Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Cześć Madzia:hand: Wiemy żeś w pracy ale się witamy - żeby nie było. Trzeba podtrzymać na duchu lud pracujący bo my odpoczywający od pracy w domku na L4 wiemy co to harówka. Łapka od Krosia dla Medorka :loveu:
  2. [quote name='dealer']to nie som zadne ploty....to som very yntelygjietne rozmowy na poziomie:eviltong:[/quote] Aha! No to już nic nie mówię ;)
  3. [quote name='madzia i medor']Jak pomyślisz, to daj znać:razz: :razz: :razz: Ja już sobie wtedy z nimi ... pogadam:loveu:[/quote] Pogadasz? No i znowu ploty:loveu:? Ty niereformowalna jesteś Madziu!:evil_lol:
  4. [quote name='madzia i medor']Ot cała prawda:loveu: :loveu: :loveu: Ale Kronosiu już chyba w domciu, więc foteczki:cool3:[/quote] Jak zrobię to powstawiam! Ale do fotografowania Krosia to trzeba mieć specjalne kursy:lol::evil_lol:
  5. [quote name='madzia i medor']Którzy to:-x :-x :-x :evil_lol:[/quote] No którzy, którzy?Niech pomyślę:hmmmm:
  6. Cześć Madzia! Zagladam do was a tu znowu ploty!:razz: Co za pleciugi z was Kochani!
  7. [quote name='bonita'][B]Nie dogodzisz:evil_lol: taka jest prawda:p Witanko :) [/B][/quote] cześć Kochana!!!! No racja i co zrobić taki los posiadacza boksera. Po prostu kochasz mimo wszystko:loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='madzia i medor']Tylko pozazdrościć w taką pogodę:loveu: Witamy:loveu:[/quote] Ale już mi się za nim ckni. Nikt mnie nie trąca łapką o spacerek. Nikt mi nie fuka i pluje w ucho. Ale juz nie długo wieczorkiem wraca moja źabulka i znów uwali mi się w nogi w nocy i się nie wyśpię. Jak jest to narzekam że nie mogę się przez niego wyspać a jak go nie ma to tęsknię niemożliwie.:loveu: I tak źle i tak nie dobrze.
  9. [quote name='madzia i medor']A nie lepiej się pochwalić pieskiem publicznie:cool3: Założyć mu osobną galerię:razz: :razz: Ja też chętnie popodziwiam:loveu:[/quote] Świeta racja - popieram!
  10. Hej Medorki a wy co nie na spacerku w taką piękną pogodę? Co jest - marsz na spacer!:evil_lol:
  11. [quote name='bonita'][B]Witamy niedzielnie :)[/B] [B]Śliczna pogoda dziś :loveu:[/B][/quote] Hej Hej! Prawda pogoda piękna ale nie ma mojej małej żabki bo pojechała na weekend:placz:. Na działeczkę i tam sobie biega już drugi dzień:cool3:
  12. [quote name='madzia i medor']Widziałam:razz:[/quote] Spryciula!:loveu::evil_lol:
  13. [quote name='madzia i medor']Odpoczywajcie, odpoczywajcie:p :p[/quote] Do jutra pa!!!!
  14. [quote name='madzia i medor']No cóż:cool1: :cool1: Cała ja:siara: :evil_lol:[/quote] Dobra Madzia spadam do wyrka legnąć trochę bo mnie plecy na... walają:diabloti::evil_lol:
  15. [quote name='madzia i medor']Kiedy ja już taka się urodziłam:cool1:[/quote] Taka twoja uroda powiadasz? Pozazdrościć:lol:
  16. [quote name='madzia i medor'] Ze mnie:crazyeye: :crazyeye: Ależ w życiu:siara:[/quote] No nie bądź taka skromna:cool3:
  17. Im wiecej, tym lepiej:diabloti: ;) :evil_lol: Zachłanna z ciebie kobitka Madziu;)
  18. [quote name='Vectra']ta i z tej rozpaczy ide po piwo :placz: będę topić smutki :diabloti:[/quote] To może w kawusi co? Na mnie piwko działa usypiajaco:evil_lol:
  19. [quote name='madzia i medor']Jasne:razz: Mnie się nie da nie kochać:Cool!::Cool!::evil_lol:[/quote] To już wiemy! Ale żeby tak wszyscy:shake:. To niesprawiedliwe!!!!:-(:diabloti:
  20. [quote name='madzia i medor']Prawda:bigcool::bigcool: :diabloti: Kamcia jest super:cool1: :evil_lol:[/quote] Nie ma jak mieć wtyki co?:cool3:
  21. [quote name='madzia i medor']Spójrzcie co zrobiła dla mnie Kamcia:multi: :loveu: :loveu: Kocham tą dziołchę:loveu: [IMG]http://www.glitterkiss.com/images/build/fe88c525cbe3b44ef70e8d3ca949608672355bd6.gif[/IMG] [IMG]http://www.glitterkiss.com/images/build/172cbdfcb6281ce9cf1fec1f7137f1d930a7ad61.gif[/IMG][/quote] No jak dla mnie bomba!
  22. Hi Hi Hi ale boski! [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/382/buldog035mq3.jpg[/IMG] P.S. Miłej pracy. Chociaż współczuję w taka pogodę:shake:
  23. [quote name='evaxon']ejj leniuchu:diabloti: wstawaj :eviltong:[/quote] Bądźcie ludźmi - dajcie kobitce pospać. Chociaż w sobotę!:eviltong:
  24. [quote name='madzia i medor']Same pożytki z tych naszych piechów ;) :lol:[/quote] No ba gdyby nie Krosiu to pewnie bym się już w drzwi nie mieściła - hahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: P.S. Madzia widziałam ,że Medorka do konkursu wystawiłaś. Ja też zgłosiłam Krosia. Zaraz zagłosuję za tymi ślicznymi Medorkowymi oczkami:loveu:
  25. [CENTER][B][SIZE=5][SIZE=3]36.[/SIZE] [/SIZE][/B][LEFT][B]Autor: Apple Model: Kronos [/B][CENTER]"[SIZE=4]Ale dobre było...."[/SIZE] [B][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9384/tnzdj281cie017apy1.jpg[/IMG] _______________________________________________________ [SIZE=5][SIZE=3] 37.[/SIZE] [/SIZE][/B][LEFT][B][SIZE=5] [/SIZE][/B] [LEFT][B]Autor: Apple Model: Kronos [/B][CENTER][SIZE=4]"Czyste" szaleństwo"[/SIZE] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2372/tnzdj281cie022dd4.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...