Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ja uwielbiam czarne psiaki.Wszystkie są cudne ale czarne najpiękniejsze.
  2. Elu czekam na wieści. Tinusia cudna:)
  3. Trzymajcie kciuki być może dzisiaj Nuka (bo tak nazwałam rude maleństwo ) pójdzie do ds.
  4. Ewciu w życiu nie wydam za szybko. Jeszcze późno zadzwoniła Pani Agnieszka , która nie odbierała. Muszę zrobić wizytę pa ale raczej pro forma.
  5. Totalna porażka . Dwa umówione na pa domy nie odbierają telefonu. Nie wiem co począć z tym domkem dla Lolusia.. Tylko jedna Pani pojedzie wybrać jedną dziewczynkę. Błagam o pojedyncze ogłoszenia , może też na Wrocław. Umrę z nerwów prze te szczylki:(
  6. Twój zakup od rikoland_sz z dnia 7 mar. 2019, 10:35:59: Kupiony przedmiot FITMIN FOR LIFE PUPPY 15kg + GRATISY (6969922240) 1 sztuka 109,00 zł Szczegółowe informacje Twojego zakupu od rikoland_sz z dnia 7 mar. 2019, 10:35:59:
  7. Muszę zaraz szczeniaczkom kupić karmę.Dzwoniła Pani z hoteliku i prosiła. Dotąd dawała swoją ale się kończy. Kupię Fitmin Junior.
  8. Elu ja umieram codziennie o te psiaki. Ta malizna mnie rozwliła:(
  9. Mała siedzi w kuchni ale jak długo tam zostanie:( Strasznie się martwię:(
  10. Onaa, Kikou dziękuję,że dzięki Wam Pysio był szczęśliwy. Strasznie przykro, strasznie boli:(
  11. Dostałam smsa o Renaty. Pysio nie żyje. Jak przeczytałam przed chwilą wpis aurry zamarłam. Uspokoiłam się ,że źle zrozumiała tytuł. Ale to nie bya pomyłka... Nie ma już Pysiulka:( Nie mogę w to uwierzyć:(
  12. Wczoraj facet przyniósł do schroniska malutką sunię 5, maksymalnie 7 kg. Młodziutka , śliczna. Powiedział ,że jak jej nie przyjmą to sobie poradzi..... Na razie siedzi w kuchni. Posłałam Eli.
  13. Pysio ma adresatkę. Żeby ktoś mógł pomóc w zrobieniu plakatów, rozklejaniu. Strasznie daleko do Kasi.
  14. Czekam na telefon. Dzisiaj zaczął dzwonić telefon. Trzymajcie kciuki . Trzy wizyty do zrobienia. Pierwsi fajni ludzie.
  15. Ewciu one dostały dopiero pierwsze szczepienie. Za trzy tygodnie ma być drugie i dopieropo dwóch tygodniach jest odporność. Państwo deklarują ,że zaczekają ale to bardzo długo:)
  16. O Boże jakie dobre wieści. Agnieszko cieszę się z całego serca. Spytaj jednak Pana co to znaczy ,że ją wypuścił w nocy na dwór? Nauka wychodzenia i powrotów ze spacerów? Agnieszko dopytaj o co chodzi bo ja się zaniepokoiłam.
×
×
  • Create New...