Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. W domu w Krakowie był z sunią , uwielbiał ją.
  2. Absolutnie.
  3. Tak było u Pani Kasi.
  4. Miałam nadzieję ,że Tofik pod okiem fachowca znajdzie odpowiedni dom . A teraz Tofik , który lubił psy dodatkowo je atakuje
  5. Nie wiem, też nie rozumiem:(
  6. Ja sama opłacam 4 psy w hoteliku , o reszcie kosztów nawet nie wspomnę. Całą emeryturę wydaję na psy i to często nie wystarczy. 500zł za hotelik plus karma jest w tej chwili poza naszym zasięgiem:( I tak udało się przez 5 miesięcy , Bgra dokonała cudu.
  7. Przede wszystkim nie stać nas na płacenie 500 zł plus karma, poza tym Pani Kasia powiedziała ,że go "nie wyrzuci" ale ma poważny problem i wolałby żeby go zabrać. Pani Kasia musi go izolować.Pani Kasia powiedział o tym spytana przez Bgrę.
  8. Faktycznie trzeba zmienić tytuł.
  9. Mnie też to dziwi :( Kola , ktorą wzięłam na dt atakowała bardzo poważnie moich rezydentów. Zaczęłam bacznie obserwować mowę ciała i jak widziałam emocje natychmiast odsyłałam psy "na miejsce" czyli na legowiska .Nie pozwalałam wstać zanim się nie wyciszyły. Pomogło, żyją w zgodzie, Kola zostanie na zawsze. Patrzę nadal nieufnie ja się zjeżają albo widzę, że może się coś wydarzyć to natychmiast reaguję. Na początku agresora zostawiałam osobno ale teraz już nie ma potrzeby. Było bardzo groźnie kilka razy musiał interweniować weterynarz, ja też sporo ucierpiłam rozdzielająć. psiaki. Nie wiem czydobrze robiłam , nie jestem fachowcem ale moje działanie dało efekt.
  10. Jeśli by tak było to i tak dostałby w końcu igłę albo do końca życia tkwił w schroniskowym boksie( w najlepszym przypadku). On jest wreszcie szczęśliwy, nie wie biedak jakie to złudne:) Ma swojego człowieka ale za chwilę go straci.
  11. Byłoby wspaniale gdyby tu zajrzała.
  12. Dziękuję Wam bardzo. W tej chwili pojawił się dodatkowy problem skoro zaczął atakować psy. Wcześniej takiego problemu nie było. Kompletnie mnie to załamało. Jeśli to tylko kwestia zazdrości o Panią Kasię to trudno ale jeśli to ogólnie złe znastawienie do wszystkich psów to gdzie go umieścić, jak uratować przed schroniskiem. Nie wyobrażam sobie Tofika w schronisku. Jeśli doszłoby do adopcji a opiekunowie popełnili błędy i Tofik zaatakował kolejny raz , to my już w żaden sposób nie będziemy mieć wpływu na jego los i mogłoby się to bardzo źle skończyć dla Tofika. Wybrałyśmy drogi hotelik z behawiorystką i miałam nadzieję ,że z pomocą Pani Kasi uda się znaleźć właściwy dom. Domu nie ma, pieniądze stanowią poważny problem a u Tofika pojawiła się agresja wobec innych psów i oby tylko u Pani Kasi.
  13. Trudno to skomentować. Na razie Loluś jest zarezerwowany i dwie sunie. Państwo powiedzieli ,że każdą pokochają.,że wszystkie cudne więc nie ma konkretnie wybranych. Madzia zrobiła ogłoszenie dla Lolusia i dwóch sunieczek.W przyszłym tygodniu trzy wizyty i oby były pozytywne.
  14. Telefom o Lolusia - do kojca !!!!! I to nie "przaśna baba "ale pozornie "kulturalna, elokwentna" Pani:( Ręce opadają:(
  15. Elu to jakiś błąd na zdjęciu. Niczego nie ma na pyszczku. Malutka bidunia, młodziutka.
  16. Dzisiaj podjęłam ostateczną decyzję w sprawie Lolusia. Rozmawiałam z kilkoma wetami, też mieli obawy. Loluś jest po pierwszym szczepieniu, nie ma odporności. Jest ryzyko i ja go nie podejmę. Państwo adoptują pieska ze schroniska , zaszczepionego rocznego.
  17. Pani już dzwoniła. Zakochani po uszy w Nuce:)
  18. Pojechała do domku:) Państwo bardzo sympatyczni. Mieszkają w bloku ale 200m od domu mają działkę.Już byli z Nuką u weterynarza na przeglądzie:) Pani ma 56 lat, nie pracuje, Pan troszkę starszy ale to Ludzie w sile wieku. Dzieci dorosłe, czasem wpadają z wnukami. Mieli 11 lat sunię, zmarła na raka, dwa lata walczyli o nią.
×
×
  • Create New...