-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Medorowa']To dobrze:loveu::loveu::loveu: A no jak wiesz przeziębienie mnie dopadło:shake: A na dogo mało nas, bo jakoś nie chce mi się przed kompem siedzieć:roll::roll:[/quote] No wiesz jak mozesz powiedzieć że nie chce ci sie z nami siedzieć;) to chociaż pocygań że nie domagasz tak bardzo że się łóżka nie możesz podnieść:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
cześć jestem u was pierwszy raz - śliczny piecholek. :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Tych różowych łapek........
-
Ja nie wiem jak tak można smaka zrobić i nie poczęstować:shake::evil_lol:
-
No nareszcie się objawiłaś kochana. Jak tam przy poniedziałku????Bo u mnie średnio:cool1:
-
Jako pierwsza w poniedziałek składam wizytę i o zdrówko pytam. Co słychać u was kochani!?
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Przyszłam kuknąć co tam słychać a tu nic- puchy! To lecę.... -
[quote name='Medorowa']Doberek:bigcool: Jak Wasze zdrówko:razz:[/quote] Nasze ok a jak twoje? Chyba nie bardzo bo mało was na Dogo ostatnio. Całujemy i zdrowiejcie szybciutko [quote name='bonita'][I][COLOR=blue][B]Byłam tu dziś Was odwiedzić po długiej , długiej neobecności :loveu:[/B][/COLOR][/I] [B][I][COLOR=#0000ff]Alusia to śliczna dziweczyna :loveu: a z Kronosia widzę opiekun całą mordą :grin:[/COLOR][/I][/B] [URL]http://img467.imageshack.us/img467/7954/tnobraz044zm0.jpg[/URL] [B][I][COLOR=blue]Sjuper foteczki:loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]a tu [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Sprawdzanie czystości uszków :evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [URL]http://img256.imageshack.us/img256/1883/tnobraz024eh5.jpg[/URL] [B][I][COLOR=#0000ff]POZDRAWIAMY[/COLOR][/I][/B][/quote] No nareszcie kochana! Wpadaj częściej bom się stęnskniła za naszym kaffkowaniem:razz:. Co do Krosia to się stara chociaż czasem widzę że Ala daje mu popalić.Ale najważniejsze że się lubią. Wpadajcie częściej. Powstawiam troche fotek. Całusy "zaganiana"!
-
[quote name='agbar']:hmmmm: no jak na co????? na wroga:evil_lol:[/quote] hahahahahahaha! No tak a ja się głupio pytam:oops:
-
Cześć wpadliśmy sie przywitać i pocieszyć oko tą pięknością. Super dziewczynka!:loveu::loveu::loveu:
-
Juzusie! My tu na poranną kaffkę wpadamy co by się obudzić szybciej a tu taka niespodzianka. Piękne foteczki - od razu się obudziłam. Nie wiem która piękniejsza. No to jest boskie: Dojki małe [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/7868/dscn3269xb3.jpg[/IMG]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
No cześć Bonitka! W końcu ty sie objawiła - to dobrze bo już się martwiłam. Fotki piekne! A co to: napad bandziorów na skład pomidorów???? [IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i80355_1004.jpg[/IMG] -
A na co ta przyczajka?[IMG]http://images31.fotosik.pl/74/28245ddbda3a8f46.jpg[/IMG]
-
Medorkowa - dychasz jeszcze?
-
Cześć Dealerki! Co tam u was jak samopoczucie dzisiaj. Mnie strasznie głowa pęka - ma ktoś Goździkową po ręką;)
-
[quote name='Fuga***']pozdrawiamy i miziamy![/quote] My też przesyłamy miziaczki:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Już trzeci dzien jej szukam i nic - może się przyjęła do Mikołaja do roboty i supermarkecie wystaje albo co. -
cześć wpadamy w odwiedzinki
-
Ale schorowane towarzystwo! To w taki razie wszystkim zdrówka życzymy!Madzia kochana szybciutko! Wpadniemy jutro sprawdzić jak się czujesz! Całuski
-
cześć wpadliśmy was odwiedzić a tu taka niespodzianka - cudne zdjęcia a zwłaszcza to [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2084/picture369mo5.jpg[/IMG] Boska po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Cześć wpadłam poogladać zdjęcia a tu nic- no trudno wpadnę juto! papa! -
[quote name='ferraribox']O wadzie już napisałam,umaszczony jest prawidłowo,a hodowla z jakiej pochodzi to zagadka;)[/quote] A tam umaszczony nieprawidłowo. Piękny jest i tyle!
-
[quote name='Rybka_39']Witam z rewizytą!:multi: Piechol boski!:loveu: Nie dość, że ogoniasty to jeszcze rudzielec:loveu: Cud, miód i orzeszki!:multi: Głaski dla Kronosa i pozdrowionka dla Ciebie!:cool3: PS buziaczki dla dzidziusia![/quote] Cześć Rybko dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy częściej my też bedziemy do was wpadać! [quote name='Medorowa']Doberek Moniczko:p Przyszłam na obiecany obiadek;)[/quote] cześć Madziu! Ależ proszę już podaję!:eating:
-
[quote name='Medorowa']Ale mnie boli gardło:mdleje: Nic mówić prawie nie mogę:shake: A ja muszę gadać, ja lubię gadać, ja ciągle gadam:placz::placz:[/quote]Dobrze że na Dogo nie musisz gadać - ino pisać!:evil_lol:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39'] Witam serdecznie!:multi::multi: Kiedyś musi nadejść ten 1 raz:razz: Fotki trza porobić..tylko nie mam kiedy:eviltong:[/quote] To trzeba się szybciutko poprawić - wpadnę sprawdzić;)