-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Wow co tu się dzieje - a nie było mnie tylko 3 godz. Tak to jest was zostawić samych............:evil_lol::shake:
-
[quote name='drzalka']hEJ, NONIESTETY NIC NOWEGO.. ALE SĄ FOTKI, SĄ :cool3:, domowe fotencje, ale niestety nie na moim kompie, a ni nie z mojego aparatu, wiec musicie być baardzo cierpliwi :lol:[/quote] No cóż poczekamy jak trzeba- chciaż ja osobiście to bym sobie już chętnie popatrzyła na to cudeńko
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I][COLOR=blue]nie , one się poprostu cieszą że im fotki robię i popisują się ile sił, niestety mój wredny stary aparat wszystkie fajne ujęcia opuszcza, albo psuje, ale już niedługo... oj niedługo :diabloti:( albo już za długo mnie nerwuje, tak by było lepiej napisać:evil_lol:)[/COLOR][/I][/B][/quote] Cześć Bonitaka! Co do aparatu to mój jest taki sam - dziad straszny- chociaż nowy. Też mi wszystkie fajne ujęcia omija:-(:angryy:. Foty cudowne poprostu a pies super spokojny i wyrozumiały dla swojej Pańci chociaż z niego "wariata" robi.;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i81089_1058.jpg[/url] -
Super fotki! A jakiej specjalizacji ten lekarz?;):lol:
-
co się śmiejecie z Tysonka - róż nadal w modzie - a co!:evil_lol::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops:nie ..no ja to tu najspokojniejsiejsza jestem :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]buhahahaha:lol:
-
[quote name='agbar']wiedzmo nie udawaj ze cie wzrusza los bitej smietanki:diabloti:[/quote] no właśnie jaka wrażliwa a tak to pewnie zapycha się śmietanką jak jest:evil_lol::eviltong:
-
Doberek we wtorek. Całuski dla całej gromadki:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agbar']ladnie:grins:[/quote] to nie ładnie. Dobrze że z przedszkola już wyszłaś bo tam za takie coś:mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']Ja cierpie na nadsenność:evil_lol: Przychodź, chlebem i solą ugoszcze:grins:[/quote] Bądź czujna! Będe wtedy kiedy nie będziesz się mnie spodziewać:razz: a co tak tylko chlebem i solą postaraj no sie trochę
-
No popatrzcie i nie mówcie że one nie są uczłowieczone [url]http://img140.imageshack.us/img140/4060/dscn3076pc6.jpg[/url] A tak przy okazji do Dzień Dobry
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]ONE :razz::razz: nie trzaskajcie postów ...ino piszcie :grins:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] O patrzcie ta co niby nie trzaska co?:eviltong::evil_lol:
-
[quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Witaneczko :)[/COLOR][/B][/quote] hej hej witamy kochani! [quote name='natija']no i gdzie sie podziewacie:cool3:[/quote] Jak to gdzie. O tej porze to my się na drugi bok przekręcamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Medorowa']cześć kochani:multi::multi:[/quote] Madza cześć a ty co na bezsenność cierpisz? Poczekaj ja wpadne do ciebie o nieboskiej porze:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']Znowu was nie ma ...[/quote] No ja nie wiem jak to tak?:razz: Teraz Bonitka jest Modem to se może.....;) -
[quote name='agbar'] to nie my to ONE:diabloti:[/quote] ładnie to tak zwalać na innych:evil_lol:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
:mdleje::mdleje::mdleje: [url]http://images33.fotosik.pl/75/909d5fa5f99398a6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
Super fotki! A tu aport był???? Wszystko w domu fruwało przy tym???? Dywany itp? http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/norzuc.jpg
-
[quote name='Medorowa'] To nie ja:placz: To Dilerka dilowała tym virusem:placz:[/quote] Dobra Dobra w układzie jesteście - obie!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Cześć dealerki aleście natrzaskały postów od mojej ostatniej wizyty:-o
-
Cześć Madzia tak wpadam co by nie było że nie wpadam:razz:. Ale muszę powiedzieć że rozsiałyście tego wirusa konkretnie po Dogo. Dzisiaj to ja na oczy nie widzę Tragedia. A tak się cieszyłam że jestem zdrowiuchna.......
-
Mój Kronos to prawdziwy facet. jak tylko widzi jakiś młotek albo sróbowkręt lub coś w tym stylu to zaraz go zwija. A jak mu potem zabieram to patrzy na mnie jakby chciał powiedzieć: NO CO PRZECIEŻ PANU POMAGAM NIE?!:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Fuga***']szybkie witanko, ale cieplutkie :-)[/quote] Hej, witamy i dziękujemy za odwiedzinki. Całuski dla Fugi:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='natija']witamy i dziekuje za wizyte u nas:):) Kronos piekniutki,a malutki byl taki slodziak,szkoda,ze nie mialas wiecej zdjec jako szczeniaczka....[/quote] No niestety też żałuję. Nie miałam wtedy aparatu. No ale teraz mam więc będę nadrabiać.
-
[quote name='natija']dziekujemy za odwiedzinki:):):)[/quote] "Nie za ma co" ;) Będziemy jeszcze wpadać- kurcze brzmi trochę jak groźba:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
No nie Madzia jaka ty zgodna jesteś - to ty chyba na prawde chora jesteś:-o:evil_lol:. To kto tak rozsiał tego wirusa????? Bo różne teorie chodzą