Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Szczeniaczek z parwo ma potworne bóle brzucha. Wczoraj wystąpiła wysoka gorączka, dzisiaj lepiej w tej kwesii ale ból brzucha jest gorszy. Weterynarz twierdzi ,że to normalne, ja tak nie uważam. Zaraz mała pojedzie znowu do Katowic. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?
  2. Ewciu wiem , prosiłam Panią Karolinę. Za dużo się wszystkiego dzieje.Mam nadzieję,że nastąpi chwila spokoju.
  3. Na razie jest ok. W tym tygodniu zaszczepimy maluszki. Trzeba tylko skonsultować z weterynarzem kiedy to możliwe po Zylexisie.
  4. Nie, jest u wolontariuszki. Nie chcieliśmy Pani dawać suni zanim nie wyzdrowieje ale teraz to z żadnej strony niemożliwe.
  5. Cały czas jeździli do weta, niestety źle ją diagnozował:( Dopiero zmiana lekarza spowodowała ,żę wszytko się wyjaśniło ale czy sunia da radę:(
  6. Dziękuję za pomoc dla Balbinki. We środę po pracy Koleżanka powiezie psiaki do Kikou.
  7. Przepraszam,że mnie nie było ale od kilku dni walczymy o życie szczeniaczka chorego na parwo. Wczoraj było dramatycznie groziła sepsa. Dziewczyny wieczorem pojechały do Katowic na klinikę. Na razie jest ok (tfu tfu). Szczeniaczek uratowany z wiochy , nie postawił łapki w schronisku. Niestety biegał po wsi i gdzieś się zaraził. Ma trzy miesiące ale to duża sunia, waży 10kg. Na domiar wszystkiego Córeczka Madzi dostała ataku wyrostka robaczkowego. W sobotę natchmiast trafiła na stół, jest po operacji. Calineczka bardzo źle:( Ma zapalenie trzustki i wątroby , walczy o życie. Pani , która na nią czekała została potrącona przez samochód i leży połamana w szpitalu.. Mamy już dosyć:(
  8. Dziękuję z całego serca. Transport załatwiam, będzie na 100%.
  9. Kocham Was:):):)
  10. Ewa Marta Ellig dziękuję Wam z całego serca.
  11. Dziękuję za starania, Dobrze,że jakiś biedak ma domek.
  12. Napiszę Elu.
  13. A to staruszek Aureliusz. Bardzo stary, głuchy biedaczyna.Niewiele życia przed nim , czemu w takim smutnym miejscu zamiast przy człowieku...
  14. Balbinka jest w schronisku . To chodząca dobroć. Bardzo mi jej żal. Przyprowadził ją właściciel, ją i Dianę z nowotworem. Diana jest po operacji , jest w hoteliku i ma się świetnie. Balbinka tkwi w schronisku, za nią podłe życie a teraz schron:(
  15. To jest sunia zabrana z potwornego miejsca. Kobieta miała ok 60 psów. 44 były uwiązane na łancuchach w strasznym brudzie. Między innymi ta starsza sunia. Część psów została zabrana, ona znalazła dom. To są zdjęcia z domu. Niestety Pani jej nie chce. Sunia ma wrocić tam skąd była zabrana. Osoby , które starają się pomóc nie mają dla niej niczego. Pani poczeka jeszcze tydzień i potem powrót do gehenny. To kielecczyzna...
  16. Elu dziękuję:)
  17. Balbinka ma 40 cm w kłębie i 55 cm z głową.
  18. Bez sterylizacji nie zostanie wydana.
  19. Zęby ma ładne ale pyszczek siwy. Już jedna Pani jest chętna. Umawiamy wizytę.
  20. Psiaczki zostały odrobaczone.Mam zdjęcia wyślę Ewie Marcie na maila.
×
×
  • Create New...