Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='Agga'][B][FONT=Lucida Sans Unicode]MALUJEMY[/FONT] [/B] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2651/buldog039xy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6967/buldog040ju5.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5092/buldog041qb9.jpg[/IMG][/quote] Mały artysta! Nie ma co może następny Picasso???? Jak myślicie?;)
  2. [quote name='madzia i medor']My również:grins: A jak się czujecie:razz:[/quote] Krosiu czuje się jak młody Bóg - gorzej z Pancią. Ja to się czuję jak wieloryb wyrzucony na brzeg. Coraz trudniej się ruszać- ale tak poza tym to jestem okaz zdrowia. No pewnie przez te Krosiowe spacerki.:evil_lol:
  3. [quote name='madzia i medor']Nie, Medorka planuję przebarwić na różówo:diabloti: A Dinka na zielono:diabloti: Fajnie, będzie kolorowo:razz: :diabloti:[/quote] No nie wiem czy Medorek i Dinuś podzielają twój entuzjazm Madziu:razz:
  4. [quote name='madzia i medor']Niebieski, niezmywalny:razz: :diabloti:[/quote] Medorek też na niebiesko?:razz:
  5. [quote name='keleris'][CENTER] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1239/p1030453bs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5739/p1030454ep3.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/677/p1030455tg5.jpg[/IMG] [LEFT]puki co malo fotek ale obiecuje ze bedziue ich wiecej z tego jak uzedowali we dwoje [/LEFT] [/CENTER] [/quote] no chociaż tyle się znalazło. Cieszymy się! Widzę że Grot też lubuje się w zapasach - noc cóż prawdziwy boksio:loveu:
  6. [quote name='bonita'][B]My też :D:D:D[/B] [B]Pogoda ładna to pewno spacerkujecie po swoich pięknych okolicach :loveu:[/B][/quote] Hej Bonita! Odkąd pogoda dopisuje to Krosiu nic tylko by spacerkował:loveu: A jego Pancia już taka gruba beka że ledwo chodzi. Ale staram się - żeby nie było. Kondycję trzeba trzymać.:eviltong:
  7. [quote name='madzia i medor']My tu jesteśmy barddzoooo często :razz: :cool2:[/quote] No myśle że nie zapomnicie o nas kochani. My do was stale zagladamy
  8. apple

    Bokseromaniacy

    [quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]Negrunia [`] Aga bardzo mi przykro:-( [/COLOR][/B] [B][U]Moje psie niebo.[/U] [/B] [B][COLOR=Black]Dokąd idą psy kiedy odchodzą? Bo jeśli nie idą do nieba to przepraszam Cię Panie Boże mnie tam także iść nie trzeba. Ja poproszę na inny przystanek tam gdzie merda stado ogonów. Zrezygnuję z anielskich chórów, tudzież innych nagród nieboskłonu. W moim niebie będą miękkie kości, łapy, kły. W moim niebie będę znowu głaskać moje wszystkie pożegnane psy.[/COLOR][/B][/quote] przepiękne- strasznie się wzruszyłam
  9. apple

    Choroby bokserów

    To przykre że w tak masywnym ciele tak kruchy organizm:placz::-(. Ale za to jakie wielkie serca:loveu:
  10. [quote name='keleris']Jutro wkleje nowe foteczki Grota i Dragona z dzisiejszych zabaw w domku :) jak oba sie kulaly po podlodze hehehe[/quote] No i gdzie te foteczki:niewiem: czekamy!!!!
  11. [quote name='Magda-Amir'][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8568/zdj281cie022dn3.jpg[/IMG] ahhhhhh jaki ślicznotek z ogonkiem ! :loveu: :loveu: i ten uśmiech na mordce :cool3:[/quote] Jak jestem na spacerku to nic innego mi już do szczęscia nie trzeba- no jeszcze mojego Pncia i Panci.:evil_lol:
  12. [quote name='madzia i medor']Hello:hand:[/quote] Hello! Tacy zajęci jestescie w swojej galeryjce że juz nas nie odwiedzacie prawie:placz:.
  13. Jaki jęzorek u Thetuni. Nie mogę:mdleje:wymiękam. A co za miłość na tych zdjęciach....:loveu: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3271/31marca016jp1.jpg[/IMG]
  14. Cześć kochani! Medorek po prostu zawładnął moim sercem na tym zdjęciu. Wycałowała bym te fafulki kochane. [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4323/magdolina3zg7.jpg[/IMG]
  15. [quote name='bonita'][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Wesołego królika,[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Co po stole bryka,[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Spokoju świętego[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B] i czasu wolnego,[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Życia zabawnego[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]W jaja bogatego[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]I w ogóle kurcze-[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Wszystkiego najlepszego :)[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Życzy Kaśka i piesy :)[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] dzięki my wam również życzymy wszystkiego Naj, Naj i oczywiście mokrego dynguska. Pokropić tam proszę piesy od nas:evil_lol:
  16. A oto kolejne szaleństwa [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1670/zdj281cie021yz2.jpg[/IMG] To jest szajba mała - nieprawdaż??? Co wy na to??? [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8568/zdj281cie022dn3.jpg[/IMG]
  17. [quote name='bonita'][B]Cześć :)[/B] [B]Teraz dopiero widzę że i tu zjadło mojego ostatniego posta[/B]:mad:. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3379/tnzdj281cie019qk7.jpg[/IMG] [B]Ale szaleństwo[/B]:loveu: [B]świetna macie tereny spacerkowe:)[/B] [B]My Nie przynośiliśmy ze szpitala nic, ale Wiesz to dobry pomysł:cool3: [/B] [B]Psy od razu wiedziały że to "nasze" dziecko i na początku nawet bały się za bardzo zbliżać, żeby mu czasem krzywdy nie zrobić, nie dotknąć:evil_lol: śmiesznie było. A jak dziecko już na ziemi na kocyku było to patrzyły na niego z odp. odległości, żeby czasem nie dotknąc:evil_lol: i nawet :crazyeye: chrupek nie kradły razem z ręką jak teraz:p .[/B] [B]Pozdrowionka [/B] [B]a[/B] [B]i jeszcze życzonka :)[/B][/quote] Dzięki Bonita jakby co to wiem do kogo zwracać się o fachową pomoc. zobaczymy jak to będzie z moim Kronosem bo o to że zrobi dziecku celowo krzywdę to się nie martwię. raczej boję się że zrobi to nie umyślnie ze szczęścia. On na prawdę jak widzi dziecko to jest szczęśliwy do tego stopnia że nie można go opanować a sama wiesz że to duży pies. Cały czas nad nim pracuję - zobaczymy! A za chwilę zapraszam na więcej foteczek;)
  18. Witam przed świętami chcę wam jeszcze pokazać ostatnie zdjęcia ze spacerku. Oto mój szczęśliwy nurek :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5276/tnzdj281cie018py9.jpg[/IMG]
  19. Madziu i Medorku składamy Wam z Kronoskiem najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy. Życzymy smacznego jaja (uwaga na cholesterol) i mocno zalanego dynguska. Niech was otaczają wesołe kurczaki...:loveu:;) Bozie - jaki jestem piękniutki. Całuski w sam dzióbalek przesyłam. [IMG]http://img460.imageshack.us/img460/905/zd5by9.jpg[/IMG]
  20. P.S. My z Kronoskiem chcieli byśmy złożyć Adze i Thetuni i całej rodzince Wesołego Alleluja i mokrego dynguska. Pomoczcie tam Thetunię symbolicznie od nas. I uwaga przy stole. Damy muszą trzymać linię!!!
  21. [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/4175/31marca011pn9.jpg[/IMG] No co wy przecież widać skruchę w tych ślepkach.:evil_lol:;)
  22. No nie na to bym nie wpadła. Pewnie dlatego nie jestem ekologiem;). Chociaż szkoda ptakom też należy się trochę rozrywki:evil_lol:
  23. Ja wiem! Ja wiem! To jest ukłon naszych ekologów w stronę ptaszków i są to krzesełka ratunkowe przed kotami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;););)z dodatkową funkcją huśtawki 2 w 1:diabloti:
  24. Wyobrażam sobie jak absorbujące na początku jest dziecko ale chyba dam rade??? Mam nadzieję! A co do czasu dla Kronoska to wiem, że nie możemy go nagle zaniedbywać. Bedzie trudno ale się postaramy. Baardzo chcemy go oswajać z dzieckiem od samego początku, nie zabraniać kontaktów ( powąchania itp.) Psy wtedy czują się porzucone. Ale powiedzcie jak przygotowaliści psa na przyjście dziecka. Jeszcze ze szpitala przynieśliście jakieś śpioszki czy pieluszki do wąchania??? Słyszałam ż e jest taka metoda aby pies oswoił się z zapachem dziecka zanim jeszcze przyjdzie do domu?
  25. Dzięki Agga! Teraz wszystko gra!! Posyłamy całuski-dziękuski!
×
×
  • Create New...