaje że ona nie plociła!!!!:eviltong:
  15. [quote name='madzia i medor']Witaj Moniczko:multi: :multi: :multi: (dobrze pamiętam imię:oops: )[/quote] Witaj Kochana! :loveu:Już się martwiłam gdzie się podziewata! Dobrze pamiętasz! Ty to masz łeb:cool3::loveu: Madziu!
  16. Oj trochę nas nie było a tu takie rzeczy się dzieją. Ucałowania dla Thetuni:loveu::loveu::loveu: i dla ciebie oczywiście! :loveu::loveu::loveu:Wracajcie szybko do zdrowia bo my lubimy uśmiechnieta Thetunię!!! Dajcie znać jak tam u veta było - co to w końcu za cholerstwo się przyplątało - czekamy!
  17. apple

    ADHD u Bokserki

    Czeżby ogarniała nas moherofobia???:evil_lol::eviltong:
  18. Hej Bonitka! Jak tam nasza kafffka??? Ty już piła czy czeka na mnie he?:lol:
  19. [quote name='bonita'][B]Przedstawienie na święto Ziemi:cool3:, klasa mojej córci oczywiście wypadła najfajniej:multi: reszta się nieco dłużyła:sleeping::evil_lol: [/B][/quote] to cieszę się że się udało! A jak na prawdziwą mamcię przystało widzę że wyłuskałaś najlepsze momenty z przedstawinia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:: "[B]klasa mojej córci oczywiście wypadła najfajnie"[/B]
  20. Wymiękam :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Jaka mordula pikna:loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8730/kwiecien6tt4.jpg[/IMG] A tak poza tym to co to ma być. Chwilę mnie nie było a tu tyle stron natrzaskaliście - i to beze mnie- ładnieście nas urządziły -SIOSTRY:evil_lol:
  21. [quote name='dealer'][B][COLOR=purple]uroczyscie informuje ze Dilowaty ma dzis 2 urodzinki:loveu: [/COLOR][/B][/quote] No dealerki my tu na kawę przychodzimy a tu taaaka niespodziewanka:eviltong: Imprezka się szykuje (mam nadzieję) [FONT=Arial Black][COLOR=Red][B]Dealerku Kochany![/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=Red][B]:laola:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Red][B] Całuski urodzinkowe w sam środeczek mordki!!!:loveu: Wszystkiego NAJLEPSZEGO! :new-bday::tort: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. Czołem psia rodzinko! Co tam dzisiaj u was? Jak po pracach budowlanych?
  23. Dzień doberek!:multi: Jeszcze więcej foteczek poprosim:eviltong:
  24. Cześć czy ja u was byłam??? Ten Hakerek to taki poważny że chyba NIE co? [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9731/wtorek1dp1.jpg[/IMG]
  25. [quote name='bonita'][I][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9964/tndsc01979ww7.jpg[/IMG][/I] [I][B]Co to za śpiący królewicz:loveu: [/B][/I] [I][B]Witaj Apple:multi: Właśnie wróciłam ze szkolnego przedstawienia:cool3: i wpadam do Cię:multi: [/B][/I][/quote] Królewicz - najlepsza partia w Polsce płd. :eviltong: No na reszcie! Ja już u Was byłam (kartę obiłam -hahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Nie no żartuję! I jak przedstawienie- dziecko w głównej roli???
×
×
  • Create New...