Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Środa Śląska czy jest ktoś żeby zrobić pa? Chodzi o szczeniaczka, przepraszam,że tu piszę ale szukam.
  2. Miałam fajny telefon o szczeniaczka z okolic Strzegomia. Gmina Mściwojów obok miejscowości Jawor. Czy ktoś jest stamtąd i może zrobić wizytę?
  3. Dziękuję Elu. Niech będzie mój.
  4. Wanilka to ta rudawa Wanilka ma zaledwie 6 tygodni. Jest słodkim , bezbronnym psim dzieciaczkiem. Powinna cieszyć się beztroskim dzieciństwem ale ktoś, kto pozwolil jej przyść na świat oddał Wanilkę i jej braciszka do schroniska. Niestety schronisko to nie jest odpowiednie miejsce dla tych maleństw. Szukamy dla Karmelka i jego siostry kochających domów lub choćby domów tymczasowych gdzie te psie dzieci mogłyby bezpiecznie zaczekać na domy docelowe. W przyszłości psiaczki będą średniej wielkości. Kontakt w sprawie piesków: 608451727 792911662
  5. Karmelek to ten z ciemną mordką Karmelek ma zaledwie 6 tygodni. Jest słodkim , bezbronnym psim dzieciaczkiem. Powinien cieszyć się beztroskim dzieciństwem ale ktoś, kto pozwolil mu przyść na świat oddał Karmelka i jego siostrzyczkę do schroniska. Niestety schronisko to nie jest odpowiednie miejsce dla tych maleństw. Szukamy dla Karmelka i jego siostry kochających domów lub choćby domów tymczasowych gdzie te psie dzieci mogłyby bezpiecznie zaczekać na domy docelowe. W przyszłości psiaczki będą średniej wielkości. Kontakt w sprawie piesków: 608451727 792911662
  6. Aniu jak możesz myśleć ,że zawodzisz. Nie można robić rzeczy nieracjonalnych. Ja niesty też nie jestem w stanie ich wziąć. Serce mam w kawałkach ale rozum nie pozwala. Aniu dziękuję,że się starasz , że myślisz.
  7. Aniu takie bąbelki siedzą w klatce kennelowej, one jedzą i generalnie śpią. Dlatego nie rozumiem czemu jest taka cisza:( Potem jak podrosną to zaczynją więcej biegać. Ja niestety nie dam rady mieć 7 -miu psów ( w tym jednego agresywnego do innych), królika i jeszcze jest córka z dziećmi . Wnuczka nie ma jeszcze 3 lat i jest żywiołem. W zeszłym roku miałam pięć szczeniąt, które karmiłam butelką ale wtedy nie było jeszcze Koli i dzieci wyjechały.To było naprawdę fajne. Karmiłam je , masowałam brzuszki .Pobawiły się i szły spać wtulone w wielkiego pluszowego psa , którego miały w klatce. Te już nie muszą być karmione, jedzą samodzielnie ale też dużo śpią.
  8. Wszędzie są apele.
  9. W schronisku nikt ich z pewnośią często nie karmi :(Nie wiem jak tam przeżyją:(
  10. Aniu zero pomocy dla maluszków:( Nie wiem co z nimi będzie:(
  11. Szczerze to nie rozumiem czemu ludziom się nie podobają czarne psiaki. Dla mnie Betinka to wyjątkowej urody sunia. Taka apetyczna , czyściutka, błyszcząca. Cudna:)
  12. Elu on wczoraj po południu pojechał, czekałam na wieści. Mam nadzieję,że będzie ok. Niestety nie mam innych zdjęć maluszków, tylko te. Dziękuję za pomoc.
  13. Nie wiem co robić:( Ledwo wczoraj Roj pojechał do domu, martwię się żeby było dobrze bo to straszny wypłosz (tfu , tfu, tfu), to dodatkowo umieram o te bąbelki:( Nie mam gdzie ich dać.Kola w zeszłym tygodniu znowu zaatakowała Cookies, łapa pogryziona , antybiotyki:( Nie mogę przynieść do domu kolejnych psów,
  14. Kochany okruszek nareszcie u siebie:)
  15. Sunia i piesek , mają zaledwie 6 tygodni, oczka jeszcze takie niebieskie. Błagam o pomoc dla tych bąbelków.
  16. Tracę nadzieję:(
×
×
  • Create New...