Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Mój Kronos to lubi wszystko to co najpaskudniejsze- a zwłaszcza kupki łagodnie mówiąc! Świntuch jeden. W swoim życiu oprócz nich pochłoną już nylonową choinkę, proszek do prania, gabkę, foliowe worki a ostatnio w lesie pożarł nie wiem kiedy szczepionkę dla lisów wolnożyjących. Na szczęście zwymiotował i nic mu nie jest. A z takich dziwniejszych przypadków to znajoma boksia zjadła igłę do maszyny i wydaliła nie uszkadzając sobie niczego - to jest dopiero sztuka - nieprawdaż. A tak po prawdzie to aż się boję co tam w tych ich żołądkach jeszcze siedzi?!
  2. Specjalnego- tzn? Jakieś szczególne wymagania? Czy tylko DUUUŻO miłości?
  3. Heja! my u was pierwszy raz! Piesio super! Tylko fotek mało! Więcej proszę!
  4. Cześć my u was pierwszy raz- ale już się zakochałam! CUDO! Poprostu malinka! [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2840/fuga5tydzwobrozyuf2.jpg[/IMG] Chyba będziemy u was częstymi gośćmi!
  5. Bonitka gdzieś ty znikła? Czy jakąś grupę poszukiwawczą wysłać?? Hej! Hej! Jest tam kto???
  6. Wiem że to przykre obchodzić takie święta bez najlepszego przyjaciela ale głowa do góry za Teczowym Mostem cały rok przychodzi Mikołaj i prezentów tam co niemiara - same pyszności
  7. [quote name='Medorowa']Ok, bylebym tylko kolejności nie pomyliła;):evil_lol: :loveu:Hej:loveu: A co dobrego robicie:cool3: Doberek wszystkim - ale piękna pogoda, zaraz uciekamy na spacerek:multi:[/quote] Madzia gdzie ta piękna pogoda wczoraj było u mnie paskudnie za oknem nawet nosa nie chciało się wystawić to samo dzisiaj. A obiadek same pysznosci- kurczaczek z grillllla- mniam. Dzisiaj też mam - wpadniesz????
  8. Tzn że nie do oddania? Jesli tak to szczęściara z ciebie że takiego przystojniaka masz tylko dla siebie;)
  9. Co tam u was przy sobocie Tysonki? He?
  10. Ależ tu u was dyskusja.... Wpadam się przywitać!:hand:
  11. Co to przy sobocie się lenicie czy już na spacerku? Ja tu wchodzę a tu nic- ni żywej duszy! Wstawać leniuchy!!!!
  12. [quote name='ferraribox'][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5839/dscn3997fs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3310/dscn3998dg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8231/dscn3999vq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/296/dscn4002rh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6194/dscn4004ij3.jpg[/IMG] KTO MNIE POKOCHA?[/quote] Ja już go kocham!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Po prostu cudeńko szkoda że nie mam warunków na drugiego boksia bo bym sobie wzięła:placz::placz::placz::placz:. A tu jaka mordeczka słodziuchna- mniam!
  13. No ani żywej duszy - co jest z wami już w świątecznej zakupomanii poginęli czy co?
  14. cześć medorki wpadam powiedzieć cześć i lecę robić obiad!
  15. Boże jakie cudowne zdjęcia całuskowe! BOMBA!
  16. Cześć Kochani u was chyba jeszcze nie byłam sie przywitać. No to jezdem!:eviltong:
  17. [quote name='Medorowa']:calus::calus::calus::thumbs:[/quote] No ja też sie ciesze
  18. Szczęsciara że tak długo śpisz. A kiedy ja się wyśpię. Chyba na Świetego Nigdy:placz:
  19. Wiesz że mój Krosiu to jeden wielki łobuz. Pojechaliśmy z rodzicami na wieś do domku letniskowego i tam to się stało.Głopolek miał szczęście w nieszczęściu. Tzn nieszczęście było takie że wpadł pod samochód (ale pech prawdziwy bo tam jedzie jeden samochód na godzinę albo i więcej) a szczęście że jechała kobieta i jechała powoli gdyby nie to to pewnie juz by go nie było. A co się stało dokładnie. Łobuz otworzył sobie futrkę (sam ) nigdy wcześniej tego nie robił i pobiegł za mną (bo akurat wyszłam do sklepu). Stało sie to na moich oczach - KOSZMAR! Ale na szczęście wszystko ok. Myslę że większego pecha miała ta Pani bo ma skasowany cały przód samochodu. A ten się otrzepał i poleciał. Dopiero potem przez 3 dni nie mógł chodzić bo taki był obity i osiniony. Ale nic sobie nie złamał. Miał za to wodę w płucu i trochę to trwało zanim się jej pozbyliśmy. Ale nie mówmy juz o tym bo na samo wspomnienie ciary mi chodzą. Juz jest ok i to jest najważniejsze!
  20. Tylko tego slicznego Tysonka mało widać! A chciałam sobie popodziwiać:cool1:
  21. A coż mu było (Medorkowi). Co to jakieś fatum. Krosiu też chorował... tak jakby. Wpadł pod samochód- przeżyliśmy chwile grozy ale on jest jak czołg "niezniszczalny"
  22. Madzia ty to chyba nieźle zabalowałaś wczoraj jak ty o 13 na poranną kaffke zapraszasz. Ja już po dwóch porannych jestem i będe piła południową. Tak to jest jak się wstaje o 6.00!!!!! Zazdroszczę tym co mogą spać:cool1:
  23. Całuśna ta jego mordlulka:loveu::loveu::loveu:
  24. Na więcej zapraszam później:razz:
  25. apple

    Galeria LENKI

    Wpadam poogladać foteczki a tu co.... nic nowego???? Dawać dawać!
×
×
  • Create New...