-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='madzia i medor']Że kto, że ja:siara:[/quote] No masz a ta znów udaje że nie wie o co biega:evil_lol:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]Czy sąsiadka jest typem mohera?:cool3: [/COLOR][/B][/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='caroolcia']Biedne pieseczki zostały zamkniete dzisiaj pół dnia w sypialni - ku rozpaczy Burbika, bo on nie znosio niewoli i biedaczek płakał, jakby go ze skóry obdzierano...[/quote] No to jazda do domku z przeprosinkami :eviltong:
-
[quote name='madzia i medor']Kaj Ty znowu polazłaś:mad: :mad: :mad: :razz:[/quote] A TY CO SZPIEGULO???:eviltong::evil_lol:
-
[quote name='caroolcia']ach cudne, cudne te foteczki ze spacerku!!! A te fafelki podbiły moje serce!!!prosze o długaśne wycałowianie w moim imieniu tego rozkosznego fafelka a łapeczki!!!!:loveu: [/quote] całuję, całuję tylko on taki mało całusny jest - no chyba że śpi:evil_lol: [quote name='Dominiqa']śpi jak aniołeczek!!!:) a co do tego malusi to bylo PIESZCZOTLIWIE :D[/quote] Domyslam się kochana - więcej takich zdrobnień prosimy:razz: [quote name='evaxon'][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9964/tndsc01979ww7.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: słodziutki pysio:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] I cały MóJ, MóJ, MóJ - MY PRECIOUS:loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
Hello! Ale Niuniaski mają jęzorki koffane:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/869/p1030490zi9.jpg[/IMG]
-
Dobra spadamy na spacer!:painting: Bedziemy później!
-
[quote name='madzia i medor']Rozpływam się :loveu::loveu:[/quote] Tylko nie cała proszę bo kto nas będzie odwiedzał?
-
[quote name='madzia i medor']Musisz szybciej biegać:evil_lol: [/quote] No coś ty z brzuchem! Ty bezwzględna kobieto! [quote name='madzia i medor'] To Fidel Izy:)[/quote] No nie poznałam! Tak jakoś niepodobnie do siebie wyszedła za to za podobnie do Krosia:lol: [quote name='madzia i medor'] Patrzcie jakie cudeńko znalazłam:razz: Ledwo się hamuje przed zakupem:roll: [URL]http://www.woza.pl/shop/pokaz_kat.php?s=1&rid=43&rn=101[/URL] [URL]http://www.woza.pl/shop/pokaz_kat.php?s=1&rid=53&rn=102[/URL] [URL]http://www.woza.pl/shop/pokaz_kat.php?s=1&rid=404&rn=365[/URL][/quote] Madzia te rzeczy są piękne ale hamuj się na razie bo z tego co pamiętam to za kubek ostatnio 50 zł dawałaś? A do pierwszego jeszcze trochę!:cool3:
-
cześć wam moi drodzy! Ale super jęzorki - mam nadzieję że sobie nie przydepły:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/131/25cn7.jpg[/IMG]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześć Bonitka! Wpadam z przeprosinami że was przez weekend zaniedbałam :oops:. Widzę że wpadłaś w szał fotografowania:evil_lol:. To zdjęcie super! Uśmiech wycięty jak trza! [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4089/dscn0902ql2.jpg[/IMG] A na te "całuski" to wymiękłam po prostu [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4075/rscn1017ce6.jpg[/IMG] -
Cześć co tam dzisiaj porabiacie???
-
Ja też wam zazdroszczę! Tylko że tęsknić będziesz za mokrymi mordami:evil_lol:!!!
-
Co to za piesio tam za Medorkiem- Jakbym Krosia widziała! Czyzby się u was zmaterializował??? [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5042/1005282rl0.jpg[/IMG]
-
Co to za piesio tam za Medorkiem- Jakbym Krosia widziała! Czyzby się u was zmaterializował???
-
[quote name='madzia i medor']Króliczek to przebranko na weekendy:evil_lol: :evil_lol: A poza tym, raził mnie już po oczach:icon_roc: To uciekajcie prędko, bo modzi szybko biegają:evil_lol:[/quote] No nie zdążyliśmy! Wstawili nam linki:placz:
-
[quote name='Dominiqa']mały ;)))))))))))) tak malusii piesiooooooooooooo taki mini mini :)) slodki :D[/quote] Hihihi - nie taki mały jezdem:razz:
-
Wczoraj na tym spacerku tak się chłopak zmeczył że zobaczcie jak cudnie teraz śpi:loveu:: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9964/tndsc01979ww7.jpg[/IMG] I łapcie moje do całowania::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3290/tndsc01980vd6.jpg[/IMG]
-
I jeszcze takie cóś. Nie wiem czy się dopatrzycie bo trochę ciemne ale co tam - wytężyć wzrok! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3079/tndsc02013hd1.jpg[/IMG]
-
A to wczorajsze: Jeszcze nie chcę do domku! [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1875/dsc01959yn9.jpg[/IMG] I kolejne - jako nurek:lol: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1919/tndsc02001nh2.jpg[/IMG]
-
[quote name='madzia i medor']Ładnie to tak pieseczka podglądać:mad: :mad:[/quote] Co ja zrobię, że tylko wtedy chwilę stoi spokojnie???:oops::oops::oops:
-
[quote name='madzia i medor']Nie martw się, z jego wyglądem wszystki są korzystne:razz: :razz:[/quote] Oj jak ty go bezwarunkowo lubujesz:loveu: i z wzajemnością:loveu: A to nowe [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9548/dsc01989zs5.jpg[/IMG] A tu nie dobra pancia nakryla go w intymnej sytuacji :evil_lol: bo tylko wtedy go laplam w kadrze:lol: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5274/dsc01993up2.jpg[/IMG] A to moj maly Adonis:loveu: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/239/dsc01931vy9.jpg[/IMG]
-
[quote name='madzia i medor'][/color] [COLOR=Red]Mnie się po prostu nie da nie kochać:loveu: :diabloti: :diabloti: [/COLOR][/quote] No BA!:eviltong: [quote name='madzia i medor']Czykam:grins:[/quote] Zara! Zara! Przecie musze wybrać najkorzystniejsze - NIE?:evil_lol:
-
[quote name='dealer']ja juz wypilam:)[/quote] No wisz beze mnie:shake:;)
-
[quote name='Agnieszka PPP']Witam:pjak po impezce?:diabloti: głowa boli?:diabloti: Buziaki dla Kronoska:eviltong:[/quote] dzisiaj juz nie ale wczoraj trochu - z niewyspania:evil_lol:. My wieloryby na terminie niestety tylko wachałyśmy napoje wyskokowe! Ale już nie długo sobie odbijem:evil_lol::evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]dobry wieczor....[/B] [B]byłam fotorelacje widzialam....[/B] [B]patyki duze...a pies szybki....[/B] [B]milego wieczorku[/B]....[/quote] bardzo szybki - nie wiecie czy nie robią kursów fotografowania psów z ADHD??? [quote name='madzia i medor']Jaki uśmiechnięty biegnie do cioci Madzi:cool3: :cool3: :loveu: :loveu:[/quote] No nie wiem coś ty zrobiła że tak się wkupiłaś w jego łaski:cool3::loveu: [quote name='bonita'][B]Fotencje obglądnięte skocek z niego :D i kornik drewniany troche chyba tyż :)[/B][/quote] Kornik perwsza klasa aż wióry lecą na każdym spacerze. Zabawki z domciu są be- patyczki za to....:lol: [quote name='bonita'][B]Będą foteczki :)[/B] [B]To ja poczekam tu sobie ,.. nie przy kawce...ale przy piffku :D [/B][/quote] Trafny wybór - Też bym kciała:-(:placz: [quote name='madzia i medor']Oj chyba się pogniewamy, gdzie obiecane zdjęcia Kronoska:siara::siara:[/quote] No przeciez wstawię nie mogę się po raz kolejny narazic na złość cioci Madzi:eviltong: