Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elu Isia o 19 pojechała do ds. Ja dopiero wróciłam z wzyty dla Roja . Ludzie są w porządku , natomiast Roj to specyficzny psiak i boję się, że bez drugiego psa Roj sobie nie poradzi. Szukamy dalej. Państwu zaproponowałam innego pieska.
  2. Figuniu ja przez to osiwieję:( Niestety nikt nie chce dwóch:(
  3. Nie wiem jak ma na imię Pani ż Żor. Myślę jednak ,że to ktoś inny bo w tym domu cały czas ktoś jest.
  4. Gabi79 dziękuję:)
  5. Dzisiaj spotkanie Isi z Państwem , domek sprawdzony a ja wieczorem jadę do Żor sprawdzić dom dla Roja. Strasznie się denerwuję:( To rozdzielenie mnie przeraża.
  6. Agnieszka103 wpłaciła na konto Maleństw 15 zł Dziękuję:)
  7. Posłałam konto. Przepraszam, że dwa razy. Wisiała mi wiadomość i myślałam ,że jej nie wysłałam . Potem zobaczyłam ,że jednak poszła.
  8. Elu strasznie Cię przepraszam,że nie zadzwoniłam żeby powiedzieć ,że Rosa ma dom ale napisałam na dogo i kompletnie mi uciekło,że ją ogłaszaszasz . Jednak dzięki ogłoszeniu Rosy dom znalazły Milka , Kola i mam sprawdzony jeden dom ,Pani wybierze w schronisku jakąś bidę.
  9. Kola nie pojechała ze swojego ogłoszenia, Pani dzwoniła o Rosę a ja ją pokzałam. Rano jesli mozna wyślę psiaka bo teraz padam
  10. Aniu nie biją się:( Patologia non stop dzwoni:(
  11. To Isiai Roj, szćzeniaczki z lasu.
  12. Jak Roj i Isia znajdą domy to ja odżyję może na chwilę. Pół zdrowia mnie to kosztuje.
  13. Wczoraj wieczorem Pani zadzwoniła o Rosę. Zaproponowałam Kolę. Dzisiaj ekspresowe tempo , na szczęściw wszystko bardzo blisko i właśnie Kola pojechała do siebie:) Powodzenia mój malutki okruszku.
  14. Kola właśnie jedzie do domu:)
  15. Dziękuję za tyle dobrych słów:)
  16. Święte słowa:) Własnie dzwoniłam w tej sprawie do Figuni. Przekaże Państwu:)
  17. Dziękuję Aniu. Zaraz spotkanie w sprawie Koli.
  18. Warto było wstać, odbyć tą drogę żeby kolejna bidunia opusciła schronisko i pojechała do domu:)
  19. Ja już po wizycie:) Rano dojechałam do Brzegu pociągiem, Pan już na mnie czekał. Nie chcę zapeszać ale dom wspaniały:) Wróciłam autem z Panem i Córką a Milka już jedzie do domu, w którym poza Panią czeka na nią piękny owczarek Borys. Borys jest u Państwa od 4 lat, to pies po strasznych przejściach, odebrany dewiantowi. Piękny , zadbany , bardzo szczęśliwy. Dom z ogrodem , Pan biega , obok cudne tereny spacerowe:) Powodzenia moja śliczna. Wyślę potem fotki na maila- jak ktoś się zgodzi bo nie mam sumienia dręczyć non stop naszej kochanej elik:)
  20. Już się umówiłam. 7,25 mam pociąg. Dam radę, trudno w weekend ludzi prosić o wizyty.
  21. Agnieszko pojadę , nie będę już nikomu zawracać głowy.
  22. Nie znam nikogo.. Pojadę tym pociągiem. .Nie wiem tylko czy pociągi są wieczorem bezpieczne, wracałabym dzisiaj ok 22-23.
×
×
  • Create New...