Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elu dziękuję. Młodziutkie , przesympatyczne , bardzo przyjazne, małe.
  2. Dziękuję:)
  3. W kóko te same posty dogo mi powtarza:(
  4. Nie wiem co się dzieje ale mam problem z zapisywaniem postów.
  5. Guccio dziękuję ,że mnie wyręczyłaś. Wczoraj wróciłam z Krakowa w nocy. Cały dzień byłam w Zakopiance na akcji adopcyjnej dla psiaków. W drodze na dworzec deszcz mnie wykąpał:)
  6. Dziękuję Wam z całego serca:):):)
  7. Nie wiem ale niewiele:( Dopytam.
  8. Tofik zrezygnował z wykazywania agresji w stosunku do większych psów, niestety małym nie przepuści. Zrozumiał ,że może niestety oberwać bo duży więcej może.
  9. Bardzo się martwię ,że Trufla nie ma wielkich szans na pomoc:( To taka dobra psina, w schronisku kompletnie się załamuje:( Niestety jak niczego się nie znajdzie będzie musiała tam wrócić:(
  10. Dziękuję z całego serca:)
  11. Poproszę skarbniczkę Tofisia:)
  12. Bardzo, bardzo dziękuję:)
  13. Dziękuję z całego serca:):):)
  14. Mam zdjęcia Zefirka z ds:) Bardzo go wszyscy chwalą:)
  15. Wanilka i Karmelek od dwóch godzin są w dt. Teraz zaciskajcie kciuki żeby wszystko było dobrze(tfu, tfu ,tfu).
  16. Posłała elik sunię , która w związku z zalaniem wadowickiego schroniska trafiła do mojej Znajomej. Sunia ma ok 10 lat, nie słyszy i jest potwornie wychudzona, to szklelet. Niestety nie może tam zostać:( Powrót do schroniska to dla Trufli dramat. Sunia jest wzorowa, niekłopotliwa, bardzo grzeczna. Elik wstawi zdjęcia biduni. Może ktoś zechce jej udzielić schronienia.
  17. Niestety na razie Pani zamilkła.
  18. Środa Śląska czy jest ktoś żeby zrobić pa?
×
×
  • Create New...