Totalna porażka . Dwa umówione na pa domy nie odbierają telefonu. Nie wiem co począć z tym domkem dla Lolusia..
Tylko jedna Pani pojedzie wybrać jedną dziewczynkę.
Błagam o pojedyncze ogłoszenia , może też na Wrocław.
Umrę z nerwów prze te szczylki:(
Twój zakup od rikoland_sz z dnia 7 mar. 2019, 10:35:59:
Kupiony przedmiot
FITMIN FOR LIFE PUPPY 15kg + GRATISY
(6969922240)
1 sztuka
109,00 zł
Szczegółowe informacje Twojego zakupu od rikoland_sz z dnia 7 mar. 2019, 10:35:59:
Dostałam smsa o Renaty.
Pysio nie żyje.
Jak przeczytałam przed chwilą wpis aurry zamarłam.
Uspokoiłam się ,że źle zrozumiała tytuł.
Ale to nie bya pomyłka...
Nie ma już Pysiulka:(
Nie mogę w to uwierzyć:(
Wczoraj facet przyniósł do schroniska malutką sunię 5, maksymalnie 7 kg.
Młodziutka , śliczna. Powiedział ,że jak jej nie przyjmą to sobie poradzi.....
Na razie siedzi w kuchni. Posłałam Eli.
Ewciu one dostały dopiero pierwsze szczepienie. Za trzy tygodnie ma być drugie i dopieropo dwóch tygodniach jest odporność.
Państwo deklarują ,że zaczekają ale to bardzo długo:)
O Boże jakie dobre wieści. Agnieszko cieszę się z całego serca.
Spytaj jednak Pana co to znaczy ,że ją wypuścił w nocy na dwór? Nauka wychodzenia i powrotów ze spacerów?
Agnieszko dopytaj o co chodzi bo ja się zaniepokoiłam.