Głowę ma do kolan, w kłąbie do połowy łydki.. Nie wiem ile ma dokładnie lat ale myślę .że ok 7.
Jest bardzo miła , pełna pozytywnej energii.
Wysłałam ją na maila.
Elu bardzo drogi . Lecznice mają po 1-2 fiolki góra.
Maluchy potrzebują 12 fiolek. Udało się załatwić ostatnią porcję i na dodatek gratis.
Bąble mają rozwolnienie. Wczoraj były u weta zbadał je, dostały leki. Dzisiaj też wizyta u weta.
Strasznie się denerwuję ale są wesołe, mają apetyt i oby tak zostało.
Poker Balbinka na mailu. To wspaniała sunia. Bardzo mądra, grzeczna, przesympatyczna.
Podłe życie za nią. Własciciel wywalił ją i Dianę , zostawił tylko jednego młodego psa. Niewiarygodne jak mimo wszystko obie są pozytywne. Diana jest w hoteliku bo przeszła ciężką operację a Balbinka siedzi w schronisku i czeka z nadzieją ,że ktoś ją pokocha.
Jest wyjątkowa.