Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Haloooooooooo!:hand: Madzia! Gdzie ty jesteś że cię tu nie ma:candle:???Czyżbyś nam czmychnęła?:scared::evil_lol:
  2. Cześć kochani! Powitanko na śniadanko:lol:
  3. No co wy ludzie już śpicie? :mad:Nikt nie chce ze mną pić!:placz: Myślał by kto! :razz:Sami abstynęci:razz::eviltong::evil_lol: No dobra ludu pracujący dziś wam odpuszczam ale jutro bibka musi być i zapraszam do nas - może coś ugotuję:multi:??? Albo lepiej nieC Chciała bym żebyście jeszcze kiedyś wpadli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. To do jutra kochani i też idę spać
  4. Cześć wpadamy z rewizytką! Śliczna gromadka! Aż trzy????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja tu widzę poważne uzależnienie:eviltong: Bosko! Kocham takich ludzi. To zdjęcie bomba! Gdzie on się tak zapatrzył???? czyzby fajna sunia na horyzoncie???? [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4849/gasinekaz5.jpg[/IMG]
  5. [quote name='evanescence']Oj tak a jak cie obliże to ci taka ślina wisi ;p;p[/quote] Mniam:loveu::evil_lol:
  6. A poza tym to wizę tyle nowych gości że chyba zrobię bibkę?:razz: Co wy na to?:BIG::drink1: To po jednym?????
  7. [quote name='drzalka']hej..pierszy raz jestem i juz mi się podoba..super masz boksia :D:D[/quote] Witamy ! Witamy! I zapraszamy częściej! A co do mojego cudeńka no to - ba!!!! A jakże taki przystojniak jakich mało:evil_lol: powiem nieskromnie:diabloti: [quote name='bonita'][B]Goooooddddddd morrrning :) WSTAWAĆ! u nas leje:shake:[/B][/quote] No u nas kochana też lało cały dzień. Ale nie żebym dlatego nie była na dogo. Niestety miałam awarię netu przez cały Boży dzień :angryy::angryy::angryy: Masakra po prostu nic nie miałam ani netu ani tv. Coś okropnego jak za Mieszka normalnie. Ale już jestem i nadrabiam zaległości. Już u was byłam ale całuję jeszcze raz mocno! [quote name='dealer']helol helol:multi:[/quote] Hellooooo!!!:hand:Cio tam u was??? [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]dzien dobry......zaczełam od poczatku i na pierwszympalnie ujrzałam o takie oto cudenko.....[/B] [B]dalej przerabiammmm jak nadrobie zaleglosci tez wyraze swoa skromna opinie:loveu: [/B][/quote] To czekamy niecierpliwie na dalsze zachwyty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. A i witamy u u nas i zapraszamy częściej. Na pewno do was też zawitamy z rewizytą:cool3: [quote name='Agnieszka PPP']Witam:p Moja Alma też koffffa wszystkie pesie:loveu: :loveu: My mieszkamy na podkarpaciu,a Alma jest rodem z Wrocławia:p[/quote] Ooo! To nie są rodzeństwem:shake: No ale coż mentalnie mogą być:multi: [quote name='ferraribox']A dlaczego mnie tu jeszcze nie było?Przebiegłam po fotkach i zapraszam do siebie:lol:[/quote] Już lecimy na zwiady:evil_lol: [quote name='madzia i medor']Doberek:hand:[/quote] Hello o tam u was Medorki???
  8. Hej Wam! Nie wymiękam! Nie mogę po prostu! Jak widzę to mnie na całowanie zbiera:loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img371.imageshack.us/img371/6169/piidp4.jpg[/IMG]
  9. Cześć Bonitka! Zagladam do was dopiero teraz bo miała awarię netu:shake: i tu od razu takie piękności widzę! Już się zakofałam:loveu: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3954/dscn0729gf6.jpg[/IMG]
  10. Łoj a cio to? Uhahahah! Super:turn-l::thumbs: [IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG]
  11. Cześć Madzia!:bye:No jezdeśmy wreśćie:evil_lol:Witamy się dopiero teraz bo mieliśmy cały dzień awarię netu. Już mnie szlag trafiał. Mamy pakiet z upc więc jak nie ma netu to tv też nie działa. O zgrozo! dzisiaj się czułam jak za króla Mieszka:shake:. Ale już jesteśmy i gorąco pozdrawiamy!
  12. Oooooooooo! Jakie cudne !:loveu: [IMG]http://psygora.blox.pl/resource/DSC02502.JPG[/IMG]
  13. [quote name='dealer']opowiesci kilka wrobla cwirka...... Jak co dzien wieczorem poszlam z Dilerskim na spacerek...niby nic nowego:)i kiedy tak sobie wedrowalismy przez laki, pola i bezdroza spotkalismy starszego pana, pan jak pan...:razz: ale to co mial mi do powiedzenia na temat mojego psa ?...mianowicie pan zafascynowany przystanal i podziwial mojego przynoszacego mi wyrzucany patyczek pieska po czym zapytal grzecznie '' a coz to za rasa?'' na co ja rownie grzecznie bo juz taka mila i grzeczna sie urodzilam odpowiedzialam ze mial ci on byc bokserem ale sie po drodze rozmyslil i tak tylko boksera przypomina:razz: na co starszy pan rownie grzecznie( achhh coz to byla za konwersacja:cool3: ) ale i stanowczo odpowiedzial ze jestem w bledzie( :crazyeye: ).... spojrzalam na Dilera -moj ci on, nic sie zmienil i dalej mi przypomina boksera....ale pytajaco spojrzalam na pana i uslyszalam na to ze moj pies to DOG!:crazyeye: po czym ja w stuporze sie ostalam a pan bez dalszych wyjasnien pozegnawszy sie grzecznie odszedl....chwilke za nim patrzylam czy nie rozplynie sie w obloku kurzu ale nie...to nie byl sen... po czym z powatpiewaniem patrzalam na mojego pieska dluzsza chwilke ,czym ten chyba zdziwiony jakis byl bo przysiadl przede mna i zerkal niesmialo spod oka....po czym po kilku minitach doszlam do wniosku ze TAK moj pies jest DOGIEM...jakby na to nie patrzec....w koncu DOG oznacza pies i moj pies jest jak najbardziej psem..... a dzis od rana na niego ( psa znaczy sie ) patrze czy mi sie on nie przeistacza bo moze pan ten jakies nadprzyrodzone zdolnosci ma i mi psa , znaczy doga , zaczarowal?:razz:[/quote] Hahaha! Kocham takich znawców! Ale przynajmniej sympatyczny! Teraz wiesz moja droga, że oto od zawsze się myliłaś- nie wiem tylko co na to Dealer? Oto nagle dowiedział się o sobie takich rzeczy...............to może być trauma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='bonita'][B]Cześć :) Przyszłam z rewizytą :grin:[/B][/quote] O jak miło! hahahah! A tak poza tym to przeglądam Waszą galeryjkę i jestem pod wrażeniem - śliczne psiaki!:loveu::loveu::loveu: Nie wiem który ładniejszy:roll: - wszystkie piekne, piekne, piękne.....
  15. [quote name='AgaiTheta']postanowiliśmy wziąć udział w kwietniowym konkursie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4894617#post4894617[/URL][/quote] I słusznie bo zdjęcie bombowe!
  16. Cześć Bonitka! Mała rewizytka?:eviltong::razz:
  17. [quote name='dealer']juz sie boje...:loveu:[/quote] I słusznie! I słusznie!
  18. [quote name='bonita'][B]Dzień doberek :) Ale dziś mamy ładnie, tak jak wczoraj i przedwczoraj :loveu:[/B][/quote] Cześć Bonitka i jak tam kawka u dealerka? Pijemy? A co do pogody to - Na spacer marsz wszyscy posiadacze boksiów!!!! A nie bąki mi tu zbijać:evil_lol:
  19. [quote name='dealer']halo:) wpadlam z rewizyta:) obejrzalam foty..slodki ogoniasty faflun:loveu:[/quote] No ja myśle! A krosiu jest po prostu Mister Universum:evil_lol::lol::loveu:
  20. [quote name='bonita'][B]jestem :) Jak zwykle w porze kawnej :D[/B][/quote] No to zdrówko :popcorn: bo my też kawkujemy!
  21. [quote name='dealer'] witajcie:multi: zapraszamy do naszego blogaska :razz:[/quote] Będziemy Was śledzić:razz:!!!
  22. cześć! Wreszcie do was zagościliśmy z Krosiem. Tu tez same ploteczki widzę:cool3: E nie sorry - yntelygjentne rozmowy:evil_lol::eviltong:
  23. Hello! My też zagościliśmy do Was. Almusia cudna jest. Piękne zdjęcia z pierwszych dni zwłaszcza te w kocyku ale to jest moim zdecydowanym faworytem ( Krosiu też się ze mną zgadza:evil_lol:) Piękna jest!!!!:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5185/smutasekpy5.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Agnieszka PPP']Witam:p Piekny piesio:loveu: :loveu: przewaliłm całą galerię:p z fotki z dzieciństwa bardzo przypomina brata mojej Almy:crazyeye: A może jest bratem:cool3:[/quote]Witamy u Nas!!!! Co do brata to Krosiu jest dobrym bratem wszystkich boksiów :loveu::evil_lol:! Ale kto wie:cool3:? A skąd jesteście?
  25. [quote name='AgaiTheta']Zobaczcie jak Theta wracała w niedziele znad morza :loveu: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/558/mae0001tl7.jpg[/IMG] Nie to żeby było mało miejsca, jej było wszystko jedno :loveu: :loveu:[/quote] Gdybym nie wiedziała, że Thetunia to porządna Panna to pomyślała bym że zabalowała :evil_lol:
×
×
  • Create New...